PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فرود اضطراري هواپيما روي گاو

diamonds55
21st December 2008, 10:33 AM
فرود اضطراري هواپيما روي گاو

جام جم آنلاين: يك خلبان انگليسي پس از آن كه متوجه خرابي در يكي از موتورهاي هواپيمايش شد، حين فرود اضطراري، روي يك گاو فرود آمد، اما در كمال تعجب ديد كه به گاو هيچ آسيبي وارد نشده است.

به گزارش ايسنا، «راپ ووتون» ـ‌ خلبان انگليسي ـ گفت: چند دقيقه پس از برخاستن از باند فرودگاه در جنوب غرب لندن متوجه خرابي و نقص فني در يكي از موتورهاي هواپيماي مدل تايگرموث خود شدم و سعي كردم تا در يك ناحيه خلوت آن را به زمين بنشانم.

وي خاطر نشان كرد: در حين نشست و فرود اضطراري بودم كه ناگهان يك گاو قهوه‌اي و سفيد جلوي هواپيما دويد و من بدون اختيار بر روي گاو نگون‌بخت فرود آمدم.

اما هنگامي كه از هواپيما پياده شدم با كمال تعجب گاو را سالم ديدم، حيوان يك خراش كوچك هم برنداشته بود.

«ووتون» در ادامه يادآورشد: من طي 22 سال پرواز، هرگز تصادف نكرده و فرود اضطراري هم نداشتم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد