PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از لیزر در پوست

Maani Parvaz
30th March 2011, 02:28 PM
سلام دوستان من 5 ماه پیش یه جوش بین دو ابرویم درآورده بودم و بعد از اینکه کمی دستکاریش کردم( که نباید میکردم) به زخم تبدیل شد و الان فقط جای جوش باقیمانده که مانند یه چاله هستش و خیلی تابلوه, بعد این اشتباهی که کردم پیش دکتر هم رفتم و دارو و صابون و کرم نوشت برام اما فایده ای نداشت حالا هم میخوام بدونم لیزر درمانی چقدر هزینه داره؟ و آیا مثل حالت اولش میشه؟ عوارض داره؟ ارزششو داره لیزر درمانی کنم؟ ممنون میشم کسی جواب بده.

poune
4th April 2011, 07:51 PM
سلام خدمت دوست خوبم.[golrooz]
در مواردی که جای جوش با دارو درمان نشه لیزر درمانی راه موثر و خوبیه.
برای انجام لیزر بهتر است به پزشکان متخصص پوستی که لیزر درمانی انجام میدم مراجعه کنید.
هزینه انجام لیزر بسته به مقدار وسعت ناحیه تحت لیزر و تعداد جلسات لازم متغیر است ولی اگه پزشک متخصص انجام این راه درمان رو صلاح بدونه حتما ارزششو داره. فقط باید بدونید که برای رسیدن به یک درمان قابل قبول باید کمی صبر و حوصله به خرج بدید. چون مسلما با یه جلسه تغییر بزرگی تو پوستتون نخواهید دید.
در رابطه با عوارض چون مقدار اشعه مورد استفاده در این روش درمانی خیلی کم و ناچیزه بهتره نگران نباشید.
انشاا... مشکلتون هر چه زودتر برطرف شه.

Maani Parvaz
4th April 2011, 08:23 PM
تشکر خانم شما خیلی مهربون هستید[shaad], ممنون, حدود 1 یا 2 میلی متر چال شده و 1 سانتی متر قطر داره, چند جلسه؟ چقدر هزینه؟ ممنون[shaad]

poune
5th April 2011, 10:23 AM
خواهش میکنم.[golrooz]
فکر میکنم 2-3 پالس نیاز باشه هر پالس تا جایی که من اطلاع دارم 1500 - 2000 تومان است. تعداد جلساتش احتمالا کمتر از 5 جلسه است. به طور کلی احتمال زیاد حد اکثر تا 50.000 تومان میشه. حالا واسه اینکه مطمئن باشید هزینش قطعی چقدر است یه جلسه میتونید برای مشاوره پیش دکتر متخصص تشریف ببرید.

Maani Parvaz
6th April 2011, 11:49 AM
ممنون خانم خوبو مهربون[shaad]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد