PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید صفحه لمسی

sahar_t
17th March 2011, 04:55 PM
سلام دوستان
من یه صفحه لمسی میخام بخرم که هرچی رو مینویسم بصورت تکست نه عکس ذخیره کنه
میشه لطف بفرمایید و مدلهای مختلفش رو به من بگید ممنون میشم[golrooz]

Bad Sector
17th March 2011, 05:07 PM
سلام دوستان
من یه صفحه لمسی میخام بخرم که هرچی رو مینویسم بصورت تکست نه عکس ذخیره کنه
میشه لطف بفرمایید و مدلهای مختلفش رو به من بگید ممنون میشم[golrooz]

سلام[shaad]

دوسته من ميشه بيشتر توضيح بدين كه منظورتون چيه ؟ [soal]
چون ما مدلهاي مختلفي از صفحات لمسي داريم كه شامل موبايلها و تبلت ها و مانيتورهاي جديد لمسي هستند . حالا از كدوم مدل ؟؟؟؟ [tafakor][tafakor]

sahar_t
17th March 2011, 05:31 PM
ممنون که جواب دادید.
نمیدونم تبلت چیه؟!![khejalat]
ببینید من میخام تایپ نکنم یه صفحه لمسی داشته باشم که با خط خودم بنویسم و بعد بصورت یه تکست ذخیره بشه. من یه مدلی دیدم که با انگشت روش مینوشتن و بعد اون نوشته رو بصورت عکس ذخیره میکرد. اگه درباره اونم اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که حجم عکسهایی که ذخیره میشن چقدر هست.

sahar_t
17th March 2011, 08:23 PM
اینطور که من درباره تبلت ها و صفحات لمسی خوندم یه سری کارای ها رو برای کار من دارن. اما من این موضوع رو متوجه نمیشم که روی تبلت ها چطوری مینوسن(یعنی همونطور که من میخام یا مثه گوشیهای موبایل یه صفحه کلید در اختیار کاربر قرار میگیره؟) و بعد چطور ذخیره میشن؟
اگه توضیح بدین ممنون میشم.

Bad Sector
18th March 2011, 12:03 AM
اینطور که من درباره تبلت ها و صفحات لمسی خوندم یه سری کارای ها رو برای کار من دارن. اما من این موضوع رو متوجه نمیشم که روی تبلت ها چطوری مینوسن(یعنی همونطور که من میخام یا مثه گوشیهای موبایل یه صفحه کلید در اختیار کاربر قرار میگیره؟) و بعد چطور ذخیره میشن؟
اگه توضیح بدین ممنون میشم.

روي تبلت ها شما به راحتي مي توانيد به جاي موس از دست خود استفاده كنيد كه تمامي كارهايي كه در يك كامپيوتر معمولي شما انجام مي دهيد رو مي تونين در تبلت ها هم بكار ببريد و نحوه ذخيره كردن انها هم هيچ فرقي با كامپيوتر هاي معمولي ندارد .

شما فقط مي تونين با استفاده از نرم افزارهاي خاصي كه در اين زمينه طراحي شده استفاده كنيد و اين عملو انجام بدين و يا با استفاده از برنامه paint ويندوز كه اگر در تبلت ها وجود داشته باشد اين كار عملي هست .

sahar_t
18th March 2011, 07:02 AM
بسیار بسیار ممنون
شما چه تبلتی رو پیشنهاد میکنید؟
میخام سیستم عاملش ویندوز باشه و دات نت رو ساپورت کنه، قیمتش هم بین 300تا 400 باشه. و به شبکه هم وصل شه.
ممنون

sahar_t
18th March 2011, 07:31 AM
اینطور که من این تبلت ها رو دارم بررسی میکنم مدل بامبو مدل خوبیه. که در اندازه a5 با قیمت 250 هست. اما یه مشکل هنوز برای من حل نشده که اگه دوستان راهنمایی کنن همین فردا یکی رو خواهم خرید .
این که اگه من تو کل صفحه تبلت بنویسم و بعد بخام ذخیره کنم چقدر حجم رو اشغال میکنه؟
ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد