PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عرفان اولروم: حتی با علی دایی هم در استقلال رقابت می کنم

SysT3M
18th December 2008, 11:53 AM
http://aftab.ir/news/2008/dec/17/images/af7073146383cd15967a26fe4d05f835.jpg

در شرایطی که گفته می شد عرفان اولروم مهاجم نیجریه ای ابومسلم به تهران آمده تا با مسوولان باشگاه استقلال مذاکره کند اما اولروم حضور در دفتر سرپرست باشگاه استقلال را تکذیب می کند. او که انگلیسی و فارسی را با هم مخلوط کرده بود می گوید: «خودم با استقلالی ها صحبت نکردم اما مدیر برنامه هایم با آنها حرف زده است.» http://aftab.ir/images/news/break.gif

در شرایطی که گفته می شد عرفان اولروم مهاجم نیجریه ای ابومسلم به تهران آمده تا با مسوولان باشگاه استقلال مذاکره کند اما اولروم حضور در دفتر سرپرست باشگاه استقلال را تکذیب می کند. او که انگلیسی و فارسی را با هم مخلوط کرده بود می گوید: «خودم با استقلالی ها صحبت نکردم اما مدیر برنامه هایم با آنها حرف زده است.»
● آن وقت نتیجه چه شده است؟
▪ همه چیز طی ۴۸ ساعت آینده مشخص می شود اما همه چیز بستگی به نظر مدیران ابومسلم دارد. آنها باید اجازه دهند من از تیم شان جدا شوم.
● حالا تهران را بیشتر دوست داری یا مشهد را؟
▪ تهران شهر خوبی است. وقتی به ایران آمده بودم دو سال در تهران زندگی کردم اما مشهد هم خوبی های خودش را دارد. مردم مشهد مرا دوست دارند و می خواهند من در ابومسلم بمانم. من هم بدم نمی آید در مشهد بمانم البته باید کل مشکلاتم حل شود. من مشکل ویزا، پول و خانه دارم که همه این موارد باید درست شود.
● مدیرعامل ابومسلم ادعا کرده حقوق تو سر موقع پرداخت شده است.
▪ من آدم دروغگویی نیستم. قرارداد من با ابومسلم ۱۵۰ میلیون تومان است اما تا به امروز من فقط ۲۱ میلیون تومان گرفته ام.
● پس این بحث که تو گران ترین بازیکن ابومسلم هستی، صحت دارد؟
▪ در ایران خیلی از بازیکنان از من بزرگ تر (گران تر) هستند، مثل نیکبخت، جباری، آندو یا فضلی اما من خودم را برای نتیجه گرفتن تیم می کشم و به خاطر شخصیتی که دارم هواداران ابومسلم خیلی مرا دوست دارند. آنها از وقتی فهمیدند که من می خواهم بروم خیلی ناراحت شدند و گفتند هر چه بخواهی به تو می دهیم تا در اینجا بمانی.
● آن وقت جواب تو چه بود؟
▪ (به فارسی) گفتم ان شاءالله تمام مشکلات حل می شود.
● بحثی که مسوولان ابومسلم در مورد تو مطرح می کنند این است که قبل از بازی با استقلال به دلایلی حاضر به تمرین در کنار تیم نشدی و در کل برای تمرین کردن انگیزه نداری.
▪ من قبل از بازی با استقلال با حجازی صحبت کردم و گفتم مشکل مالی دارم. میثم بائو ۹۰ میلیون گرفته اما من پول کمی گرفتم. خانم من حامله است و طبیعی است من به پول احتیاج داشته باشم. حجازی گفت: با رئیس باشگاه صحبت می کنم و اگر تا زمان بازی با ملوان پول بازیکنان را ندهند از تیم می روم.
● حالا که هم او رفته هم پیروانی.
▪ پیروانی مربی جوانی است. او باید بیشتر با بازیکنانش ارتباط برقرار می کرد. بعد از بازی با استقلال که خواستم تمرین کنم اجازه این کار را نداد. من هم به او گفتم اینطوری نمی شود. اگر مرا و بقیه نفراتی را که مشکل مالی دارند بگذاری بیرون آن وقت تیم بدون بازیکن نتیجه نمی گیرد.
● تو در شرایطی می خواهی به استقلال بروی که این تیم مهاجمان زیادی دارد.
▪ قلعه نویی مربی خوبی است. اگر او مرا می خواهد حتماً دلیلی دارد که به دنبال من است. من هم سعی می کنم
▪ در صورت حضور در استقلال برای قلعه نویی خوب بازی کنم.
● مشکلی برای رقابت با سایر مهاجمان استقلال نداری؟
▪ نه درست است که استقلال مهاجمان خوبی دارد اما حتی اگر دایی هم مهاجم استقلال باشد من تلاش می کنم در ترکیب ثابت تیم باشم.
▪ البته تمام این حرف ها زمانی شکل واقعیت می گیرد که ابومسلم حاضر شود رضایتنامه تو را برای استقلال صادر کند، به خصوص آنکه گفته می شود آنها رقم بالایی را برای جذب تو درخواست کرده اند.
این مشکل را باید مدیران ابومسلم و استقلال حل کنند نه من. چهار ماه بیشتر از قرارداد من با ابومسلم باقی نمانده و اگر آنها اجازه جدایی مرا ندهند، می روم کنار تیم تمرین می کنم تا قراردادم تمام شود. همین الان به جز استقلال چند تیم دیگر هم مرا می خواهند اما با توجه به مبلغ پیشنهادی بالای ابومسلم برای یک نیم فصل بعید می دانم حتی رئال مادرید هم توان پرداخت این پول را داشته باشد.
● قرارداد تو با استقلال چگونه خواهد بود. ۵/۱ ساله یا فقط تا انتهای این فصل؟
▪ احتمالاً ۵/۱ ساله. باید مدیر برنامه هایم با مسوولان باشگاه به توافق برسد.
● تو اول مصاحبه گفتی وضعیت تا ۴۸ ساعت آینده مشخص می شود. دوست داری دو روز دیگر را در تهران بمانی یا دوباره به مشهد برگردی؟
▪ (به فارسی) هر چی خدا بخواهد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد