PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث انگیزه ایجاد سایت نخبگان

e.einitabar
17th March 2011, 09:25 PM
سلام به همه دوستان
هدف از راه اندازی این تاپیک اینه که انگیزه دوستان رو از اومدنشون به این سایت بدونیم
که این تاپیک رو با چند سوال شروع میکنیم

1.هدف از ایجاد سایت (مخصوص مدیر سایت آقای مصطفی کاوه)؟

2.نحوه ی آشنایی دوستان با سایت ؟

3.علت ادامه ی فعالیت در سایت ؟

Admin
17th March 2011, 09:39 PM
سلام
ابتدا تشکر می کنم از راه اندازی این تاپیک ...

هدف از راه اندازی سایت علمی نخبگان جوان ( سامانه ملی علوم و تحقیقات جوانان ) همون طوری که از اسمش هم پیداست ...

1. ارتقای سطح علمی تمامی جوانان ایرانی
2. ایجاد فضای مثبت علمی جهت تعامل علمی بین تمامی جوانان
3. ایجاد رویه ی نخبه پروری برای اولین بار در ایران
4. حمایت از نخبگان ایرانی در تمامی سطوح

محسن آزماینده
17th March 2011, 09:58 PM

سلام
وقتی برای پروژه جستجو می کردم با سایت آشنا شدم
فضای سالم و صمیمی بین همکاران و کاربران سایت و ارتقای سطح و توان علمی من و سایر کاربران
در کل میتونم جواب خیلی از سئوالاتم را بگیرم و بعضی از سئوالات دوستان را جواب بدم

arad2000_gh
17th March 2011, 10:12 PM
سلام به همه دوستان
هدف از راه اندازی این تاپیک اینه که انگیزه دوستان رو از اومدنشون به این سایت بدونیم

باسلام
در جواب به دو سوال آخر :
2) کاملا اتفاقی بود. من دنبال نرم افزار office tab بودم که نمی دانم چه جوری سر از این سایت در آوردم. و از یکی از اعضای این سایت در باره این نرم افزار پرسو جو کردم.

3)با کمی گشت و گذار در این سایت متوجه شدم جای بسیار جالبیه و فهمیدم اینجا همون جاییه که خیلی وقته دنبالشم.جاییه که اگه سوالی در زمینه اینترنت و کامپیوتر مطرح کنم حتما بهش جواب داده میشه.

از اینکه همچین سایتی وجود داره بسیار خوشحالم و به شاگردانم هم سفارش کردم که عضو بشن.

amin_745
17th March 2011, 10:14 PM
1. جزاکم الله خیرا

2.از آواتارم پیداست دیگه دنبال سریال[khejalat]

3.جو صمیمیت همکاری و احترام متقابل[esteghbal]

e.einitabar
17th March 2011, 10:16 PM
باسلام

از اینکه همچین سایتی وجود داره بسیار خوشحالم و به شاگردانم هم سفارش کردم که عضو بشن.

دوست عزیز ممنون

Karim1504
17th March 2011, 11:18 PM
2- یادم نمیاد فکر کنم حاج مصطفی در اوایل مدیر یکی از بخشهای دانشجو بود که نخبگان جوان را تاسیس کرد و ما اومدیم عضو شدیم چون جو خوبی داشت و سر 100 تا قالب vb با هم دوست شدیم که من بی احتیاطی کردم و اکانتش در یه جایی بان شد و متاسفانه یه خورده سر بان شدنش از دست ما ناراحت شد و من گفتم شاید دوست نداشته باشه دیگه تو سایتش باشم و دیگه سر نزدم [negaran] چند وقته دوباره اومدم تا جبران خسارات کنم [nishkhand]

3- جو دوستانه و دو طرفه ( هر کس میتونه حرف خودشو در قالب قوانین بزنه و مدیر های بخشها کاملا منطقی هستند و مثل سایت ؟؟؟؟ جانماز آب نمیکشند[nishkhand])

ormazda
17th March 2011, 11:25 PM
با درود
نحوه آشناییم با سایت که از طریق جستجو توی وب بود و در مورد ادامه فعالیت در سایت هم باید بگم که اگه بچه های بخش علوم پایه بیشتر فعال باشند آدم امیدوارتر میشه ، در کل باید بگم خود سایت رو خیلی دوست دارم و اینکه حتما ادامه میدم.

تووت فرنگی
17th March 2011, 11:38 PM
من از طریق یک نفرآشنا شدم و واسه ارتقاسطح علمی و سرگرمی فعالیت دارم!!![nishkhand][nishkhand]

موفق باشید[golrooz]

*FATIMA*
17th March 2011, 11:49 PM
2/ آشنایی من با سایت کاملاً اتفاقی بود . دنبال یه مقاله در مورد فک کنم درخت انگور میگشتم که دیدم این سایت پرمحتواترین مطلب رو داره بنابراین عضو شدم ، اونم فقط به خاطر اینکه به کل مطلب دست بیابم[nishkhand]بعد یه جورایی اتفاقی به بخش سرگرمیها دست پیدا کردم و دیدم سرگرمیهای باحالی داره بنابراین فعالیتم رو ادامه دادم .
3/ آخه دیدم مدیرمون خیلی خوبه حالا بماند که نمیدونم چرا به تالار ما نمیاد[bamazegi] دوستای خوبی هم پیدا کردم و بعد با کلی دردسر با روند کار با این سایت آشنا شدم ( Victoor007 کاملاً درجریانن ، خیلی اذیت شدن بنده خدا ) دستشون هم درد نکنه . حالا هم که دل کندن از این سایت خیلی خیلی سخته

e.einitabar
17th March 2011, 11:49 PM
من از طریق یک نفرآشنا شدم و واسه ارتقاسطح علمی و سرگرمی فعالیت دارم!!![nishkhand][nishkhand]

موفق باشید[golrooz]

ممنون

zahrakh60
18th March 2011, 12:35 AM
سلام
من هم اتفاقی به این سایت رسیدم
برای همسرم دنبال مطالب مبدل و پمپ ها و همچینی آزمایشهای شیمی در سطح کاری می گشتم
خودم هم به رشته های علوم پایه (و شیمی) علاقه دارم و مطالب را دنبال می کنم
برای ادامه فعالیت در رشته ام (آمار) هر کاری که بتونم انجام می دم
موفق باشید[golrooz]

7raha7
18th March 2011, 06:55 AM
hmmmmmmmmmmmmm
خب منم داشتم درمورد یه موضوعی سایتگردی میکردم... یادم نیس چه موضوعی بود.....فقط یادمه اولش از روی ناچاری عضو سایت شدم.... [nishkhand]چون سوال داشتم و میخواستم توی تالارا فعالیت کنم.....
اما بعدش دیدم انگاری خیلی خوش میگذره....[esteghbal]
هدفم از موندن اینه که حس میکنم تا اینجای زندگیم یه جور مصرف کننده بودم... و هیچ سودی واسه جامعه نداشتم....
هنوزم همینطوره....
اما فعالیت توی سایت و مطلب گذاشتن توش این حسو در من کمتر میکنه.....

انریکه
18th March 2011, 09:56 AM
2.نحوه ی آشنایی دوستان با سایت ؟توسط رها جون خودم با این سایت آشنا شدم.

3.علت ادامه ی فعالیت در سایت ؟واسه این که بقیه از چیزایی که من میدونم بتونن استفاده کنند و خودمم بتونم از دانستنی های آن ها استفاده کنم و در کل واسه این که اطلاعات عمومیم بالا بره.

engeneer_19
18th March 2011, 10:59 AM
2.نحوه ی آشنایی دوستان با سایت ؟ یادم نمیاد دنبال چه نرم افزار یا مقاله ای بودم که وارد سایت شده و عضو شدم. از طرفی فکر حقوق گرفتن بودم[bamazegi]

3.علت ادامه ی فعالیت در سایت ؟ دیدم خیلی مفیده خیلی چیزایی که میخوام میتونم پیدا کنم و یا اگه خودم چیزی بلدم به بقیه یاد بدم
کلا سایت خوبیه

A M S E T I S
18th March 2011, 11:57 AM

موفق باشید[golrooz]

[nishkhand][nishkhand]

A M S E T I S
18th March 2011, 12:03 PM
2.نحوه ی آشنایی دوستان با سایت ؟ خو من داشتم تستIQ سرچ میکردم که به این سایت برخورد کردم!!! بعد مجبور تکرار میکنم مجبور شدم عضو بشم....تو دلم هم گفتم ایش ....[labkhand]

3.علت ادامه ی فعالیت در سایت ؟[/QUOTE] در ادامه از جو سایت خوشم اومد چون کمتر سایتی هست که فضای سالمی داشته....البته این نسبی هست دیگه...کلا از اینجا خوشم میاد و یه نمه اعتیاد دارم بهش[nishkhand][nishkhand] خوش میگذره دور هم...منم عاشق علم و دانشم
موفق باشید دوستان

بانوثریا
18th March 2011, 12:34 PM
دنبال کتاب میگشتم
فعالیت کردن رو دوس داشتم برای اولین بار خواستم وقتی جایی عضو میشم فعالیت داشته باشم ولی متاسفانه خیلی ها بودن که باعث دلسرد شدنم شدن به خاطر همینم تازگی ها هیچ فعالیتی انجام نمیدم
موفق باشید

*مینا*
18th March 2011, 01:10 PM
خب
من زیاد اهل نت نبودم ، نت برام فقط فقط یه سرگرمی بود ...http://www.uc-njavan.ir/images/e6yhm00u6l3luycj31o.gif
تا این که تو دانشگاه واسه گزارش کارام ، تصمیم گرفتم اطلاعات بیشتری از اونچه که تو کتاب ها هست و همه ازش کپی می کنن جمع کنم ، اومدم سراغ نِت ،
یادمه که همون دوران بود که تو چند تا سایت یا بهتر فروم، عضو شدم ... از مطالبی که می خواستم استفاده کردم ، مدیر تالار شیمی این سایت اون زمان ، کارشناس ارشد گاز بودن و مشغول به کار ... ازم دعوت به همکاری تو شرکتشون کردن ... منم که تازه دانشجو شده بودم کلی کیف کردم که از الان واسم کار هست .... علاقه ام به سایت بیشتر شد ... اما بازم کم می اومدم ( زیاد اهل نت نبودم ) یه تاپیکی تو بخش موبایل به پستم خورد ، که خیلی به دردم خورد ... یه جور ترفند بود برا گوشی هایی که گ چ پ ژ ندارن ... بعد از اون روز بیشتر اومدم تا ترفندهای بیشتری یاد بگیرم و یواش یواش معتاد نت شدم و موندگار این سایت ...

چشم مدیر کلمون به دوررررر ، یادمه یه بار از دست سایت کلی خشمگین بودم http://www.uc-njavan.ir/images/40tmekcoapm121zxili.gif ( بیشتر از یه سال پیش اون موقع همکار سایت بودم ) رفتم جای بهتری پیدا کنم ، از سایت هایی که سابقه داشتن خوشم نیاومد ... یه جوری بودن ... جوش ... مطالبش ... چیزی که من می خواستم نبودن ... رفتم سراغ یه سایت تازه تاسیس ... چند تا اونجا مطلب کپی پیست کردم ، پشیمون شدم برگشتم http://www.uc-njavan.ir/images/mb99lbnu5oqkm83ilg8n.gif

دیگه هیچ وقت این کار و نکردم و تصمیم گرفتم همین جا بمونم تا روزی که می تونم ...

پس من همیشه این جام http://www.uc-njavan.ir/images/6k3h4s1af9glskceukfp.gif

UniverCell
18th March 2011, 01:52 PM
خيلي دوست داشتم واسه خودم يك سايت نرم افزاري داشته باشم . اما بنا به دلايلي اين اتفاق برام نيفتاد. تصميم گرفتم كه تو يكي از سايتهاي موبايل عضو بشم و در زمينه نرم افزار فعاليت كنم. اول از سايتهاي روسي زبان شروع كردم . تو يكي از سايتهاي روسي عضو شدم و شروع كردم به فعاليت موفق هم شدم . اما بعد از مدتي با يكي از كاربران سايت درگيري پيدا كردم و اين باعث شد من و از سايت اخراج كنند. بعد وارد سايتهاي فارسي زبان شدم. اما بلد نبودم چه جوري با زبان فارسي در مورد نرم افزار توضيح بدم به خاطر همين بيشتر پستهاي من رو حذف ميكردن. تا اينكه سايت نخبگان رو پيدا كردم. مهربوني هاي اقا رضا باعث شد به اين سايت علاقه مند بشم و فعاليت كنم. خيلي دوست دارم ادم بدر بخوري باشم. گفتم شايد اينجا بدرد بخورم. كه نخوردم

parichehr
18th March 2011, 03:06 PM
سلام به همگی
دلیل اینکه سر از اینجا درآوردم! دنبال تئوری واسه گزارش کار آزمایشگاهام بودم، که راهی اینجا شدم. [cheshmak]
بعد از یه مدتی دیدم علاوه بر رشته خودم، چقدر اطلاعات مفید دیگه ای ( راجع به همه چی ) خیلی راحت در اختیارم قرار می گیره، { که همین جا از همه دوستان تشکر می کنم } جو دوستانه ی جالبی برقراره و ... خلاصه خوشمان آمد و من که سال به سال هم نت نمی اومدم! هر روز یه سری به سایت می زنم .[shaad]

e.einitabar
18th March 2011, 03:49 PM
سلام به همه

من هم به دنبال یک نرم افزار بودم که سر از اینجا در آوردم

دلیل موندنم هم به علت خوب بودن جو سایت متاسفانه معتاد شدم

در پناه حق

kazim
18th March 2011, 04:44 PM
من دنبال سریال اشنایی با مادر بودم این سایت دیدم اول جذب فعایت بچه های اینجا بعد رفتم سایر بخش از بچه ها اینجا همچین انجمن مختلف خیلی خوب بود

Rez@ee
19th March 2011, 07:08 AM
سلام
به خاطر یه تشابه اسمی سر از اینجا در اوردم .به خاطر جو صرفاعلمی وصمیمانه بین اعضا ،ماهم گرفتار شدیم[golrooz]

تووت فرنگی
19th March 2011, 09:03 AM
به نظرم همه معتادن [nishkhand]
نه من نه شما همه ....[nishkhand]
دوستان بیاین همگی دست در دست هم بدیم به مهر اعتیاد خود را کنیم ویران!!![nishkhand][sootzadan]
با مسئولیت خودم... [esteghbal][golrooz]

e.einitabar
19th March 2011, 09:35 AM
من که دلم نمیاد ترکش کنم

آخه دوستش دارم[bamazegi]

fantastic girl
19th March 2011, 10:56 AM
علت آشنايي:
من دنبال ليست اختراعات ثبت شده ي خارجي در چند زمينه و آشنايي با انواع ماژول هاي GPS براي تكميل طرحم بودم ، كه بعد از جست و جوي هاي فراوان متوجه شدم كه اين سايت يكي از كامل ترين منابع در دست رس برام ميتونه باشه پس عضو شدم و هم بتونم اطلاعات اندك خود را در چند زمينه اي كه دارم در اختيار دوستانم قرار بدم.
البته چون كنكوري هستم شايد كمتر سر بزنم اما به زودي جبران خواهم كرد.
از همه ي بچه هاي سايت به خصوص مدير محترم سايت و مدير محترم تالار برق به خاطر فعاليت هاشون تشكر ميكنم. [golrooz]

به اميد فردايي درخشان براي ايرانمان

e.einitabar
19th March 2011, 11:19 AM
علت آشنايي:
من دنبال ليست اختراعات ثبت شده ي خارجي در چند زمينه و آشنايي با انواع ماژول هاي gps براي تكميل طرحم بودم ، كه بعد از جست و جوي هاي فراوان متوجه شدم كه اين سايت يكي از كامل ترين منابع در دست رس برام ميتونه باشه پس عضو شدم و هم بتونم اطلاعات اندك خود را در چند زمينه اي كه دارم در اختيار دوستانم قرار بدم.
البته چون كنكوري هستم شايد كمتر سر بزنم اما به زودي جبران خواهم كرد.
از همه ي بچه هاي سايت به خصوص مدير محترم سايت و مدير محترم تالار برق به خاطر فعاليت هاشون تشكر ميكنم. [golrooz]

به اميد فردايي درخشان براي ايرانمان

ممنون از لطف شما

در پناه حق

yasi70
19th March 2011, 11:41 AM
سلام من از طریق یکی از اساتیدم با این سایت اشنا شدم . محیط جالبی داره و دل کندن ازش یه خرده سخته امیدوارم بتونم مفیدباشم و از همه تشکر میکنم .[shaad]

ستاره ی قطبی
19th March 2011, 04:05 PM
منو پسرخاله فرضیم اشنا کرد با این سایت[nishkhand]الانم تقصیره اونه که من دارم این پستو میدم [nishkhand]اگه بیشتر توضیح خواستین در خدمتیم[khande]

تووت فرنگی
19th March 2011, 04:09 PM
من که دلم نمیاد ترکش کنم

آخه دوستش دارم[bamazegi]

شما زندگی،همسر از شما بعیده [nishkhand]
شما که بزرگ مایی باید به ما بگی ترک کنیم [nishkhand][khanderiz]
والا خواهرررررررررررررررر[nishkhand][khande][nishkhand]

ریپورتر
19th March 2011, 04:11 PM
[nishkhand] خب منم که تو وبلاگم مشغول بودم اقا مصطفی گفت بیا اینجا فعالیت کن من سه سوت تعطیل کردم وبلاگ رو با اینکه براش زحمت کشیده بودم دیدم اینجا واجبتر هست.[nishkhand]

و دیدیم اینجا خوبه و جو خوبی داره پس موندم و عمرا هم برم بیرون مگر اینکه به کل سایت محو بشه[khande][nishkhand]

e.einitabar
19th March 2011, 06:42 PM
شما زندگی،همسر از شما بعیده [nishkhand]
شما که بزرگ مایی باید به ما بگی ترک کنیم [nishkhand][khanderiz]
والا خواهرررررررررررررررر[nishkhand][khande][nishkhand]

سلام

وقتی دیدم که خودم نمیتونم ترک کنم تصمیم گرفتم همسرم رو هم معتاد کنم

خیلی بد جنسم نه[tafakor]

در پناه

zahrakh60
20th March 2011, 04:27 AM
سلام
بد جنس نیستی
من هم همسرم وادار کرد که فعالیتم را ادامه دهم وگرنه خودش بیشتر دوست داره در کتابها گم شه و مشغول خوندن کتابها شه
خودم هم علاقه مند شدم می ترسم همسرم چیزی به هم بگه
نمی تونم ترک کنم ولی زمانهای که نمی تونم این ترک را تحمل کنم میام سایت
با تشکر از آقا مصطفی و دیگران که به مطالبی که همسرم نیاز داشت کمک و راهنمایی کردند و بحش ریاضی

تووت فرنگی
20th March 2011, 08:58 AM
سلام

وقتی دیدم که خودم نمیتونم ترک کنم تصمیم گرفتم همسرم رو هم معتاد کنم

خیلی بد جنسم نه[tafakor]

در پناه

اِِِ شما که از همه بدترینن!!![bamazegi]نه از شما کمک گرفتن میشه معتادترشدن!!![khande][nishkhand][cheshmak]
از بدجنس ها هم بدجنس تررررررررررررررر[sootzadan][sootzadan]

Rez@ee
20th March 2011, 09:17 AM
شیطونی نکن. خانومش اون بالاست ها........

UniverCell
20th March 2011, 05:38 PM
منو پسرخاله فرضیم اشنا کرد با این سایت[nishkhand]الانم تقصیره اونه که من دارم این پستو میدم [nishkhand]اگه بیشتر توضیح خواستین در خدمتیم[khande]

ميشه يه كمي بيشتر توضيح بدين. پسر خاله فرضي رو بيشتر

http://gifanimation.ru/images/lica/67.gif

تووت فرنگی
20th March 2011, 07:17 PM
شیطونی نکن. خانومش اون بالاست ها........

اِِِ بابا از بابا سایت کمک خواستمممممممممممم [khejalat]
دیدم خودشون معتادترن [nishkhand]

امین_بد
20th March 2011, 10:27 PM
با سلام من در حال تحقیق روی یه چیزی بودم که سر از ایین سایت در آوردم و فوری عضو شدم چون به نظرم سایت جالبی اومد(با تشکر از آقا مصطفی)ولی درباره دلیل ادامه فعالیت هم باید بگم که نمی خوام زحمات آقا مصطفی به هدر بره(درسته که من فقط یه عضو کوچکی از این مجموعه بزرگم ولی خب دیگه...)

e.einitabar
21st March 2011, 01:39 AM
ممنون از همگی

A.L.I
21st March 2011, 09:32 PM
سلام ممنون از اطلاعی که دادید سوال خوبیه
2-قبلاً در یک فروم معروف دیگه مدتی فعالیت داشتم که یکی از دوستان ( مصطفی عزیز ) اینجا رو معرفی کرد.
3-قبلاً فعالیت داشتم حتی تا ناظمی سایت هم رفتم مصطفی یادشه البته این درجه روی روال تجربه ای که داشتم و همینطور روی سلسله مراتب و سیر فعالیتم یعنی از همکار آزمایشی به تدریج به بالا بوده. ( اینو گفتم یوقت فکر نشه پارتی بازی و دوستی اینا اثر داشته ).
شاد باشید

s.golgol
21st March 2011, 10:57 PM
سلام فکر کنم همه میدونن من چطور سر از اینجا در آوردم
همونطور که از مطالب قبلی فهمیدین من قربانی اعتیاد همسرم شدم [nishkhand]
به خاطر اینکه بهش نگم چقدر پای کامپیوتری و .......... [cheshmak]تصمیم گرفت منم گرفتار کنه
ولی ازش ممنونم چون اینجا خیلی خوبه
و من هرگز فکر نمیکردم سایتی با این همه اطلاعات مفید بتونم پیدا کنم
اینجا دوستای خوبی پیدا کردم که خیلی برام با ارزشن و به هیچ قیمتی نمیخوام از دستشون بدم
قصد ترک کردنم ندارم مگه بندازن بیرون [bamazegi]

azarbara
23rd March 2011, 12:22 PM
بنده هم مثل خیلی ها از طریق وبگردی آشنا شدم و وقتی قسمت ریاضی رو دیدم تصمیم گرفتم تو اون بخش فعالیت بکنم
البته زیاد وقت ندارم سر بزنم بیشتر سر می زنم و مطالب جدید رو می خونم و اگه سوالی باشه سعی می کنم پاسخ بدم

poune
23rd March 2011, 12:51 PM
سلام به همگی.[golrooz]
من اولش مثل خیلی از دوستان دنبال مطلب میگشتم که عضو سایت شدم.
بعد با مدیر بخش پزشکی آقای پژواک آشنا شدم و با تشویق ایشون شروع به فعالیت کردم. بعد چون با ارسال پست هم با اخبار و مطالب روز آشنا میشدم خوشم اومد و موندنی شدم.
حالا کلی دوست خوب دارم و کلی اطلاعات. [shaad]
حالا دیگه هر جا اینترنت و کامپیوتر پیدا کنم حتما یه سر به سایت باید بزنم.
فکر کنم کلی معتاد این سایت و دوستانم شدم. [negaran]

betsame
1st April 2011, 02:08 PM
داشتم درباره یه موضوع تحقیق میکردم که یهوو از سر اینجا در آوردم[nishkhand]

به خاطره محیط گرموو صمیمیش و علمیش[labkhand]بچه ها هوای هموو دارن تو هر گروه یا رشته ای که باشن

Only Math
2nd April 2011, 01:10 PM
سلام
2) براي برگزاري همايش رياضي دنبال مطلب ميگشتم كه وارد سايت شدم و عضو شدنم فقط براي ديدن مطلب بود! اون موقع بخش رياضي خيلي فعال نبود منم كه از جو سايت خوشم اومده بود همه مطالبي كه از رياضي داشتم رو تو سايت گذاشتم و بعدشم كه شدم همكار سايت.
3) هم به خاطر جو خوب سايت و مطالب مفيدش هم به خاطر دوستان خوبي كه پيدا كردم.

تاری
5th April 2011, 04:10 PM
سلام به همه دوستان

یارب
........

با سلام

1. خب ما می تونیم اینطور جواب بدیم ، هدف از ایجاد موضوعات : در پژوهشهایی که در رابطه با رشته ی تحصیلی داشتم همیشه به مشکلات زیادی برخورد کردم که برام ناخوشایند بود . از جمله : از طرف کادرهای ادارای برای ارائه ی چند عکس یا مطلب از آثار تاریخی باید مبلغی می پرداختیم که واقعا آزاردهنده هستش . سعی بر این دارم هر مطلب مفیدی که برام تازگی داشت و وقت ویرایشش رو داشتم در این سایت برای علاقمندان بزارم .
2. توسط معرفی جناب غریبه گرامی ( هرکجا هست خدایا به سلامت دارش .)
3. سر زدن به خاطرات و افزودن مطالب بر ادامه ی نوشته هام . چرا که از پراکنده گویی حس خوبی ندارم .

موفق باشید .
یاعلی

farzad879
10th April 2011, 04:51 PM
حین یه تحقیق درسی با اینجا آشنا شدم
وبه خاطر محیط صمیمی و علمی اینجا میخوام اینجا فعالیت کنم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد