ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عيد نزديكه , جا نموني !!

Bad Sector
3rd March 2011, 01:49 AM
سلام دوستان [shaad]
با توجه به نزديكي ايام عيد هر كس هر برنامه اي كه براي سال جديدش در نظر گرفته (رفتن سفر , لباس خريدن و...) رو بگين [shaad]

خلاصه بحث آزاده هر چي برنامه دارين لو بدين [shaad]
با تشكر[cheshmak]

Bad Sector
3rd March 2011, 01:52 AM
اول از همه خودم بگم كه من لباسامو خريدم و براي عيدم آماده ام و فعلا هم برنامه سفري خاص ندارم و اغلب هم وقتم ازاده [nishkhand]

uody
3rd March 2011, 09:10 AM
اما من امسال عید از خرید عید جامیمونم[negaran]
اصلا نگران نیستم شاید بعد عید رفتم برا خرید[bamazegi]
این عید امسالم بهترین عیدمه چون عزیزانم درست7روز قبل سال تحویل از یه سفری برمیگردن همین بهترین هدیه برا منه یا میتونم بگم بهترین عیدی[nishkhand]

غزل بارون
3rd March 2011, 11:59 AM
من خرید عید نکردم ولی بعد عید ایشالا امسالو خیلی دوست دارم چون سالی که گذشت خاطرات تلخی داشتم حالا میخوام از نو شروع کنم چه کیفییییییییییییییییییییی دارههههههههههههههههههههه![bamazegi][nishkhand]

aleyasin
3rd March 2011, 12:42 PM
من تقريبا خريد عيدم تموم شده
براي عيد برنامه خاصي نداريم، چند ساله كه فاميل ما دست به يه ابتكار جالبي زده اند،با جلسات كوچيكي كه مي گيرن هركسي هرچقدر وسعش ميرسه يه پولي ميده به يكي از بزرگتراي فاميل بعد يه سالن بزرگ رزرو مي كنن براي روز دوم عيد ، ميوه و شيرني و آجيل و ..... هم تهيه مي كنن،روز اول عيد رو انتخاب كرديم براي ديدن بزرگترهاي فاميل ، مثل پدر بزرگ ......دايي ها........ عموها.......و روز دوم همه در يك گردهمايي بزرگ كنارهم جمع ميشيم از فاميل دور تا نزديك ...... خلاصه يه عيد ديدني دسته جمعي از همه فاميل انجام ميشه

RezaOnlinE
3rd March 2011, 03:50 PM
اول از همه خودم بگم كه من لباسامو خريدم و براي عيدم آماده ام و فعلا هم برنامه سفري خاص ندارم و اغلب هم وقتم ازاده [nishkhand]

چه برنامه کاملی [nishkhand][nishkhand]

RezaOnlinE
3rd March 2011, 03:52 PM
من دو سری خرید عید کردم . یکی لباسای اسپرت و یکی هم مردونه [bamazegi]

واسه عید هم میخوام همش برم توی کوه و صحرا . تا روز 13 هم نمیام [esteghbal] هوراااااااااااااااا

A M S E T I S
3rd March 2011, 04:02 PM
من دو سری خرید عید کردم . یکی لباسای اسپرت و یکی هم مردونه [bamazegi]

واسه عید هم میخوام همش برم توی کوه و صحرا . تا روز 13 هم نمیام [esteghbal] هوراااااااااااااااا

پس اسپرتارو زنونه گرفتی...اون یکی دیگه رو مردونه[bamazegi]

خوش به حال دوستان....ما که وسعمون نرسسید...شرمنده اهل و عیال شدیم[nishkhand]

warrior
3rd March 2011, 07:11 PM
منم خریدامو کردم... اما اصلا تو حال و هوای عید نیستم!!!!

*مینا*
3rd March 2011, 07:32 PM
من می خوام عید امسال فتوشاپ رو یاد بگیرم ، خیلی دوس داشتم یکی از زبان های برنامه نویسی رو هم یاد می گرفتم البته یکیشو تا حدودی _ خیلی کم :دی _ بلدم اما کفاف نمی ده، باید از مدیر تالار برنامه نویسیمون کمک بگیرم :-"

ریپورتر
3rd March 2011, 10:41 PM
به به میبینم باید لو بدیم چه برنامه ای داریم[nishkhand]
جان خورزو خان[nishkhand] امروز با دوستم رفتیم عین 3 ساعت دنبال لباس خریدن اخرشم چیزی نخریدیم به این میگن ضایع شدن[nishkhand]اخه مدلهاش قشنگ نبود باید دوباره بریم بگردیم[nishkhand]
عید هم که کلی جا باید برم [nishkhand]زیاده حسابش از دستم در رفته[nishkhand]

SaSaMc2
3rd March 2011, 11:35 PM
من که اولین عیده که بعد 15 سال...

لباسمم تنمه...

*FATIMA*
4th March 2011, 12:48 AM
به به میبینم باید لو بدیم چه برنامه ای داریم[nishkhand]
جان خورزو خان[nishkhand] امروز با دوستم رفتیم عین 3 ساعت دنبال لباس خریدن اخرشم چیزی نخریدیم به این میگن ضایع شدن[nishkhand]اخه مدلهاش قشنگ نبود باید دوباره بریم بگردیم[nishkhand]
عید هم که کلی جا باید برم [nishkhand]زیاده حسابش از دستم در رفته[nishkhand]
نخیر ، به این میگن سخت پسند [bamazegi]
من برای عید همه لباسام کامله فقط باید یه مانتو بخرم
برای تعطیلات هم احتمالاً میرم بوشهر پیش مامان بزرگم . خیلی خوش میگذره .

7raha7
4th March 2011, 05:02 AM
فاطیما جان! رفتی بوشهر ما رو فراموش نکنیا!!!! من خودم بچه اونجام... اما تا حالا تو عمرم یه هفته هم اونجا نبودمممم...

من واسه عید خریدامو کردم.... برای سیزده روز عید هم خانوادم میرن مسافرت اما من نمیرم باهاشون... امسال دلم میخواد بمونم و به مادربزرگم کمک کنم.... یه عالمه درس هم گذاشتم واسه ایام عید که بخونم...
امسال.... یه عالمه پروژه ی جدیده که میخوام تو زندگیم افتتاحشون کنم... وا3 همین عید امسال برام خیلی مهمه!

ElaBel
4th March 2011, 08:55 PM
فاطیما جان! رفتی بوشهر ما رو فراموش نکنیا!!!! من خودم بچه اونجام... اما تا حالا تو عمرم یه هفته هم اونجا نبودمممم...

من واسه عید خریدامو کردم.... برای سیزده روز عید هم خانوادم میرن مسافرت اما من نمیرم باهاشون... امسال دلم میخواد بمونم و به مادربزرگم کمک کنم.... یه عالمه درس هم گذاشتم واسه ایام عید که بخونم...
امسال.... یه عالمه پروژه ی جدیده که میخوام تو زندگیم افتتاحشون کنم... وا3 همین عید امسال برام خیلی مهمه!

رها مگه الان کجایی؟
من فکر میکردم بوشهر زندگی میکنین
[labkhand]

ElaBel
4th March 2011, 09:02 PM
و اما من ELABEL

من که هنوز هیچی نخریدم قراره با برو بچ بریم شیراز خرید کنیم
فکر کنم دقیقه های آخر بریم چون من تا جمعه ممنوع الخروجم امتحان دارم
از 1 دقیقه بعد از تحویل برگه امتحانی آزادم اون 1 دقیقه هم دارم به چگونگی امتحانم فکر میکنم [cheshmak]
عید هم نمیتونیم بریم مسافرت قراره 25 نفر مهمان از اصفحان بیان خونمون [nadidan]
خلاصه تمام عید رو باید مهمان داری کنیم[negaran]
ولی خوبه دور هم خوش میگذره تا نصف شب بیدار بازی و بگو بخند[labkhand]
سال 89 هم برام سال خوبی بود انشالله سال 90 برای همه بهتر تر از سال های قبل باشه باشه

*مینا*
4th March 2011, 09:13 PM
الهام جون شما که همه جا فامیل دارین [bamazegi]

7raha7
5th March 2011, 12:03 AM
من از بوشهر فقط اسمشو بلدم و رفتار گرم مردمش.... بازار ماهی.... وای!!!
اما اصفهان زندگی میکنم....
به قول بابام رفتارم بیشتر اصفهانیه....
اما به قول فوامیل مادری(جمع مکسر فامیلو حال کنید!) من بازار مشترک بوشهر-اصفهانم.... آه... یه پروژه ی ناکام که ناموفق از آب دراومده!!!!(اینا همش به قول فوامیل مادریه... وگرنه من خودم ، فقط خودم میدونم چه گلی هستم!
فلانی: رها میخوای یه نوشابه واسه خودت باز کن...
من: حتما!
(ستاد پیشگیری از متلک های بروبچ!))[labkhand]

تووت فرنگی
5th March 2011, 04:39 PM
ما امسال ایشاالله تو خونه ایم[nishkhand]
کنکور نزدیکه!!!!!!!!!!!!!![negaran][sokoot][taane]

amane$
5th March 2011, 08:20 PM
من کاملا خریدامو کردم و عاشق همه ی چیزایی که خریدمم
امسال عید مهمون میاد[nadidan]
مهمونیم میریم[labkhand]
همین[negaran]

تووت فرنگی
6th March 2011, 01:56 PM
خوشبحالتhttp://www.millan.net/minimations/smileys/hapydancsmil.gif

من که چیزی نگرفتمhttp://www.millan.net/minimations/smileys/girlpowersmiley.gif

kab
14th March 2011, 02:56 PM
سلام

ممنون بحث جالبی بود

راستش امسال اصلا حس و حال خرید نداشتم
برام سال سنگینی بود برای همین اصلا خرید نکردم

برای سال نو هم اگر خدا کمک کنه و امام رضا (ع) بطلبه میخوام برم پا بوس آقا

توکل به خدا شاید اونجا به لطف آقا یکم حال و هوامون بهتر بشه و بتونیم سال جدید رو با روحیه بهتری شروع کنیم

امیدوارم سال 1390 برای همه شما دوستان و خانواده هاتون سالی سرشار از موفقیت و سلامت و شادابی باشه

[golrooz]

*alien*
19th March 2011, 06:15 PM
امیدوارم امسال عید به همتون خوش بگذره
راستشو بخواین من امسال خرید نرفتم چون وقتشو نداشتم مامان اینا رفتن ولی من همراشون نرفتم چون امسال با درس خوندنم سرنو شتمو میسازم لطفا مو قع تحویل سال برام دعا کنید توی این امتحان سرافراز باشم

uody
19th March 2011, 11:43 PM
راستشو بخواین من امسال خرید نرفتم چون وقتشو نداشتم مامان اینا رفتن ولی من همراشون نرفتم چون امسال با درس خوندنم سرنو شتمو میسازم لطفا مو قع تحویل سال برام دعا کنید توی این امتحان سرافراز باشم

بدون تو بهترینی
و مطمئنم موفق میشی مث همیشه[golrooz][golrooz]

تووت فرنگی
20th March 2011, 09:02 AM

آخی کنکوری هستی؟[taajob]
انشاالله سراسری رشته خوب قبول میشی مثل:داروسازیـــــــــــــ [golrooz][esteghbal]
موفق باشی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد