PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی دعوت به همکاری از دانش آموختگان کل رشته ها

omid905
27th March 2011, 12:49 AM
با سلام خدمت کلیه دوستان و نخبگان عزیز ایرانی
این بنده حقیر در خصوص اجرای یک پروژه تحقیقاتی و اجرایی با نام Green House Technology نیاز به کمک دارم. از دوستانی که علاقمند به شرکت در این طرح هستند تقاضا میکنم اعلام آمادگی خود را برای من ارسال کنند. در این طرح که یک برای اولین بار در آسیا اجرایی میگردد نیاز به تخصص های ذیل میباشد:
1- برق و الکترونیک
2- کامپیوتر و شبکه
3- معماری
4- تاسیسات
این طرح در واقع یک خانه مسکونی بدون نیاز به هیچ گونه انرژی تزریقی مانند برق، آب و ... میباشد و هزینه ساخت آن نیز بسیار پائین تر از یک ساختمان معمولی میباشد. جهت اطلاعات بیشتر در صورت آمادگی دوستان جلسه توجیهی در پیش خواهیم داشت.
به امید موفقیت و سربلندی همه دوستان

hossien
28th March 2011, 11:43 AM
سلام
طرح خوبی هست اما چند تا سوال هست که اگر جواب بدین مبحث باز تر میشه و افراد راحت تر می تونن انتخاب کنن و با شما همکاری کنن.
1-شرایط و صلاحیت های افراد برای انجام پروژه چی هست.
2-بودجه این پروژه تحقیقاتی را بخش دولتی پرداخت می کنه یا خصوصی
3-چه مزایایی برای افراد که با شما همکاری می کنند در نظر گرفته شده؟
4-افراد تمام وقت در اختیارند یا پاره وقت؟
5-به نظرتون این پروژه چند ماه به طول می انجامد.
6-...

omid905
28th March 2011, 02:30 PM
سلام به روی ماهتون
مرسی از حسن توجه شما دوست عزیز
در خصوص سئال ها باید عرض کنم که:
1- کسانی که در این پروژه میتونن فعالیت داشته باشن از نظر علمی و سطح دانش باید مورد قبول باشن ولی از همه مهمتر حس تحقیقاتی و روحیه ابتکاری افراد میباشد.
2- این طرح کاملاً خصوصی بوده و بعد از تکمیل طرح اولیه و اجرایی شدن میتونه از بخش های خصوصی دیگه هم کمک بگیره که مرتبط به بخش تامین مالی ست و در روند پروژه و افرادی که در اون شرکت می کنند نخواهد داشت.
3- در خصوص مزایا و حق الزحمه هم بعد از صحبتهای اولیه و موافقت در خصوص طرح توافق میشود.
4- زمان مورد نیاز برای اجرای این پروژه در فاز مقدماتی به نسبت دانش اعضاء معیت میگردد.
5- .....
منتظر پاسخهای شما دوستان عزیز و نظراتتان هستم
با تشکر

hossien
31st March 2011, 04:32 PM
امکان داره بیشتر توضیح بدین .
این پروژه کجا انجام میشه ، فقط طراحی و یا نه ساخت هم هست؟
در مورد صلاحیت افراد اگر ایده پرداز باشن حتما الزامی نیست که دارای تحصیلات باشن این سوال را میشه بهتر توضیح بدین چه افرادی مد نظر شماست؟
آیا تا به حال برای انجام پروژه با دانشگاه و مراکز دولتی و ... صحبت شده است . نتیجه چی بوده؟

چون برای انجام چنین پروژه ای اگر تمام فرآیند شفاف نباشه به هدفی که دنبال می کنید بعد از گذشت چند ماه و اتلاف وقت چیزی حاصل نمیشه.

hossien
31st March 2011, 04:34 PM
در صورت امکان خودتون هم بیشتر معرفی کنید.
با تشکر

omid905
31st March 2011, 08:19 PM
سلام مجدد
من از هیچ نهاد دولتی کمک نمی گیرم و شخصاً این پروژه را در راستای اهداف خودم طراحی و اجرا میکنم
ضمناً در پاسخ قبلی هم اشاره کردم طراحی و اجرا هر دو با هم هست و همانطور که از نام پروژه مشخص هست این پروژه زمانی به درد میخوره که اجرا بشه. محل اجرای پروژه به احتمال زیاد در یکی از شهرهای توریستی شمال کشور خواهد بود.
مشخصات پروفایل من کامل هست اما جهت اطلاع شما عزیزان:
امید هستم فوق لیسانس الکترونیک ، مخابرات و هنر
موفق و پیروز
جوان موفق و دارای چندین مقام از جشنواره خوارزمی

hossien
1st April 2011, 03:15 AM
از 0 تا 100 این پروژه را برای خودتون دوره کردین ؟ باید چی کار کنیم .
راستی جلسات را کجا می خواهین بزارین.

omid905
1st April 2011, 11:34 AM
بعد از این که دوستان انتخاب شدن در دفتر کار من جلسه معارفه برگزار میشه
ضمناً این پروژه سالیانه حدود 500 میلیون تومان از بازدید گردشگری درآمد خواهد داشت البته به شرط اجرای درست بنابراین کسانی که در این پروژه همکاری داشته باشند علاوه بر پوشش های خبری که در این خصوص در نظر گرفته شده از درآمد حاصل هم سهمی خواهند داشت این پروژه صرفاً تحقیقاتی نیست و جنبه اقتصادی قابل توجهی نیز دارد

sayeh.j
3rd April 2011, 04:06 PM
سلام
خوشحالم که شما این پروژه را در دست گرفتید براتون آرزوی موفقیت میکنم.
من دانشجوی مهندسی معماری هستم و تحقیقی هم در مورد ساختمان های سبز داشتم خوشحال میشم با هم همکاری کنیم.

hossien
3rd April 2011, 05:14 PM
منظور من از بیان ای سوالت اینه که در وسط کار به مشکل های شناسایی نشده بر نخورید به عنوان مثال طراحی زوایای 90 درجه یک قطعه فلزی که با قالب می خواد تولید بشه (مثال بود).
چون از نظر کیفیت و کمیت هر دو باید طراحی بشه

omid905
4th April 2011, 10:33 PM
با سلام
خوشحال میشم همکاری شما را داشته باشم
توضیح بدم که این طرح نیاز به طراحی مثل طراحی قالب نداره(بطور مثال)
این طرح تالیفی هست من تمام طرحهایی که ارائه دادم به این شکل بودن ما در اطراف خودمون کلی تکنولوژی داریم که بلد نیستیم از اونا استفاده درست و بجا داشته باشیم من فقط فقط یده میدم و این ایده را بر مبنای تکنولوژی روز طراحی و اجرا میکنم ما حالا حالاها نیاز به اختراع نداریم فعلاً مبتکر باشیم تا تکنولوژی تموم بشه بعد اختراع کنیم 0 تا 100 پروژه من از مولوی تا جمهوری توی خیابونا هست فقط باید دور هم جمع بشه[labkhand]
منتظر نظرات پیشنهادها و اعلام همکاری ها هستم

hossien
5th April 2011, 03:33 PM
خیلی خوبه - موفق باشین.
ایمیل تون را نوشتین تا کسانی که می خواهند با شما همکاری کنن با شما تماس بگیرین.

omid905
8th April 2011, 07:28 PM
omidshahmorady@yahoo.com
از کلیه علاقمندان و کسانی که دوست دارند در این پروژه همکاری کنند خواهشمندم مشخصات خودشون و تماسشونو به این ادرس ایمیل کنن
ممنون

حسین متقی
8th August 2011, 05:24 AM
من هم دقیقا همینجوری کار میکنم تمام ایده ها از وسایل وقطعاتیه که میبینم و از اونا استفاده میکنم
اینجوری هزینه پایین میاد وبازده افزایش پیدا میکنه
خوش حال شدم دیدم کسی هست که مثل من فکر کنه

deepdrip
8th August 2011, 08:13 AM
من تو این زمینه تخصصی ندارم اما می تونم بگم:

توفیق رفیق راهتان باد.

alieh20
9th April 2012, 09:58 AM
باسلام
من هم دانشجوي سال سوم مكانيك هستم و موفق به ثبت چندين اختراع شده ام
تمايل دارم كه با شما در اين پروژه همكاري كنم
فقط يك مشكل وجود داره كه من كاشان هستم و در صورت انجام همكاري بچه ها چجوري بايد با هم در تماس باشند؟
اين ايميل منه اگه تمايل داشتين اين همكاري صورت بگيره بم خبر بدين ممنون ميشم
alieh.rezae@yahoo.com

شه پری
9th April 2012, 10:24 AM
باسلام
من هم دانشجوي سال سوم مكانيك هستم و موفق به ثبت چندين اختراع شده ام
تمايل دارم كه با شما در اين پروژه همكاري كنم
فقط يك مشكل وجود داره كه من كاشان هستم و در صورت انجام همكاري بچه ها چجوري بايد با هم در تماس باشند؟
اين ايميل منه اگه تمايل داشتين اين همكاري صورت بگيره بم خبر بدين ممنون ميشم
alieh.rezae@yahoo.com

سلام...
همکاری در چه زمینه ای؟
بیشتر توضیح بدین..

ahwaz.ali
11th April 2012, 06:41 PM
سلام من که آماده ام..[khejalat]

alieh20
12th April 2012, 11:46 AM
سلام...
همکاری در چه زمینه ای؟
بیشتر توضیح بدین..

بیشتر تمایل به همکاری در زمینه ی ساخت دارم

rezaansari87
17th April 2012, 09:55 AM
سلام
لطفا نحوه همكاري و تماس با خودتان را بفرمائيد

هادي رحيمي
1st June 2012, 11:39 AM
سلام من هادي رحيمي داراي چند اختراع در زمينه هاي مختلف هستم و معيار اكثر آنها بر مبناي" زميني سبز و آسماني مصون از آسيب هاي زميني "به معناي تمام كلمه است تا جايي كه بتوانم كمكتان مي دهم البته پاره وقت

سونای
2nd June 2012, 03:34 PM
با سلام خدمت کلیه دوستان و نخبگان عزیز ایرانی
این بنده حقیر در خصوص اجرای یک پروژه تحقیقاتی و اجرایی با نام Green House Technology نیاز به کمک دارم. از دوستانی که علاقمند به شرکت در این طرح هستند تقاضا میکنم اعلام آمادگی خود را برای من ارسال کنند. در این طرح که یک برای اولین بار در آسیا اجرایی میگردد نیاز به تخصص های ذیل میباشد:
1- برق و الکترونیک
2- کامپیوتر و شبکه
3- معماری
4- تاسیسات
این طرح در واقع یک خانه مسکونی بدون نیاز به هیچ گونه انرژی تزریقی مانند برق، آب و ... میباشد و هزینه ساخت آن نیز بسیار پائین تر از یک ساختمان معمولی میباشد. جهت اطلاعات بیشتر در صورت آمادگی دوستان جلسه توجیهی در پیش خواهیم داشت.
به امید موفقیت و سربلندی همه دوستان

سلام ، یه گله
1/ گفتین کلیه ی رشته ها بعد 4 مورد آوردین!!
2/اگه این خونه مثل خونه های عادی دارای آشپزخونه سرویس بهداشتی و اینا هست ، پس به یه میکروبیولوزیست تو سیستم فاضلابش به روش زیستی نیاز میشه[labkhand] خوشحال میشم کمک کنم، مزایا هم تو این حد که از جیب نزاریم کافیه[cheshmak] چون کار ارزشمندیه و نیاز این زیباترین سیاره ، تا جایی که چشم منظوممون کار میکنه.........
دعای پرنده هایی که دارن خفه میشن، دعای خرسای قطبی کلافه، دعای حیوونا و طبیعت هراسونی که به انقراض نزدیک میشن، بدرقه ی راهتون............

نو آور
14th August 2013, 10:21 PM
ببخشید ولی هیچ خانه ای بدون انرژی نمی تونه مناسب زیست انسان باشه، بالاخره احتیاج به آب گرم، تلویزیون، شارژ تلفن همراه، روشنائی، سرمایش، گرمایش، تهویه، هود، راه اندازی لباسشوئی، یخچال، جاروبرقی و ... داره، مگر اینکه منظورتون استفاده بیشینه از انرژی های پاک در آن خانه باشه.[golrooz]

mehdi25
7th September 2013, 04:54 PM
من در زمینه هنری و ریاضی و الکترونیک و کامپیوتر و مدیریت مطالعات و تبحراتی دارم خوشحال میشم ایده ها و توانییهامو برای هموطنام صرف کنم.به ایمیلم در ارتباط باشید.
pcnodc@gmail.com

auoob_mahtab
21st November 2013, 08:33 PM
سلام
منم میتونم در زمینه تاسیسات تهویه مطبوع و بهداشتی همکاری کنم/البته ثبت اختراع و از این این جور موارد ندارم اما دستم تو کار هست/از طرفی من اهوازم هستم و حضور در جلسه و استقرار در محل پروژه و تحقیقات ممکنه با مشکل مواجه بشم[tafakor]
ایمیل:auoob_mahtab@yahoo.com

arisff
23rd November 2013, 06:32 PM
ظاهرا تاپیک برای یک سال پیش هست[khab] و فکر میکنم استارتر محترم تا الان همکاران مد نظرشون رو گرد هم آوردن.sh_omomi22
فقط احیانا کسی از سرنوشت این پروژه خبر نداره؟[nadanestan]اجرا شد؟ نشد؟

ریحانات
23rd November 2013, 08:24 PM
سلام
شاید یه کارایی از منم بر بیاد[tafakor]

ریحانات
23rd November 2013, 08:29 PM
آقا میگم من تاریخو نگاه نکردم!!
دیگه الان باید به عنوان توریست بیام پروژتتونو ببینم[esteghbal]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد