PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پوست(سئوال)

sadeghol
30th January 2011, 09:28 PM
جرا مو رنگ پوست رو تیره نشون میده؟؟

آیا پلینگ امکان داره پوست رو خراب تر کنه(تجربه)در مواردی.روش دیگه ای که کار پلینگ رو کنه وجود داره؟؟[tafakor]

پژواک
30th January 2011, 09:52 PM
روش گیاهی داریم

پیاز را رنده كرده آب آن را با پنبه بر صورت مالیده و پس از جذب پوست مجدداً این عمل را تكرار كنید تا سه مرتبه سپس صورت را با آب سردآبكشی نمایید . برای شروع ۵ الی ۷ بار درماه مفید واقع خواهدشد در حقیقت شما پوست خود را با گیاهی مفید پلینگ كرده و بر روشنایی پوست می افزایید .

به نقل از آفتاب

علتش فیزیکیه کاملا خوب یه حجمی از بافت مثل مو که عموما رنگ خیلی روشنی نداره رنگ تیره تری رو ایجاد میکنه

من تا حال چیزی از ضررش نشنیدم حالا بازم میشه بررسی کرد

sadeghol
1st February 2011, 03:45 PM
روش گیاهی داریم

به نقل از آفتاب

علتش فیزیکیه کاملا خوب یه حجمی از بافت مثل مو که عموما رنگ خیلی روشنی نداره رنگ تیره تری رو ایجاد میکنه

من تا حال چیزی از ضررش نشنیدم حالا بازم میشه بررسی کرد

منظورم پلینگ خانگی نبود بهرحال ممنون.منظورم پلینگ بوسیله دکتر پوست هست چون یکی رو دیدم صورتش جوش در آورد بعد از این کار

پژواک
2nd February 2011, 01:41 PM
منظورم پلینگ خانگی نبود بهرحال ممنون.منظورم پلینگ بوسیله دکتر پوست هست چون یکی رو دیدم صورتش جوش در آورد بعد از این کار

شما گفتید روش دیگه ای نیست؟ که من روش خانگیشو گفتم

در مورد جوش هم درسته
بستگی به حساسیت پوست داره
و همواره جوش زدن عارضه ی طبیعی این جور عملاست که درمان میشه

sadeghol
2nd February 2011, 02:31 PM
شما گفتید روش دیگه ای نیست؟ که من روش خانگیشو گفتم

در مورد جوش هم درسته
بستگی به حساسیت پوست داره
و همواره جوش زدن عارضه ی طبیعی این جور عملاست که درمان میشه

رد جوش رو چطور میشه برد من مشکلم رد جوشاست.از بین میرن به مرور ولی خیلی دیر[narahat]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد