PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کمک در طراحی تابلو

Asghar.h
8th February 2011, 02:17 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان من می خواستم یه تابلو ای طراحی کنم که روی تابلو نقشه ی یه مکان صنعتی چاپ شده که توسط ال ای دی قسمتهای مختلف از جمله خیابانها و بعضی از تجهیزات موجود در سایت مورد نظر علامت گذاری شده است وتعدادی شستی وجود دارد که توسط آنها وضیعت آن و آف ال ای دیها که مربوط به در سرویس بودن تجهیزات یا باز بودن مسیر مورد نظر است نشان داده می شود تشکیل شده است حال می خواستم بدونم چطور می تونم توسط یه شستی ال ای دی رو هم روشن کنم هم خاموش و اگه از ایسیهای ای وی آر یا پی ای سی استفاده کنم در مورد برنامه ای که بتونه این کار رو انجام بده در صورت امکان مرا راهنمایی فرمایید درضمن ال ای دیها و شستی های مورد استفاده تعدادشان زیاد می باشد.[nadanestan]

e.einitabar
16th February 2011, 06:58 PM
سلام دوست عزیز کار خیلی ساده ای هستش
شما فقط از دستور دیبانس و دستورهای شرطی باید استفاده کنی
باید واسه AVR تعریف کنی که با زدن دکمه 1 مثلا PINa.2 یک بشه یا بر عکس
دیبانس هم واسه این استفاده می کنیم که با قرار دادن انگشتمان بر روی کلید بیش از یک بار فرمان ارسال نشه
شروع کن کمکت می کنم
هیچ کاری نداره
منتظرم
در پناه حق

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد