PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر انتخاب موضوع جهت مسابقه جديد "عكاسي با دوربين شخصي "

SysT3M
24th December 2008, 08:29 PM
قوانين سري مسابقات "عكاسي با دوربين شخصي "

طبق پيشنهادهاي شما دوستان مبني بر قرار دادن عكسهاي شخصي(عكسهايي كه با دوربين شخصي ميگيريد)در مسابقات ، تصميم گرفتيم كه يه سري مسابقه جديد فقط واسه اين عده از علاقه مندان قرار بديم .

پس واسه به نمايش گذاشتن هنر عكاسيتون ،‌شما علاقه مندان ميتونيد به محض ايجاد تاپيك مسابقه مربوطه عكساتونو توي اون تاپيك قرار بديد

ولي قبل از همه بدقت قوانين زير رو مطالعه كنيد

با تشكر

1))سايز عكس كوچيك نباشه ( بعدا سايز مناسب رو اعلام ميكنيم )
2))هر نفر فقط يه عكس توي هر سري مسابقه ميتونه قرار بده
3))عكسها حتما بايد با دوربين هاي شخصيتون گرفته شده باشه و از قرار دادن عكسهاي اينترنتي خودداري نماييد (عكسهايي كه تاريخ و ساعت روشون مشخص باشه بهترن)
4))اعتماد در اين نوع مسابقه حرف اول رو ميزنه پس ما به همه شما اعتماد داريم كه عكسهاتون اينترني نيست http://www.njavan.ir/forum/images/smilies/wink.gif
5))از قرار دادن عكسهاي مات و تار خودداري نماييد چون شانسي واسه انتخاب شدن نخواهند داشت
6))پيشنهادي اگه داشتين توي همين تاپيك عنوان كنيد . خوشحال ميشيم http://www.njavan.ir/forum/images/smilies/smile.gif

پيشنهادان و نظراتتون رو توي این تاپيك (http://njavan.ir/forum/showthread.php?p=14737#post14737)مطرح نماييد

اين مسابقه جوايز نفيسي هم داره كه به بهترين عكس داده ميشه
shabgard

@};-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~@};-

SysT3M
24th December 2008, 09:01 PM
نظر سنجي رو هم گذاشتيم واسه اينكه يه آمار تقريبي از شركت كنندگان توي اين مسابقه جديد داشته باشيم

پس لطفا اول راي بديد كه بدونيم چند نفر قراره شركت كنند و بعد هم موضوع رو پيشنهاد بديد واسه استارت سري اول مسابقه "عكاسي با دوربين شخصي "

پيشنهادان و نظراتتون رو همينجا مطرج بفرماييد

N I M A
25th December 2008, 08:25 AM
موضوع عكاسي: زندگي شهري-شهرنشيني
من پيشنهاد ميكنم هر كس 3 عكس بتونه در مسابقه شركت بده

Admin
25th December 2008, 08:44 AM
پیشنهاد من اینه که موضوع مسابقه علمی یا فرهنگی باشه..!

مثلآ هنجارها و ناهنجاری های جامعه ایران .!

امید عباسی
25th December 2008, 09:37 AM
سلام

به نظر من هم تعداد عکس ها بیشتر بشه بهتره...

diamonds55
25th December 2008, 12:50 PM
سلام به نظر من از یه موضوع یا بنای تاریخی باشه خیلی بهتره با معرفی کل بنا یا اطلاعاتی در مورد این موضوعات که هم بار علمی داشته باشه هم به معلومات ما اضافه بشه .

امید عباسی
25th December 2008, 04:13 PM
به نظر من این موضوع رو پخش کنیم تا یه مسابقه جذاب و سراسری بشه:)>-،
میتونیم لینکش رو واسه خیلی از دوستان در یاهو از طریق ایمیل یا مسنجر و یا در وبلاگها بفرستیم.فکر میکنم هر کدوم از ما لینک رو واسه 20 نفر بفرستیم و از اونها هم بخواهیم برای بقیه بفرستند کافی باشه{happy}

SysT3M
26th December 2008, 09:27 AM
به نظر من این موضوع رو پخش کنیم تا یه مسابقه جذاب و سراسری بشه:)>-،
میتونیم لینکش رو واسه خیلی از دوستان در یاهو از طریق ایمیل یا مسنجر و یا در وبلاگها بفرستیم.فکر میکنم هر کدوم از ما لینک رو واسه 20 نفر بفرستیم و از اونها هم بخواهیم برای بقیه بفرستند کافی باشه{happy}
ممنون ميشم اگه هر كدومتون ميتونيد اين كارو انجام بدين تا شركت كننده ها بيشتر بشن تا چند هفته دكه موضوع هاي رو كه گفتن به صورت نظر سنجي ميزارم هر موضوعي بيشتر راي آورد انتخاب ميكنيم و وسابقه شروع ميشه @};-

SysT3M
26th December 2008, 09:34 AM
موضوع عكاسي: زندگي شهري-شهرنشيني
من پيشنهاد ميكنم هر كس 3 عكس بتونه در مسابقه شركت بده
براي تعداد عكسها هم هر كي نظر داره بگه

Amir
26th December 2008, 10:52 PM
ایده بسیار عالی و خوبیه .. حالا نمیشه عکس با موبایل بگیریم و بذاریم دم دسته و عکسهای خوبی میشه گرفت ؟ کیفیت هم فک نکنم اینقد بد بشه که نشه گذاشت ..
پیشنهاد اینجانب برا موضوع

یک عکس یک مفهوم ( عکسی که حرفی برای گفتن داشته باشه )

کودکان

نمایی از محرم

N I M A
27th December 2008, 09:47 AM
با توجه به نزدیکی به محرم
من از پیشنهاد محرم امیر آقا خیلی خوشم اومد

امید عباسی
27th December 2008, 09:20 PM
محرم فکر خوبیه

SysT3M
30th December 2008, 08:07 AM
ایده بسیار عالی و خوبیه .. حالا نمیشه عکس با موبایل بگیریم و بذاریم دم دسته و عکسهای خوبی میشه گرفت ؟ کیفیت هم فک نکنم اینقد بد بشه که نشه گذاشت ..
پیشنهاد اینجانب برا موضوع

یک عکس یک مفهوم ( عکسی که حرفی برای گفتن داشته باشه )

کودکان

نمایی از محرم
با گوشيم اشكالي نداره(البته اگه كيفيتش پاين نباشه) مهم اينه كه خدتون اونو گرفته باشيد اينترنتي نباشه

امید عباسی
1st January 2009, 08:54 AM
الان امار تقريبي مسابقه 7نفره{big green}آدم دگه چتوري مسابقه بزاره واسه 7 نفر. اكثر مديرا همكار هاي بخش به پيام خصوصي اهميت نميدن شما بوديد مسابقه واسه 7 نفر ميزاريد اونم با خرج 500 هزار تومن:-/:-o:-?

خب.جایزرو اعلام کن شاید تعداد بیشتر بشه...{big green}...

امید عباسی
1st January 2009, 09:15 AM
و بعد فکر می کنم بخاطر امتحانات استقبال کم شده.بعد از امتحانات شلوغ میشه

امید عباسی
1st January 2009, 09:18 PM
سلام.ما همچنان منتظر موضوعیم

ziczag
2nd January 2009, 02:23 AM
من میتونم شرکت کنم ولی فقط یا از KLCC همون Twin towers یا از آبنماش شایدم از اکواریوم زیرش میتونم عکس بگیرم نه بیشتر

SysT3M
2nd January 2009, 05:26 PM
الان امار تقريبي مسابقه 7نفره{big green}آدم دگه چتوري مسابقه بزاره واسه 7 نفر. اكثر مديرا همكار هاي بخش به پيام خصوصي اهميت نميدن شما بديد مسابقه واسه 7 نفر ميزاريد اونم با خرج 500 هزار تومن:-/:-o:-?

مهناز
3rd January 2009, 11:24 PM
اجازه بدید تعداد عکسا بیشتر از یکی باشه
شاید علت اینکه تعداد کمی تا حالا داوطلب شدن همین باشه (آخه می دونی نه که ما همه هنرمندیم , یه عکس جواب نمیده , واسه همین پا جلو نمی ذاریم {tongue})

Admin
4th January 2009, 04:27 AM
الان امار تقريبي مسابقه 7نفره{big green}آدم دگه چتوري مسابقه بزاره واسه 7 نفر. اكثر مديرا همكار هاي بخش به پيام خصوصي اهميت نميدن شما بديد مسابقه واسه 7 نفر ميزاريد اونم با خرج 500 هزار تومن:-/:-o:-?

ابتدا عرض کنم که این تاپیک رو تا به حال 20 نفر دیدن ... نه 7 نفر.!
من آمار تک تک افرادی که این تاپیک رو می بینن دارم.

در ثانی ، فکر می کنم تا زمانی که تعداد اعضایی که لازمه در این مسایقه شرکت کنن به حد نصاب برسه باید کمی صبر کرد.

امید عباسی
4th January 2009, 10:08 AM
من هم با نظر آقا مصطفی موافقم.با کمی صبر و به محض اتمام امتحانات هممون میبینید که سایت و همه بخش ها پیشرفت چشم گیری میکنه...

SysT3M
4th January 2009, 04:25 PM
ابتدا عرض کنم که این تاپیک رو تا به حال 20 نفر دیدن ... نه 7 نفر.!
من آمار تک تک افرادی که این تاپیک رو می بینن دارم.

در ثانی ، فکر می کنم تا زمانی که تعداد اعضایی که لازمه در این مسایقه شرکت کنن به حد نصاب برسه باید کمی صبر کرد.
چشم آقا مصطفي چرا ناراحت ميشيد{big hug}

اجازه بدید تعداد عکسا بیشتر از یکی باشه
شاید علت اینکه تعداد کمی تا حالا داوطلب شدن همین باشه (آخه می دونی نه که ما همه هنرمندیم , یه عکس جواب نمیده , واسه همین پا جلو نمی ذاریم {tongue})

چشم مهناز خانوم تعداد عكسام زياد ميكنيم شما امر بفرمايد;)

bardia
4th January 2009, 06:15 PM
سلام من واقعا متاسفم چون موضوع ها واقعا جالب نیست بهترین موضوع به نظر من
موضوع:طبیعت
یکی از موضوع هایی که الآن میتونه بهترین باشه چون طبیعت زیبای فصل زمستان بسیار زیباست و من از شما میخواهم که این موضوع رو انتخاب کنید{big green}

SaNbOy
4th January 2009, 06:18 PM
سلام من هم با نظر آقا بردیا موافقم واقعا نظر جالبی بود;)

امید عباسی
6th January 2009, 06:06 PM
من با نظر همه موافقم و تابع اکثریت هستم

مهناز
7th January 2009, 10:57 PM
آخرش موضوع چی شد ؟ طبیعت ؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد