PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آب بابا

تووت فرنگی
13th March 2011, 05:57 PM
آب بابا
بابا آب
بابا نان داد.

چند سال يعد
نان بابا
بابا نان
بابا نان نداد.
بابا همه چيز گران شده است.
بابا حقوق نگرفته ام.
بابا خرجي کم آورديم.
بابا

بابا از خجالت زن و بچه به گوشه اي در خلوت پناه برد و گريست.بابا روي ديدن انها را نداشت.

بابا ميخواهم زن بگيرم.
بابا کاش بچه مي ماندم.
بابا کاش بزرگ نمي شدم.
بابا چرا بزرگ شدن تلخ است.چرا همه از آدم انتظار دارند.بابا چرا کوچک بودم کسي به من نمي گفت برو کار کن.بابا چرا الان همش بايد براي يک لقمه نون حلال سگدو بزنم.بابا چرا موهايت سفيد شده.بابا چرا خنده لبهايت کم شده.بابا چرا هميشه خسته و پريشاني.
بابا بچگي را مي خواهم.
بابا ليله بازي کردن با دختراي همسايه را مي خواهم.بابا وسطي-هفت سنگ-قايم موشک-بالا بلندي-گل کوچيک با پاي برهنه-بابا دختر بازيهاي شيرين دوران راهنمايي و دبيرستان را مي خواهم.
که هميشه ضايع مي شدم و شماره نمي گرفتند.
ولي من گير سه پيچ بودم و ول کن معامله نبودم.
بابا دلم براي شهناز گامبو و مريم سياه و الناز ابرو کلفتو تنگ شده است.

چرا گير هيچکدامشان شوهر نيامد.همه در پستوي خانه لنگ خواستگارند.
بابا چرا تا خواستگاري ميروي ميگويند فوق ليسانس-کار پردرآمد و ثابت-ماشن اخرين سيستم-بهترين خانه-2008 سکه طلا به نيت سال 2008

بابا چرا مردم اينقدر با قهرند-بابا چرا ديگر بانک شلوغ نيست.بابا چرا بانک ميروم فقط خودم تنها هستم و ديگر مشتري ندارد.
بابا چرا شير ميهن برايم نمي خري-بستني مي خواهم-پاستيل خوشمزه است.
بابا ميخوام برم تهران دربند.يک دست چلو کباب مشتي بخورم.
بابا مي خوام برم مشهد پابوس آقا-بابا مي خوام برم کربلا خودمو ببندم به ضريح.
بابا ميخوام برم مکه قبرستان بقيع-چرا فاطمه در بين وهابي هاست.چرا انها ايراني ها را مي زنند که مدينه نروند.

بابا اگر بزرگتر شدم بازهم ميگويم باباي خوبم

بابا نان داد.
بابا آب داد.
بابا به من همه چيز داد.
بابا دوستت دارم.

محسن آزماینده
15th March 2011, 05:00 PM
تازه خبر ندارین بابا بیکارهم شده
هر وقت هم میگیم آب و نان بابا یاد یارانه ها می افته...
بیچاره بابا

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد