PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال هاست

hossien
28th March 2011, 09:53 PM
سلام
برای راه انداری سایت با جوملا چه هاستی از چه شرکتی تهیه کنم ؟

Bad Sector
31st March 2011, 12:38 AM
سلام
برای راه انداری سایت با جوملا چه هاستی از چه شرکتی تهیه کنم ؟

سلام دوسته من

براي راه اندازي سايت بايد اين چند مرحله رو در نظر بگيري.
مرحله یک: ثبت دامنه. پیشنهاد من دامنه با پسوند .ir هستش. برای اینکارشخصا به سایت nic.ir که متولی ثبت دامنه هست، مراجعه کنید. برای خودتون شناسه کاربری بسازید و صبر کنید تا تایید بشه(زود تایید میشه)، بعد دامنه مورد نظر خودتون رو انتخاب و اونجا درخواست ثبت میکنید. سپس پولش رو از طریق شرکتی مثل پویا سازان pouyasazan.org پرداخت میکنید که 4500 تومنه. اینطوری سایت کاملا به نام خودتون ثبت میشه.
مرحله دو: کار طراحی سایت رو شروع میکنید. سایتها دو نوع استاتیک(ایستا، غیر قابل تغییر) و داینامیک(پویا، دارای امکان مدیریت و تغییر توسط شما) هستند. اگر براتون مهم نیست، میتونید از سایتهای آماده که به cms معروف هستند خریداری کنید که بستگی به سازنده اونها قیمتشون فرق داره. اما اگر خیلی جدی هستید، میدین سفارشی براتون طراحی و برنامه نویسی کنند که دو هفته تا یکماه زمان میبره و دو برابر یا بیشتر هزینه داره. اما همه چی در یک سطح بالایی انجام میشه.
مرحله سه: در این مرحله میتونید نسبت به خرید فضا، برحسب حجم سایتتون اقدام کنید. اگر سایتتون ترافیک زیادی داره و حدس میزنید خیلیها بیان تو سایتتون، سعی کنید از یک شرکت که سرورهای خلوت تری دارند استفاده کنید. وگرنه از همین هاستهای ارزون قیمت شرکت پویاسازان بخرید. اگر سایتتون با php نوشته بشه، نیاز به هاست لینوکسی دارید که ارزونتره، اما اگر با asp نوشته بشه، هاست ویندوزی میخواین که کمی گرونتره.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد