PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین آنتی ویروس جهان کدومه - نظر شما چیه ؟

Bad Sector
15th April 2011, 07:24 PM
http://img.tebyan.net/big/1389/06/20264241631951224110015275961829515020495.jpg

با سلام به دوستان خوب و عزیز .

لیست 10 آنتی ویروس برتر جهان رو براتون قرار دادم که در بالا می بینید.
این اسامی به ترتیب پرفروشترین آنتی ویروس های 2011 بودند .

http://www.uc-njavan.ir/images/lwfsvepl7uhwu4ybia4.jpg

دوستان لطف کنین و نظر خودتونو در رابطه با بهترین آنتی ویروسی که تا حالا از اون استفاده کردین رو بیان کنید و دلیلشو هم بگین و در نظر دهی هم شرکت کنید .

Bad Sector
15th April 2011, 07:31 PM
به نظر من نود32 از همه بهتره . من خودم طی دو سالی که باهاش کار کردم به خاطر سبک و راحت بودن و در عین حال سادگی اون ازش راضی بودم .

amin_745
15th April 2011, 07:32 PM
من معمولا از Nod32 استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی نداشتم

ریپورتر
15th April 2011, 07:42 PM
ESET Nod32 Antivirus

atrak66
15th April 2011, 07:57 PM
به نظر منم nod 32 فوق العاده خوبه. اون هم بخاطر :
سبک بون
گرفتن update بصورت سریع و اسان
تشخیص بهترویروس های ناشناخته نسبت به بقیه انتی ها
و ....
من خودم چند سالی هست ازش استفاده میکنم.

*مینا*
15th April 2011, 08:07 PM
Kaspersky Anti-Virus

من از کسپراسکای استفاده می کنم ، البته داداشم نصبش کرده و معتقده قدرتمند ترین هست ، نظر من هم همینه :)>-
یه مقدار دست رسی بهش و آپ کردنش سخت هست ... فک کنم به خاطره همینه که اکثرا سراغ nod میرن [soal]

azarbara
15th April 2011, 08:10 PM
من هم پس از استفاده از کاسپر مکافی الان یکی دو سالی هست که از نود 32 استفاده می کنم و بسیار راضی هستم

Rez@ee
15th April 2011, 08:13 PM
با نود 32 موافقم

Karim1504
15th April 2011, 08:28 PM
ESET Nod32 Antivirus[cheshmak]

ارغنون
15th April 2011, 09:24 PM
avira
البته من خیلی وقته فقط از فایروال اشامپو استفاده میکنم که در گزینه ها نبودست.مهمترین دلیلشم این بود که فقط تونستم این فایروال رو بخرم

چون دوست ندارم کرک شده استفاده کنم....

ارغنون
15th April 2011, 09:31 PM
آه از این فرهنگمصرف گرایی

کاش تو این لیست ایرانی نیز بود

ما هی محصولات خارجکی رو تبلیغ میکنییم و تازه تعریف میکنیم آموزش میدیم به طور رایگان

MoniSoft
15th April 2011, 11:19 PM
به نظر من BitDefender انتی ویروس از همه بهتره و بهتر عمل می کنه و کارایی های خوبی نسبت به نود .

Mr.Engineer
16th April 2011, 01:15 AM
من هیچ گزینه ای رو انتخاب نکردم
چون همشون یه مفت نمیارزن
تا حالا برام کاری انجام ندادن
ولی بااین حال بازهم از نود32 استفاده میکنم
ولی [tafakor]

تووت فرنگی
16th April 2011, 04:30 AM
Avira [bihes]
من که بدی ندیدم .... [sootzadan] کلا همه کار داداشم 20 [golrooz]

UniverCell
16th April 2011, 08:51 AM
به نظر من اویرا بهترین انتی ویروس جهان هستش .

AtIsHpArE
16th April 2011, 10:34 AM
lمنم از kaspersky استفاده میکنم و راضی هستم

assembeler
16th April 2011, 12:22 PM
ESET Nod32 Antivirus[tashvigh]

0014
16th April 2011, 01:27 PM
سلام
به نظر من هم نود 32 بهترینه
ولی من تو آپدیتش بصورت آفلاین مشکل دارم. شما میتونید کمکم کنید؟

mehran_7418
16th April 2011, 01:28 PM
من با نود32 راحترم
به سادگی و آبدیت راحت

Karim1504
16th April 2011, 02:10 PM
به نظر من BitDefender انتی ویروس از همه بهتره و بهتر عمل می کنه و کارایی های خوبی نسبت به نود .

این آنتی ویروس نفس سیستمو میگیره.پیشنهاد میکنم استفاده نکنید.نود بخاطر اپدیت آسان بهترینه و بعد از اون avira
بقیه مفت نمی ارزن...

Bad Sector
16th April 2011, 02:15 PM
با تشکر از تمامی دوستانی که در این نظر سنجی شرکت کردن .

بانوثریا
17th April 2011, 08:27 PM
نود32

e.einitabar
18th April 2011, 11:02 AM
node32 خیلی سبک تر از همه مهمتر اینکه فایرول هم داره

datismahdi
22nd April 2011, 07:56 AM
من از تمام آنتی ویروسها البته از 5 و 6 تومنی استفاده کرده ام . از macafe که قابلیت تشخیص autorun رو بعضی win 32 ها رو نداره تا nod32 و ضعفش در پاک کردن اطلاعات سیستم بعد از 4و5 ماه بعد از نصبش و خرابی ویندوز تا avira که سبک و قابلیت تشخیص انواع autorun و win32 داره اگه هر ماه آپدیتش کنی.فقط یک مشکل که داره آپدیتهای جدیدش باعث پاک شدن فایلهای از ویندوز میشه!

SaSaMc2
24th April 2011, 11:55 AM
هرگز نمیشه گفت کودوم بهتره.

به نوع کاربری بستگی داره.

BitDefender خوبه اما سنگین و به قیمت نیست.

Kaspersky هم یکم زیادی گر و گرونه.

Norton و بعقیه بدک نیستن.

ولی من توی این 6 سال که شغلم کامپیوتری بود

از نود 32 از همه بیشتر راضی بودم.

salmanncc
24th April 2011, 02:20 PM
nod32

Only Math
24th April 2011, 08:19 PM
nod 32: چون راحت اپدیت میشه و ویروسهای جدید رو میشناسه.

www.po0oq2000@yahoo.com
30th April 2011, 02:07 PM
سلام باامیدوآرزوی تندرستی برای شما عزیزان با این اوصاف فکرکنم دیگه میدونید منم ازچه آنتی ویروسی استفاده میکنم بهتره اسمشو نگم آخه تبلیغ میشه[nishkhand]

/b/
30th April 2011, 02:43 PM
من از تمام آنتی ویروسها البته از 5 و 6 تومنی استفاده کرده ام . از macafe که قابلیت تشخیص autorun رو بعضی win 32 ها رو نداره تا nod32 و ضعفش در پاک کردن اطلاعات سیستم بعد از 4و5 ماه بعد از نصبش و خرابی ویندوز تا avira که سبک و قابلیت تشخیص انواع autorun و win32 داره اگه هر ماه آپدیتش کنی.فقط یک مشکل که داره آپدیتهای جدیدش باعث پاک شدن فایلهای از ویندوز میشه!

[tafakor]
آنتی ویروس 5 6 تومنی باز چه آنتی ویروسیه [khande] نکینه جلد منبت کاری داشته [sar dard]

hotwb
2nd May 2011, 02:39 PM
من nod32 استفاده میکنم ، به جز نام و پسوردش که اصاب میخواد ، آنتی ویروس قابل توجهی هست ، فکر نمیکنم آنتی ویروسی باشه که به اندازه ی nod سبک و راحت باشه

Bad Sector
2nd May 2011, 09:13 PM
من nod32 استفاده میکنم ، به جز نام و پسوردش که اصاب میخواد ،

خوب من که طرز کار بدون پسورد آپدیت شدن رو گذاشتم چرا از اون استفاده نمی کنین [tafakor]

hotwb
3rd May 2011, 01:45 PM
سلام
ممنون میشم لینکش رو بهم بدی ؟ [khejalat]

Bad Sector
3rd May 2011, 07:02 PM
سلام
ممنون میشم لینکش رو بهم بدی ؟ [khejalat]

خدمت شما (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=85600)

mr-jasmin
26th May 2011, 08:03 PM
من 5 ساله از آویرا سکیوریتی استفاده میکنم و معتقدم بهترینه
هم از نظر سرعت و هم از نظر قدرت...
برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت av-comparatives.org مراجعه کنید.

Bad Sector
26th May 2011, 09:12 PM
من 5 ساله از آویرا سکیوریتی استفاده میکنم و معتقدم بهترینه
هم از نظر سرعت و هم از نظر قدرت...
برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت av-comparatives.org مراجعه کنید.

ولی دوست من طبق آخرین نظر سنجی جهانی آویرا در رده هشتم قرار گرفته .
در عکس زیر ملاحضه کنید.

http://www.uc-njavan.ir/images/lwfsvepl7uhwu4ybia4.jpg

SaSaMc2
8th June 2011, 12:05 PM
سلام...

این WebRoot

همون دکتر وب خودمونه؟

جالبه انگار مکافی و فست هیل و پاندا توی لیست نیستن!

NameEly
9th June 2011, 12:32 PM
با سلام به دوستان عزیز :

من هم با دوست عزیز badsector موافقم توی رده بندی اخر این انتی ویروس ها بودند

فقط جون هر کی دوست دارید شید رو تایید نکنید که من خودکشی می کنم

من norton رو می پسندم ولی کلا اصلا از انتی ویروس استفاده نمی کنم

hadi.blue.chem
30th August 2011, 02:49 PM
سلام به همه[golrooz]
من قبلا از نود32 استفاده میکردم و به نظرم عالی بود[shaad]
ولی چن وقت پیش قاط زد[negaran]
بعدش از یکی شنیدم این نود خودش نرم افزار جاسوسی بوده![taajob]

طلیعه طلا
31st August 2011, 06:53 PM
من گزینه دو رو انتخاب کردم . چون :

سرعت این آنتی ویروس نسبت به آنتی ویروس های دیگه ( مثل مک آفی و ...) بالاست

موقع اجرا ،حجم کمی از حافظه و سی پی یو رو درگیر خودش می کنه .

قابلیت شناسایی طیف وسیعی از ویروس ها ، ترو جان ها ، کرم ها و... دارد.

msd21
31st August 2011, 09:06 PM
من خودم سالهاست از نورتن استفاده میکنم علتشم اینه که دانشگاه ما فقط از نورتن استفاده میکرد و البته فقط آپدیت اون رو بهمون میداد
ولی توی شرکت مخابرات و چندتای دیگه دیدم که برای همه سیستم ها از کاسپر استفاده میکردن

Mr.Geo22
31st August 2011, 11:56 PM
من خودم چون از سیستم عامل مک استفاده میکنم دیگه خیلی وقته طرف هیچ آنتی ویروسی نرفتم ولی بهترین آنتی ویروس ها از نظر کارشناس ها در حال حاضر اول nod32 هستش و بعد kaspersky که البته این نظر سنجی ها غیر رسمی هست چون تو نظر سنجی های رسمی مجبورن همه موارد رو در نظر بگیرند مثل قیمت محصول واسه همینه که تو نظر سنجی های رسمی هیچ وقت نمیبینید nod اول باشه چون قیمت بالایی داره

مثلا تو نمایشگاه ... (اسمش یادم نیست) اومدن و از لحاظ موارد خیلی زیادی گوشی های مختلفی رو به داوری گذاشتند که تو زمینه موزیک پلیر یادمه گوشی w550 برنده شد که خب میدونید که هیچ گوشی از لحاظ پلیر بهتر از آیفون نیست ولی به خاطر قیمت خیلی بالایی که داشت خب انتخاب نشد اینم یه چیزی مثل همونه...

Mr.Geo22
31st August 2011, 11:56 PM
من خودم چون از سیستم عامل مک استفاده میکنم دیگه خیلی وقته طرف هیچ آنتی ویروسی نرفتم ولی بهترین آنتی ویروس ها از نظر کارشناس ها در حال حاضر اول nod32 هستش و بعد kaspersky که البته این نظر سنجی ها غیر رسمی هست چون تو نظر سنجی های رسمی مجبورن همه موارد رو در نظر بگیرند مثل قیمت محصول واسه همینه که تو نظر سنجی های رسمی هیچ وقت نمیبینید nod اول باشه چون قیمت بالایی داره

مثلا تو نمایشگاه ... (اسمش یادم نیست) اومدن و از لحاظ موارد خیلی زیادی گوشی های مختلفی رو به داوری گذاشتند که تو زمینه موزیک پلیر یادمه گوشی w550 برنده شد که خب میدونید که هیچ گوشی از لحاظ پلیر بهتر از آیفون نیست ولی به خاطر قیمت خیلی بالایی که داشت خب انتخاب نشد اینم یه چیزی مثل همونه...

Mr.Geo22
1st September 2011, 12:04 AM
نمیدونم چرا سایت قات زده هرچی من میفرستم چیزی اضافه نمیشه؟!؟!؟!

------------------------------------------------------------------

master_mind
1st September 2011, 12:09 PM
سلام من nod32 رو می پسندم اما کلا از انتی ویروس جماعت خوشم نمییاد

reza.nori87
2nd September 2011, 02:02 AM
Norton AntiVirusاز نظر حفظ امنیت سیستم بهترین آنتی ویروس در سال 2010 شناخته شد ولی بدلیل بالا بودن قیمت ونداشتن قابلیت بروز رسانی در ایران آنچنان کاربردی نمی تواند داشته باشد ولی ESET Nod32 Antivirusباتوجه به قیمتپایین و قابلیت بروز رسانی آسان کاراتر از دیگر آنتی ویروس هاست.
زمانی که پیشنهادی میدهیم انتظار انتقاد را نیز در پی آن داشته باشیم.

mahyar_krj
28th March 2012, 06:11 PM
Quickheal بهترین آنتی ویرس جهان است
یا سپاس

SaSaMc2
29th March 2012, 01:50 AM
Quickheal بهترین آنتی ویرس جهان است
یا سپاس

اين آنتي ويروس هندي فقط بوت اِش خوبه به نظر من...

moharam1370
12th April 2012, 04:19 PM
سلام

تا دو سال پیش nod داشتم ، ولی وقتی یه نرم افزار کوچیک جاسوسی تحت شبکه نوشتم نشناخت ، Kaspersky نصب کردن و فورأ تشخیص داد .
حتی Bitdefender هم نشناخت ...

موفق باشید .

م.محسن
12th April 2012, 10:38 PM
nod32 آنتی ویروس خوبیه ولی با فایل های کرک که معمولاً exe هستند مشکل داره و اون ها رو پاک می کنه. آخرین آنتی ویروسی که استفاده کردم avast بود.

peyman2010
13th April 2012, 11:39 PM
Eset درسته که آنتی ویروس سریعی هست ولی خیلی امن نیست
در عوض Avira یکی از سریعترین آنتی ویروسهای جهان هست و خیلی هم امنه نسخه Internet Security این آنتی ویروس فایروالی همانند Eset داره و قدرت پاک سازی بسیار بالایی داره البته اگر از نسخه اورجینال استفاده کنید من خودم هفته پیش نسخه اورجینال Avira رو شرکت پرند که نمایندگیش هست گرفتم کد فعال سازی تو سایت َAvira رجیستر شد و الان خیلی راضی هستم در برابر آنتی ویروس Eset که اون هم اورجینالشو داشتم

mari90
27th April 2012, 01:44 AM
tashakor kheili be dardmikhore;[tashvigh]

jjali
3rd May 2012, 04:24 PM
من تا حالا از آنتی ویروس norton استفاده میکردم و کاملا هم ازش رازی بودم ولی یک هفته ای هست که کمی احساس نارضایتی میکنم
آبدیتش که راحته ولی با ویروس svchost.exe روبرو شدم و این آننتی ویروس تدادی دیگر از ویروس هارو به علاوه ی اینی که گفتم رو نمی تونه پاک کنه هالا میخوام از دیسک نجات نوتون ستفاده بکنم ببینم چی میشه اگر راه حلی ارین لطفا بگید تا از پس این ویروس بر بیام
با تشکر از سایت خوبتون[tafakor][tafakor]

SaSaMc2
3rd May 2012, 04:59 PM
من تا حالا از آنتی ویروس norton استفاده میکردم و کاملا هم ازش رازی بودم ولی یک هفته ای هست که کمی احساس نارضایتی میکنم
آبدیتش که راحته ولی با ویروس svchost.exe روبرو شدم و این آننتی ویروس تدادی دیگر از ویروس هارو به علاوه ی اینی که گفتم رو نمی تونه پاک کنه هالا میخوام از دیسک نجات نوتون ستفاده بکنم ببینم چی میشه اگر راه حلی ارین لطفا بگید تا از پس این ویروس بر بیام
با تشکر از سایت خوبتون[tafakor][tafakor]

سلام...

99% شما از ويندوز xp استفاده ميكنيد...؟

jjali
6th May 2012, 07:07 AM
بله درسته خوب به نظرت چیکار راه حلت چیه آخه من xp رو خیلی بیشتر از 7 و8 دوست دارم چون به نظر ن سرعت بیشتری دارد

rayarasool
6th May 2012, 10:35 AM
من که میگم g data اگه می گید نه به سایت زیر مراجعه کنید و report english را کلیک کنید.
البته eset هم به کار ماها می خوره.
لینک (http://av-comparatives.org/en/comparativesreviews/detection-test)

SaSaMc2
6th May 2012, 01:48 PM
بله درسته خوب به نظرت چیکار راه حلت چیه آخه من xp رو خیلی بیشتر از 7 و8 دوست دارم چون به نظر ن سرعت بیشتری دارد

سلام...[golrooz]

اينترنتت هم زير يك دقيقه قطع ميكنه؟

به نظر من اگر سيستمت زياد قديمي نيست ويندوز هفت اينستال كن...

بايد با تكنولوژي پيش بري...

چون در آينده نزديك مجبور ميشي و نرم افزارات روي ايكس پي اجرا نميشن...

اگر هم ايكس پي ميخواي بايد اف ديسك كني و قبلش اطلاعاتت رو انتقال بدي جاي ديگه...

قبل از ريختن ويندوز يك بار رم دستگاه رو چند دقيقه خارج كني...

بعد با ديسك نجات اتوران يه آنتي ويروس كه آپديت هست سيستم رو اسكن كني...

قبل از فرمت پارتيشن ها در ويندوز همون ابتدا يه آنتي ويروس سخت گير مثل كسپر رو اينستال كني و آپديت كني...

بعد هم اسكن...

ولي يادمه اين ويروس يه ريموور مخصوص خودش هم داشت كه كاركردش آسون نبود...

jjali
7th May 2012, 08:32 AM
از راهنماییت ممنونم دوست عزیز
باشه از 7 استفاه میکنم
یعنی توی 7 این ویروس ایجاد نمیشه؟
ولی اون مشکل اینترنت رو که قطع بشه نداشتم فقط کمی سرعت اینترنتم اومده پایین[tafakor]

Admin
7th May 2012, 08:45 AM
از راهنماییت ممنونم دوست عزیز
باشه از 7 استفاه میکنم
یعنی توی 7 این ویروس ایجاد نمیشه؟
ولی اون مشکل اینترنت رو که قطع بشه نداشتم فقط کمی سرعت اینترنتم اومده پایین

سلام
این ویروس رو آنتی ویروس کاسپر اسکی به راحت حذف می کنه ...

موفق باشید

SaSaMc2
7th May 2012, 11:52 AM
سلام...[golrooz]

نه روي سون كار نميكرد...

در كل ويندوز 7 رو بريز ولي ويندوز 8 نياز نيست...

آپديت بودن بعد ها خوبيهاش رو بهت نشون ميده...

من با اين ويروس رو 50 تا سيستم مشكل داشتم...

اينترنت همه رو هم قطع ميكرد...

توي گيم نت شبكه رو هم اختلال ايجاد ميكرد...

مشكل ما هم بر سر آپديت كردن آنتي ويروسا بدون نت بود...

اگر اينترنت داري كه همه چي حله ديگه...

rayarasool
9th May 2012, 11:28 AM
به نظر من اصلا ویندوز جواب نمی ده فقط لینوکس

SaNbOy
9th May 2012, 12:45 PM
من جدیدا از نسخه ی اصلی آنتی ویروس avira استفاده میکنم با license یک ساله که خیلی خیلی ازش راضی هستم
هیچ مشکلی نداره...
برای بهتر مقایسه کردن من این سایت رو پیشنهاد میدم به شما دوستان

http://iransetup.com/Compare.html

ansari604
30th July 2012, 03:58 PM
سلام کسی میدونه این پیغام از نود 32 برا چیه
detected covert channel exploit in ICMP packet
remote ip address:
98.139.183.24

Gray Hat
7th April 2013, 04:48 PM
سلام. نمیخوام زیاد صحبت کنم ولی مسلما بهترین آنتی ویروس آنتی ویروسی است که کرک نداشته باشه مثل نود گردو که انواع کرک داره
خوب این برای بعضی ها قابل قبوله
از نظر بعضی ها هم آنتی ویروسی بهترینه که user friend(کاربر پسند)باشه،خوب اینم یه نظر درسته(nod32)
بعضی ها هم در عین سادگی میخوان که از سرعت بالا برخوردار باشه تا امنیتی معمولی داشته باشند(Avira)

خوب حالا نظر من چیه"نظر من اینه که یه آنتی ویروس در عین سادگی باید جذاب و دارای محیطی کاملا کاری باشه و پشتیبانی اون از هر لحاظ قوی باشه.(سرعت بالا،پشتیبانی آنلاین،دیتا بیس و تشخیص سریع و هوشمند ویروس ها و فایل های مخرب،سیستم هوشمند و ........)
خوب همه این ها در آنتی ویروس شید(که دارای دو موتور نود و اویرا است) هم دیده میشه و من به نوبه خودم ازش راضی ام.
در حال حاظر هم نود آنتی ویروس خوب و کار راه انداز(نسبت به بقیه) ای است و من هم قبولش دارم.
"نظر شخص من اول کسپر هست بعد بیت دیفندر(Bit Difender 2013)"
کسپر دارای هوش بسیار قوی و پردازش بسیار سریعی است و بهترین هکر ها و متخصصان را در کمپانی اش داراست.
بیت دیفندر هم شباهت های اساسی به کسپر داره چون یه جورایی مشترک هستن(قضییه دارد)اما بیت دیفندر قابلیت های بیشتر و هوش بسیار قوی تری داره امااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا:
اساسی ترین مشکل این دو آنتی ویروس یا بهتره بگم هکر اینه که دارای محیطی هستند که خیلی ها (ببخشید ها) از بس تنبل هستند حاضر نیستند یه کم باهاشون سر و کله بزنند تا بفهمند هیچ چیز بی دلیل آفریده نشده.!
و دیگر اینکه این دو سرعت و کارایی سیستم رو(بسته به مشخصات سیستم)به نحو چشمگیری پایین میاره و کاربر ناراضی میشه!
اما بهتره بدونید هیچ چیز بی دلیل نیست

-+-+-+--+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+--+-+-+-+-+-+-+-+-+-+----+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+--+----++-+-+-+-+-+-+--
دوستان ناراحت نشن ولی فقط نظرم رو بیان کردم، و اگر شما اظهار متفاوتی دارید میتونید بحث کنید چون من شخصا همیشه دوست دارم مطلب شفاف و روشن باشه.

Gray Hat
7th April 2013, 04:53 PM
سلام کسی میدونه این پیغام از نود 32 برا چیه
detected covert channel exploit in ICMP packet
remote ip address:
98.139.183.24

================================================== =========
مربوط به سکیوریتی نود میشه که اجازه دسترسی نمیده و این آ پی رو نامعتبر میشناسه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد