PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش فارسی سازی htc toch2 t3333

UniverCell
17th February 2011, 03:33 PM
بنام خدا

اول از همه فایلMOBiDIV_Arabware_454_AR_ ALL 6.5
که تو ضمیمه گذاشتم رو دانلود میکنید و به مموری گوشیتون انتقال میدینو بعد فایل رو تو گوشیتون نصب میکنید..
گوشیتون پیغام میده که باید گوشی ریستارت شه . پس از ریستارت گوشی .گوشی شما منو عربی بالا مییاد حالا به داخل برنامه arabware رفته و گزینه Enable arabik and english رو انتخاب کنید و ok رو بزنید حالا دوباره گوشیتون ریستارت میشه و منو انگلیسی میاد بالا.تمام گوشیتون حالا فونت فارسی رو مربع نشون نمیده
درباره کیبورد هم من FingerKeyb-2.0-WVGAرو پیشنهاد میدم. که اونم تو ضمیمه گذاشتم
هر کی هر سوالی داشت بپرسه من در خدمتم

mehdikot
5th November 2012, 09:57 AM
سلام میخواستم بپرسم منوش فارسی نمیشه؟

amirpayam
6th April 2013, 02:32 PM
با سلام من نصب کردم و گوشیم فارسی شد اما فایل دوم رو که نصب کردم کیبوردم فارسی نشده و همچنان انگلیسی تایپ میکنه. لطفا کمکم کنید. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

- - - به روز رسانی شده - - -

با سلام من نصب کردم و گوشیم فارسی شد اما فایل دوم رو که نصب کردم کیبوردم فارسی نشده و همچنان انگلیسی تایپ میکنه. لطفا کمکم کنید. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

UniverCell
7th April 2013, 01:35 PM
با سلام من نصب کردم و گوشیم فارسی شد اما فایل دوم رو که نصب کردم کیبوردم فارسی نشده و همچنان انگلیسی تایپ میکنه. لطفا کمکم کنید. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ - - - به روز رسانی شده - - - با سلام من نصب کردم و گوشیم فارسی شد اما فایل دوم رو که نصب کردم کیبوردم فارسی نشده و همچنان انگلیسی تایپ میکنه. لطفا کمکم کنید. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

UniverCell
7th April 2013, 01:36 PM

- - - به روز رسانی شده - - -

دوست عزیز برای نوشتن فارسی باید کیبرد فارسی رو انتخاب کنی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد