PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست ارتشی

Maani Parvaz
20th March 2011, 11:59 PM
سلام دوستان, من از بچگی اندکی به ارتش علاقه داشتم, من اولا 20 سالمه و کاردان الکترونیک هستم, دوم اینکه یک سری تست از کسی که بخواد تو ارتش باشه میگیرند, خواهشا بدون هر سانسوری بگید که من بخوام تو ارتش باشم کجا تست بدم و مهم اینکه چه تستهایی میگیرند, مسئله ای مهمه اینه که چرا بعضی ها میگن کسی برای ارتش مناسبه که زیاد به دخترها اهمیت نمیده, نمیدونم دلیلش چیه؟ ممنون.

بهـمن
9th August 2011, 02:32 PM
بسمه تعالی

با توجه به اینکه کسی توضیح نداده با اجازه دوستان و اینکه این سوال شاید سوال خود شما هم باشه ، من توضیحاتی در این باره میدم . امیدوارم مورد قبول واقع بشه .
ضمنا توضیحات فقط مختص نیروهای سه گانه ارتش جمهوری اسلامی ایران هستش

اگر کسی بخواد وارد نیروی زمینی یا هوایی و یا دریایی ارتش ایران بشه ، باید ابتدا از یه سری آزمون های اولیه بگذره و قبل از دادن آزمون باید شرایط مخصوص این نیرو رو داشته باشه از قبیل

شرط معدل
شرایط سنی
شرایط روحی و علاقه مندی
شرایط تحصیل و چگونگی وضعیت خدمتی
معتقد بودن به نظام اسلامی و شیعی بودن
شرایط بدنی سالم و ...

اگه این شرایط و یا شبیه این شرایط رو داشتین میتونید تو ارتش ثبت نام نمایید...
و اما ثبت نام که هرساله واسه ی دانشگاههای افسری در بهمن ماه آغاز میشه و در پایان اسفند ماه تموم میشه . که تعدادی که ثبت نام کردن میرن و امتحانی مثه کنکور میدن و بعد اونم امتحانات بدنی و تست های ورزی و مصاحبه های عقیدتی و سیاسی و حفاظت رو میگذرونند و اگه قبول بشن وارد ارتش و دانشگاههای افسری میشن . البت ه ا ین بسته به شرایط شما د اره و نوع معدلی که در آزمون ها کسب میکنید و اینکه کدوم نیرو رو واسه خدمتت تعیین کنند.

اگر هم بخوایید وارد درجه داری نیروی ارتش بشین که هروقت که لازم باشه خودشون تو روزنامه های بازارکار یا جام جم یا همشهری میزنن . مثل الان که تو بازار کار استخدام درجه داری نیروی زمینی شروع شده .

و میمونه بحث های حاشیه ایی که در مورد ارتش میشه . اصلا اینطور نیست که فکر میکنید مثلا کسی باید دختر بازی نکنه و بره ا رتش . البته باید دختر بازی رو کنار گذاشت . ولی خود ارتش اونقدر وسیعه که اصلا ذهنت به این چیزا نمیره . ارتش عشق میخواد و اونم عشق وطنه . کسی که عشق وطن داره باید بیاد تو ارتش .

دوستان اگه سوالی در همین رابطه دارند میتونن همینجا مطرح سازی کنند و جواب بگیرند .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد