PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرایش های برق

Maani Parvaz
19th March 2011, 09:24 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی من ترم آخر کاردانی رشته الکترونیک هستم(آموزشکده فنی), و سال بعد در دانشگاه آزاد میخوام شرکت کنم که همون مهندسی تکنولوژی الکترونیک رو ادامه میدم, من به شدت به فکر آینده خودم هستم و امروزه حتی رشته برق-قدرت به 42 گرایش تقسیم شده و احتمالا در آینده بیشتر هم بشه, پس من زیاد وارد ریزه کاری نمیشم ولی دوست دارم برای کارشناسی ارشد کنترل بخونم, حالا من میخوام بدونم چه رشته ای کاربرد داره؟, درضمن توی ایران کدومش بهتره؟ مثلا میگن رشته مخابرات نخبه ریاضی میخواد یا اینکه کنترل باید ریاضی زیاد بخونی, میخوام اولا درمورد گرایش ها هر اطلاعاتی دارید بگید و دوم اینکه درباره کنترل بگید, هر رشته در چه جاهایی کاربرد دارد ممنون.

e.einitabar
19th March 2011, 09:34 PM
سلام دوست عزیز

پر کابردترین رشته برق در ایران مهندسی برق قدرت هستش که در ارشد هم میتونی همینو ادامه بدی

بقیه هم یه سرچ کن دستت میاد

Maani Parvaz
19th March 2011, 10:51 PM
خب دوست گرامی بعضی ها میگن که قدرت تو ایران اشباع شده, بعضی ها میگن کنترل هم پر درامد هستش و هم پر کاربرد, درسته؟ و برق قدرت هم همینطوری هست؟

e.einitabar
19th March 2011, 11:21 PM
سلام دوست عزیز

من خودم قدرت خوندم

شما به این فکر کن که امروزه جمعیت روبه افزایش هستش که افزایش جمعیت باعث میشود که در یکی از موارد مثلا برای برطرف کردن نیاز مسکن آنها با زدن نیزوگاه و زدن پست های برق جبران میشه
پس اشباع کاملا بی معنی هستش
کنترل هم بد نیست ولی قدرت جامع تره
در پناه حق

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد