PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انگشتر را در كدام انگشتتان مي گذاريد؟

ساسي
9th March 2011, 11:20 PM
انگشتر را در کدام انگشتتان می گذارید

* انگشت شست
* انگشت اشاره
* انگشت وسط
* انگشت انگشتری
* انگشت کوچک
* انگشتر به دست نمی کنم .

جواب تست:

انگشت شست :شما مجذوب کالاهای مدرن و روز هستید از مورد توجهقرار گرفتن لذت می برید شما تفریح کردن را دوست دارید از زندگی لذت می برید و همشهآماده هستید تا با چیزهای جدید رو به رو شوید .

انگشت اشاره :شمادارای اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید رهبری و هدایت ر ا دوست دارید و میتوانید در ظاهر بسیار جدی و خشن باشید اما در باطن ملایم و حساس هستید .

انگشت وسط: بیشتر افرادی که در این گروه قرار دارند از رشد وبالندگی سر باز می زنند و بیشتر خودمحور هستند با و جود این همشه بی ریا هستندبخصوص نسبت به خانواده و دوستانشان .

انگشت انگشتری :شما فردی حساسو رومانتیک هستید عمیقا امید دارید تا عشقی بیابید که گرما بخش دل و ابدی باشد .

انگشت کوچک :شما فردی مهربان و متواضع هستید به جزئیات توجه میکنید و دوست ندارید در کارهایتان کوچکترین اشتباهی از شما سر بزند شما بیش از حدخود را به کار مشغول می کنید .

در چند انگشت : آن عده از افراد که دردو انگشت یا بیشتر انگشتر دارند اعتماد به نفس ندارند و همیشه مراقب هستند تا عشقواقعی شان را بیابند عاشق تجملات هستند اما آن را جایگزین ناقابلی برای دوستان وعاشق خود می دانند.

انگشتر به دست نمی کنید :شما خواستار زندگی سادهو بدون تجملات هستید فردی بی ریا ، قابل اطمینان ، آرام ، باهوش و سختکوش هستید وهمیشه دوستدار آموختن چیزهای تازه اید . به دلیل احساس خجالتی که دارید از جمع دوریکرده و تا جایی که بتوانید از مشاجره پرهیز می کنید.

انریکه
19th March 2011, 10:57 AM
تقریبا توی همه ی انگشتام انگشتر میکنم.یعنی همه ی این خصوصیات رو دارم؟؟؟؟؟؟؟[negaran]

7raha7
31st March 2011, 08:45 AM
من تو وسطی میکنم... در بی ریا بودنم هم که شکی نیسسسسسسسسسسس!!![nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد