PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپديت تمامي آنتي ويروس ها در اينجا !!

Bad Sector
7th February 2011, 11:40 PM
با سلام به دوستان [shaad]

اين سايت بهترين سايته كه تمامي سريال ها و key ها و ... تمامي آنتي ويروس ها رو به صورت روزانه در اختيار كاربرانش قرار مي ده .

آپديت تمامي آنتي ويروس ها در اينجا (http://avaupdate.ir/)

masihnabizadeh
9th April 2011, 02:42 PM
سلام
یکی معلمان من در مدرسه گفته که اگه آنتی ویروس اصل نباشه اپدیت کردنش کار الکیه! چون اون شرکت با یک بار آپدیت شما متوجه میشه که شما نسخه غیر اصل دارید و عملا آنتی ویروس شما آپدیت نمیشه! پس یا باید آنتی ویروس اصل گرفت یا از نسخه های free استفاده کرد.
البته من فقط حرف معلمم رو نقل کردم.
به نظر شما این حرف درسته؟؟

Karim1504
9th April 2011, 02:48 PM
وقتی شما انتی ویروس را اپدیت میکنی خود برنامه تغییری نمیکنه بلکه دیتابیس برنامه اپدیت میشه که میتونی حجم دیتابیس برنامه رو قبل از آپدیت و بعد از آپدیت نگاه کنی می بینی تغییر کرده ...
ما افزایش حجم داریم پس کار الکی نیست...

masihnabizadeh
9th April 2011, 02:55 PM
وقتی شما انتی ویروس را اپدیت میکنی خود برنامه تغییری نمیکنه بلکه دیتابیس برنامه اپدیت میشه که میتونی حجم دیتابیس برنامه رو قبل از آپدیت و بعد از آپدیت نگاه کنی می بینی تغییر کرده ...
ما افزایش حجم داریم پس کار الکی نیست...
مرسی.... اون وقت اگه این افزایش حجم هم عمدی و از طرف سایت اصلی باشه، چی؟همچین چیزی میشه؟؟

Karim1504
9th April 2011, 03:04 PM
بنظرت چه دلیلی وجود داره که بخوان اینکارو بکنند؟

اگر دلیل محکمه پسندی پیدا کردی حرف شما درسته[cheshmak]

masihnabizadeh
9th April 2011, 03:11 PM
من تخصصی تو کامپیوتر ندارم، ولی اگه من فرضا یک نرم افزار بسازم، اول از همه یک فکری می کنم تا کسی نتونه کپیش کنه!!!!

Karim1504
9th April 2011, 03:17 PM
من تخصصی تو کاوپیوتر ندارم، ولی اگه من فرضا یک نرم افزار بسازم، اول از همه یک فکری می کنم تا کسی نتونه کپیش کنه!!!!

از قدیم گفتن دست بالای دست بسیار است..اونا هم فکرشو کردند ولی تو جهان کسانی هستند مانند هکرها و کراکرها که برای ما خدمتگذاری میکنند و نرم افزارها رو کرک میکنند هر چند اون برنامه خیلی secure باشه .
چند وقت پیش یادت هست که شرکت سونی بخاطر هک کنسول PS3 به دادگاه از تیم امنیتی Hacker Group Anonymous شکایت کرد..اونا کنسول پلی استیشن 3 رو طوری هک کردند که ملت حتی میتونند بازیهای ساخت خودشون رو هم با کنسول بازی کنند .

حالا بنظرت شرکت سونی تیم برنامه نویس قوی تری داره یا یک شرکت کوچک ساخت آنتی ویروس که پیش سونی سوسکه [nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد