PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا ترک و لر و اصفهانی و . . .؟؟!!!!

مسلم لله
8th March 2011, 08:18 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

یه سوال برام پیش اومده:
چرا وقتی میخوان جک تعریف کنند میگن : ترکه،لره،اصفهانیه و . . .
مسخره کردن مخلوقات خداوند خنده دارد که بخندیم؟

محسن آزماینده
8th March 2011, 09:13 PM
اهداف خاص سياسي
جالب اينه كه خودشونم نمي دونن اين اهداف دسيسه كيه؟
اختلافات بزرگ ريشه هاي كوچكي دارن كا متاسفانه بهشون توجه نمي شه

Karim1504
8th March 2011, 09:32 PM
انگلیسیها تو ایران رواج دادن برای جلوگیری از اتحاد اقوام مختلف..بقول معروف میگن اختلاف بنداز حکومت کن...

مسلم لله
8th March 2011, 09:38 PM
الله اکبر

حالا ما چرا بعد از شنیدنش میخندیم؟

محسن آزماینده
8th March 2011, 09:48 PM
براي اينكه مردم شادي هستيم
تو هفته خوابگاه ها چون يك نفر گفته بود اجراي موسيقي مغاير با اهداف نظام هستش ده ها مليون خرج كردن آخرشم هيچ
حالا هم يه عده بيمار از اين راه مكيخوان شادي كنن
يه عده هم مقابله به مثل

Karim1504
8th March 2011, 10:01 PM
الله اکبر

حالا ما چرا بعد از شنیدنش میخندیم؟
میخندیم چون چهره مسخره ای که از اون قوم تو ذهنمون ترسیم کردند باعث میشه.... سربسته گفتم.امیدوارم منظورمو فهمیده باشید... در حال حاضر چند تا وبلاگ و وب سایت که با اس ام اس های تازه هر روز آپدیت میشن از روشی استفاده کردند که بجای اسم قومیتی رو لکه دار کردن ، شخصی مجازی بنام غضنفر را ساختند که جکها رو به اون نسبت میدهند و معلوم نیست قومیتش چیه ... خیلی کار قشنگیه...
پاینده باد ایران و ایرانیان[shaad]

محسن آزماینده
9th March 2011, 10:58 AM
البته هي واكنشي هم از زف مسئولان براي جلوگيري انجام نميشه
نمونه:اهانت روزنامه ايران به ملت غيور ترك
نتيجه:تقدير ريئسجمهور از روزنامه ايران و محكوم كردن معتريضين با اهنت

مسلم لله
9th March 2011, 02:15 PM
لا اله الا الله

که اینطور

مسلم لله
11th March 2011, 09:05 PM
الله اکبر

حالا راه حل چیه برای این مشکل؟

محسن آزماینده
11th March 2011, 09:16 PM
ترك و لر ... مشكل خاصي باهم ندارن
علت اين اختلافات جزيي هم اينه كه حقوق هيچكدام در جامعه رعايت نميشه

Joseph Goebbels
11th March 2011, 09:55 PM
با عرض سلام . تاریخ ملت ایران 10000 ساله هست . در زمان کوروش ایران در اوج خودش بود نیمی از اسیا و افریقا و اروپا رو داشتیم . ایشان از قوم پارس در خوزستان .
در زمان سلوکیان ، پارتها ( شمالی ها ) برخاستند و سلوکیان را در زمان اشک هفتم ( فرهاد دوم ) بیرون راندند ، در اخر سر هم اردشیر از قوم پارس بر اشکانها شوریدند و ساسانیان رو تاسیس کردند .

غرض از مزاحمت ، اینه که اقوام ایرانی تازه تاسیس نیستند ، بلکه همشون تاریخی و باستانی هستند مثل زبان تات در نواحی شمالی و حوالی اردبیل .
اروپای بی تمدن چشم دیدن این همه شکوه رو نداره ، اومدن جوک ساختند تا بدین وسیله از اتحاد ایرانیان جلوگیری کنند . همین رو بس .

البته اون دوست گرامی لطف کنند و منبع روزنامه ایران رو بگذارند خیلی خوشحال می شویم .

با تشکر

مسلم لله
12th March 2011, 01:49 PM
الله اکبر

تمدن ایران چی کار به اروپا داره؟؟
از اینکه خیلی بی عقلی های ایرانیان را به دیگران ربط بدیم خوشم نمیاد.
من این مورد رو معمولا یاد آور میشم:
ایران و مردم ایران به طور کلی همین طور بی کفایت بودند به جز یک نفر که ایشان کوروش بزرگ بود و نام این بزرگوار در کتاب اشعیا (یکی از کتب عهد عتیق) آمده.

میشه بفر مایید کشور ژاپن چی داره؟
خاک حاصلخیز؟
آب و هوای درست و حسابی؟
منابع طبیعی؟
و . . .
هیچی نداره،پس چرا اینهمه پیش رفت کرده؟
اینطور که شنیدم:
در آمدی که کشور ژاپن فقط به خاطر اسم سونی(یعنی کشور دیگه کالا تولید کنه اسم سونی بزنه رو کالا که در اینصورت باید به ژاپن چیزی پرداخت کنه) داره تقریبا نصف در آمد نفت ایران است.
میدانید حاصل چیست؟ زحمت
من شنیدم:
در زمان های دور ژاپنی ها باید یک روز کار میکردند برای اینکه یک وعده غذا بخورند.دقت میکنید؟
سنگ به شکم میبستند که احساس گرسنگی نکنند!

بگذریم . . . اینجا در معرض دید کاربران است و در رابطه با این موضوع بحث کردن اینجا درست نیست،یهو دیدی تخلف اضافه شد به تخلفاتم با این عنوان: فعالیت سیاسی.

محسن آزماینده
12th March 2011, 06:50 PM
الله اکبر

ایران و مردم ایران به طور کلی همین طور بی کفایت بودند به جز یک نفر که ایشان کوروش بزرگ بود و نام این بزرگوار در کتاب اشعیا (یکی از کتب عهد عتیق) آمده.

خاک حاصلخیز؟
آب و هوای درست و حسابی؟
منابع طبیعی؟
و . . .
اینطور که شنیدم:
در آمدی که کشور ژاپن فقط به خاطر اسم سونی(یعنی کشور دیگه کالا تولید کنه اسم سونی بزنه رو کالا که در اینصورت باید به ژاپن چیزی پرداخت کنه) داره تقریبا نصف در آمد نفت ایران است.
میدانید حاصل چیست؟ زحمت
من شنیدم:
در زمان های دور ژاپنی ها باید یک روز کار میکردند برای اینکه یک وعده غذا بخورند.دقت میکنید؟

بگذریم . . . اینجا در معرض دید کاربران است و در رابطه با این موضوع بحث کردن اینجا درست نیست،یهو دیدی تخلف اضافه شد به تخلفاتم با این عنوان: فعالیت سیاسی.

ببين عزيزم هميشه يك مقصر خارجي وجود داره
اين همه دشمن واسه خودمون مي تراشيم كه تو يه همچين روزي به دردئمون بخوره
جك ميگيم:تقصير انگليسه
تظاهرات:تقصير اسراييل
تحريم ميشيم:تقصير آمريكاست
و ...

Karim1504
12th March 2011, 07:13 PM
داداش اگر تمام این اتهامات جهانی ما توهم باشه ولی این جکها رو حاضرم قول بدم کار انگلیسه...این پدرسوخته هاااا توی این جور مسائل تو خاورمیانه خیلی فعال بودن و فقط مختص ایران نیست...تو افغانستان طبق رمان "بادبادک باز" که مطالعه کردم باز همین برنامه رو برای دو اقلیت هزاره ای و طرف مقابلشون پیاده کردند [nishkhand]

شککککککککککککککک نکننننننننننننن [nishkhand]

Joseph Goebbels
12th March 2011, 07:41 PM
و ...
این گفتتون رو مورد قبول ندارم . این مبحثی رو که می خوام بگم سیاسی هست ولی چه کنم قابل گفتن نیست . در مورد دشمن تراشی : اتن - اسپارت .
دلایل من تاریخی هست .
جنگ عرب با عرب ...
دیگه چی می خوای بگم ...

Joseph Goebbels
12th March 2011, 07:43 PM
الله اکبر

خاک حاصلخیز؟
آب و هوای درست و حسابی؟
منابع طبیعی؟
و . . .
اینطور که شنیدم:
میدانید حاصل چیست؟ زحمت
من شنیدم:

در مورد بی کفایتی باید عرض کنم دوست عزیز بازی با واژه گان رو درست باید بلد باشی . بی کفایتی نه ، نبود مدیریت . وگرنه تا حالا کجای دنیا دیدی ایرانی بی کفایت باشه :

فیروز نادری در ناسا : 45 درصد ناسا ایرانی هستند : منبع : سایت سنترال .
بهترینزشکان دنیا : ایرانی .
بهترین معماران ایرانی .

ولی نبود مدیریت باعث از دست رفتن مغزها می شه .
خودت هم ایرانی هستی ....

محسن آزماینده
13th March 2011, 11:50 AM
در مورد بی کفایتی باید عرض کنم دوست عزیز بازی با واژه گان رو درست باید بلد باشی . بی کفایتی نه ، نبود مدیریت . وگرنه تا حالا کجای دنیا دیدی ایرانی بی کفایت باشه :

فیروز نادری در ناسا : 45 درصد ناسا ایرانی هستند : منبع : سایت سنترال .
بهترینزشکان دنیا : ایرانی .
بهترین معماران ایرانی .

ولی نبود مدیریت باعث از دست رفتن مغزها می شه .
خودت هم ایرانی هستی ....

من قبول دارم كه بهترين مشاهير و دانشمندان جهان ايراني هستند
اما افتخارشون مال ايران نيست
وقتي حرف از ناسا ميزني من ناخودآگاه ذهنم به آمريكا ميره
در مورد مديريت هم نمي خوام سياسي صحبت كنم
ولي در ايران 2دسته داريم
يا دلسوز نظام(كه الحمدلله همه مسئوالن هستند)
يا ضد انقلاب
در اين ميان دلسوز مردم نداريم
نمايندگاني كه به اين جكها تو مجلس اعتراض كردن همه يا خانه نشين شدند يا ضد انقلاب و الان در خارجند
مثال:
اعلمي نماينده تبريز بعد از 3دوره نمايندگي در دور 4صلاحيت پيدا نكرد
پيرموذن نماينده اردبيل بعد از 3دوره در دور 4 نه تنها صلاحيت نداشت بلكه به عنوان عنصر ضد انقلاب تحت پيگرد هست و الان مقيم آمريكاست
و...
مي بيني كه مسئولاني كه بالا نشستند همه يا به فكر خودشون هستند يا به قول شما سنگ انگليس را غير مستقيم به سينه مي زنند
من فقط براي روشن شدمن مطلب حرف زدم و اصلا قصد سياسي نداشتم

محسن آزماینده
13th March 2011, 11:56 AM
این گفتتون رو مورد قبول ندارم . این مبحثی رو که می خوام بگم سیاسی هست ولی چه کنم قابل گفتن نیست . در مورد دشمن تراشی : اتن - اسپارت .
دلایل من تاریخی هست .
جنگ عرب با عرب ...
دیگه چی می خوای بگم ...

بايد قبول كنيم كه نقش خارجي ها در تفرقه كمتر از سهم ماست.اصل 15قانون اساسي در مورد آموزش زبان محلي هر قوم و ملت در كشور هستش .چند بار به مجلس رفته و راي نياورده.هر بار به يك دليلي
اين در حالي است كه حتي مجوز انتشار روزنامه به زبان محلي هم داده نميشه
اگر هم تلويزيون نگاه كنيد متوجه ميشين كه اكثر كارگرها و نگهبانها و... را با لهجه هاي شهرستاني نشون ميدن كه اصلا ربطي به خارج نداره
حتي اگه گفته شما درست باشه باز ما در خنثي نكردن اين توطئه ها مقصريم

Joseph Goebbels
13th March 2011, 01:24 PM
بايد قبول كنيم كه نقش خارجي ها در تفرقه كمتر از سهم ماست.اصل 15قانون اساسي در مورد آموزش زبان محلي هر قوم و ملت در كشور هستش .چند بار به مجلس رفته و راي نياورده.هر بار به يك دليلي
اين در حالي است كه حتي مجوز انتشار روزنامه به زبان محلي هم داده نميشه
اگر هم تلويزيون نگاه كنيد متوجه ميشين كه اكثر كارگرها و نگهبانها و... را با لهجه هاي شهرستاني نشون ميدن كه اصلا ربطي به خارج نداره
حتي اگه گفته شما درست باشه باز ما در خنثي نكردن اين توطئه ها مقصريم
ممنون از دوست عزیز ، خوب مطالبی رو که گفتید درسته ؛ وجای هیچ اعتراضی نیست . اگر چه به خاطر حفظ مقام سایت از گفتار سیاسی دوری می کنم ، ولی مباحث دیگری هم هست که باید مطرح شه ولی نمی شه . تا به حال هم هیچ نظر محکمی هم ارائه نکردند .
ببخشید اگه توضیحاتم مبهم بود ، چه کار میشه کرد . مباحث سیاسی ممنوعه ؛ وگرنه این جا مطرحشون می کردم .

مسلم لله
13th March 2011, 02:15 PM
لا اله الا الله

و ...
احسنت
همینه
مشکل اینه که ایرانی ها نمیگن ما بی کفایتیم،میگن تقصیر فلانی است.

بی کفایتی نه ، نبود مدیریت
نبود مدیریت از بی کفایتی است دیگه.

مسلم لله
13th March 2011, 02:18 PM
الله اکبر

کشور ایران میتونیم بگیم تمام سرمایه اش از نفت است.
نفت که تمام شد ایران تمام شد.
من همین امروز شنیدم:
آمریکا تقریبا در روز 12000000 بکشه نفت استخراج میکنه و یک لیتر هم صادر نمیکنه تازه 12000000 بشکه هم وارد میکنه،یعنی چی؟یعنی استخراج خودش رو ذخیره میکنه.
حالا ایران چقدر استخراج میکنه تقریبا 5000 بشکه،که اکثرا صادر میکنه.
این بی کفایتی نیست؟
(لازم به ذکر است بحث های ما سیاسی نیست،فقط اگر به ما اجازه دهند میخوایم بحث کنیم درباره مشکلات.)

محسن آزماینده
13th March 2011, 05:04 PM
تنها كاري كه در بعد فردي ميتونيم بكنيم كه اين فرهنگ را برداريم و فرهنگ بهتري نهادينه كنيم
منظورم اينه كه از خودمون شروع كنيم كه به اين جكها نخنديم و بقيه را رهم تشويق كنيم

Karim1504
13th March 2011, 06:15 PM
حالا ایران چقدر استخراج میکنه تقریبا 5000 بشکه،که اکثرا صادر میکنه.

فکر کنم رقم بالاتری باشه[nadanestan]

محسن آزماینده
13th March 2011, 06:41 PM
فکر کنم رقم بالاتری باشه[nadanestan]

هر روز 1000000بشكه صادرات دارييم كه2درصد فقط سهم فلسطين
10درصد اين درآمدها هم مال شركت نفت
بقيه هم...

Karim1504
13th March 2011, 06:55 PM
کمک به فلسطین بخاطر اینکه لجمن (لبه جلویی منطقه نبرد )دفاعی ما در خارج از مرزهاست واجبه[nishkhand]
باید اسرائیل مشغول باشه وگرنه نقشه های خبیثانه ای میکشه... تا روزی که ایران دوباره قدرت نظامی برتر خاورمیانه بشه این امر لازمه چه ما بخوایم و چه نخوایم [cheshmak]
دکترین نظامی ما اینو به ما دیکته میکنه[cheshmak]

Victor007
13th March 2011, 07:23 PM
اگر بحث از عنوانی که تاپیک داره منحرف بشه ، تاپیک قفل خواهد شد ...

Karim1504
13th March 2011, 07:53 PM
اگر بحث از عنوانی که تاپیک داره منحرف بشه ، تاپیک قفل خواهد شد ...
این دوستمون جواب خواسته و جوابش همینه که توسط دوستان ارسال شده...کسی هم سیاسی صحبت نکرده که تاپیک قفل شه [sootzadan]
شکیبا باشید[cheshmak]

مسلم لله
13th March 2011, 08:31 PM
الله اکبر

کسی سیاسی صحبت نمیکنه.
اجازه بدید اینم بگم بعدش بریم سر موضوع ان شاء الله
ما که حساب کتاب کردیم تقریبا در حال حاضر ایران 145000000000 در آمد نفتی داره در حالی که قریب به چند میلیاردش معلوم نیست کجا میره.اگه کسی تونست جوابشو بده بیاد تو پروفایل من که یه فکری به حالش بکنیم.
لطفا بریم سر بحث اصلی تاپیک.

Joseph Goebbels
13th March 2011, 09:16 PM
لا اله الا الله

احسنت
همینه
مشکل اینه که ایرانی ها نمیگن ما بی کفایتیم،میگن تقصیر فلانی است.

نبود مدیریت از بی کفایتی است دیگه.

یه پیشنهاد دارم .
بحث رو همین جا تموم کنیم . به علت متفاوت بودن تفکرات احتمال دلخوری از همدیگه بواسطه گسترش بحث زیاد میشه . نظرات هر کس هم برا خودش قابل احترامه . من هم می دونم ما داریم باسه خودمون دشمن تراش می کنیم . اما باید دید دشمن تراشی از کدوم نوع : 1- دشمن تراشی از نوع اروپایی که شاید منظور شما این باشه . 2 -ملت دوست و برادر عرب .از نظر من .
ببین یه بار گفتم وارد بحث سیاسی نشیم . من بخوام این بحث رو گسترش بدم 100% میشه سیاسی . پس بیا و همین جا تمومش کن . به علت متفاوت بودن تفکرات احتمال دلخوری هم هست .

پس ختم کلام : این تاپیک رو دیگه ادامه نده !

مسلم لله
14th March 2011, 11:58 AM
سبحان الله

اینجا کسی حق دستور دادن به کس دیگه ای نداره.
اشتباه شما اینه که این حرف ها را سیاسی میدونین نه حق و سیاسی رو بد میدونین نه عامل پیشرفت.
بحث رو ادامه میدیم ان شاء الله
همه هم ان شاء الله به هم احترام میذارن

Victor007
14th March 2011, 12:05 PM
تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل شد ...
دلیل : بی ربط بودن بحث های مطرح شده به عنوان تاپیک ..

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد