PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لکه پوستی

sadeghol
25th March 2011, 06:28 PM
سلام من یه زخم کوچیک روی دستم بود چند وقت پیش الان خوب شده ولی رد قرمزش هست [asabani] چی کار باید کنم بره [asabani] اعصابمو خورد میکنه [asabani]

این کرم های از بین برنده ترک پوست رد بخیه رو هم خوب میکنه یا نه [asabani]

هر چی بلدین بگید [asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][taajob3]

ساناز فرهیدوش
25th March 2011, 10:58 PM
آرامش داشته باشید و سلول های پوستتون فرصت ترمیم بدید . از موادی که حاوی ویتامین سی و روی هستند استفاده کنید .

sadeghol
26th March 2011, 03:01 AM
رایستی بچه یکی از اقواممون آبله مرغان گرفته بود مدتی پیش به من گفت ببین راهی برای از بین بردن لکه های گود زخمها هست یا نه

ساناز فرهیدوش
26th March 2011, 12:10 PM
اگر جای ضایعات خیلی شدید هستند به پزشک پوست مراجعه نامیید تا با دارو لایه برداری سطحی انجام شود .
اگر خیلی بد نیستند ما مواد طبیعی مانند عسل ، ابلیمو ، مخلوط سرکه سیب و موز ، پودر سفداب روی و...خیلی مواد طبیعی دیگر در دراز مدت کمرنگ تر می شود .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد