PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط مو با هورمونها

Maani Parvaz
21st March 2011, 12:20 AM
سلام دوستان, میخوام بدونم خودارضایی زیاد باعث ریزش موهای سر میشه؟ اگه به تولید هورمون تستوسترون بستگی داره آیا این هورمون باعث تاسی میشه؟ هورمون های دیگه چی؟ ممنون.

amin_745
21st March 2011, 12:30 AM
خودارضايي به تدريج با تغييرات هورموني و شيميايي كه در بدن ايجاد مي‏كند، باعث افزايش هورمون جنسي مردانه؛ يعني، تستوسترون به دي هيدرو تستوسترون (DHT=Dihydrotestosterone) مي‏شود كه از عواقب بالا بودن ماده DHTدر خون، ريزش موها و تاسي و بزرگ شدن پروستات و عوارض ناشي از آن در پيري است.

Maani Parvaz
21st March 2011, 12:41 AM
دوست خوب ممنون, حالا من 20 سالمه اگه ترک کنم و هفته ای یه بار هم شنا کنم و ورزش کنم موهای سرم خوب میشه؟ آخه بدجور موهای سرم شل و نازک شده و جلو سرم طاس شده. چه راهی به جز دارو و شامپو برای بهتر شدن مو میشه؟ آخه این خودارضایی منو هم زودرنج کرده, 1 هفته این کارو نکنم صدام خوب میشه و لرزش نداره و روحیه خودم هم کمی خوب میشه و سرحالترم, جواب سوال اولی رو هم بدید ممنون.

1144
18th April 2011, 10:39 AM
سلام. خودارضایی سرطان دومی برای سلامتی بدن هست" ریزش مو شاید هیچ درمانی به غیر ازکاشت نداشته باشه. برای فرار از خود ارضایی سرگرم کردن خود به یه کار مثبت یامعنوی بهترین راهه........

sadeghol
18th April 2011, 04:29 PM
یه جا نوشته بود خود ارضاعی باعث بروز سندروم Baby Dick Syndrome میشه[negaran]

poune
18th April 2011, 09:08 PM
لطفا پست زیر را بخوانید انشاا... به پاسخ خود خواهید رسید.

موها چرا می‌ریزند؟ (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=93880)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد