PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Internet Download Manager 6.05 Build 7

hotwb
17th March 2011, 12:00 PM
Internet Download Manager یکی از معروف ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت دانلود در جهان می باشد. این نرم افزار به نقل از شرکت سازنده می تواند تا ۵۰۰% سرعت اینترنت را افزایش دهد. در این نسخه از نرم افزار قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده که می توان به حل شدن مشکل این نرم افزار با آنتی ویروس Kaspersky و دیوار آتشین شرکت LavaSoft اشاره کرد. این نرم افزار قابلیت های فوق العاده کاربردی و زیادی دارد که روز به روز بر تعداد این قابلیت ها افزوده می شود. از مهمترین آن ها می توان به دانلود ویدئو های آنلاینی که در حال مشاهده از سایت های به اشتراک گذاری ویدئو مانند YouTube و Google Video هستید اشاره کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Internet Download Manager :

- نصب سریع و آسان نرم افزار
– افزایش پنج برابری سرعت دانلود بر اساس جدیدترین تکنیک ها
– قابلیت کشیدن و رها کردن – Drag & Drop لینک ها
– بهبود رابط کاربری نگارش جدید برنامه
– ویروس یابی انواع و اقسام فایل های دانلود شده
– ویژگی Speed Limiter برای محدود کردن سرعت دانلود یک فایل مشخص
– پشتیبانی از انواع پروکسی سرورها مانند Microsoft ISA , FTP Proxy Servers
– قابلیت ادامه دانلود های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است.
– دانلود فایل های ویدیویی FLV از سایت های YouTube , Google Video و MySpaceTV
– سازگاری با انواع مرورگر های محبوب برای اجرا نمودن خودکار برنامه به منظور مدیریت دانلود فایل ها
– پشتیبانی از پروتکل های HTTP, FTP, MMS و HTTPS
– پشتیبانی کامل از ویندوز های XP/2000/2003/Vista/Seven
– پشتیبانی از اکثر زبان های زنده ی دنیا از جمله زبان فارسی
و …

دانلود – DownLoad (http://dl.kingsdl.com/files/Software/2011/3/Internet%20Download%20Manager%206.05%20Build%207_w ww.KINGsDL.com.zip)

Karim1504
17th March 2011, 12:03 PM
امیدوارم کرک یا patch ش درست باشه.. مرسی [esteghbal]

hotwb
18th March 2011, 09:07 AM
سلام
من خودم دیروز نصبش کردم ، مشکلی نداره
اول باید پتچ بشه و بعد شماره سریال رو وارد کنید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد