PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عاشفانه

touraj atef
13th January 2011, 11:19 AM
دوستت دارم را من دل آويزترين شعر جهان مي يابم
” دوستت دارم ” را با من بسيار بگو
” دوستم داري ؟” را از من بسيار بخواه
همه ما از عادی زیستنها گریزانیم و کیست که نخواهد در یائی باشد و از مردابی زیستن گریزی نخواهد زند ؟ بسیاری از ما روزمرگیها را دوست نداریم و از این که هر صبح که از خواب بر می خیزیم را یکسان تا به شامگاه پایان ببریم فراری هستیم و باید گفت به واقع خسته ایم و می خواهیم از این خستگیها بگریزیم و این خستگیها از تکرار شدن تکراریها پیش می آید اما برای این کار چه باید کرد ؟شاید بهترین کار این باشد که نخست اعمال خود و دیدگاهمان را تغییر بدهیم و به گونه ای در آینه وجودمان نگاه کنیم وبیائیم چون آن نامادری زیبای خفته وقتی به آینه می نگریم و می پرسیم ” زیباترین موجود دنیا کیست ؟”بتوانیم جواب ” تو” را بشنویم و این زیبائی که به خویشتن با لفظ ” تو ” تلقی می شود همانا زیبائی روح و اندیشه است می دانم هم رنگ جماعت نشدن بسیار سخت و رنج آور و حتی درد آور است و آنگاه كه برای فرق داشتن بهای سنگین یعنی تغییر یافتن را پرداخت باید کرد اما آن جواب ” تو زیباترینی ” نمی تواند به تمامی این دردها بیازرد؟ اگر چون من اعتقاد داشته باشید که این تغییر یافتن ها به تمامی دردها می ارزد می توانید این گونه این افکار را در ذهن خود تکرار کنید
1/وقتی که می گوئی دوستت دارم باید باورش کنی آری ” دوست داشتن ” باور بزرگی است به چشمهای یار بنگر و غرق در آن زیباترین چشمهائی که فقط برای تو در دنیا وجود دارد بگو ” دوستت دارم “و بر این باور باقی بمان
2/عشق بورز با تمامی وجود و با تمامی حسی که در درونت موج می زند ممکن است در کشاکش زندگی رنج بکشی ولی باور داشته باش که عشق تنها راه یک زندگی است
به قول حافظ
“چوعاشق می شدم گفتم که بردم گوهر مقصود”
ندانستم که این دریاچه موج خون فشان دارد
پس چون حافظ از امواج خروشان حوادث زندگی نهراس و با تمامی وجود عشق بورز
3/به یاد داشته باش که بسیاری از مواقع سکوت بهترین پاسخ است سعی نکن حتما کسی را که بی دل و بی توجه به عاشق دلی است بخواهی دلباخته کنی آنهائی که در خرابه های خود چون جغدی سر گردانند جای هر عاشق دلی در اوج آسمانها هست آنجا که عشق خانه دارد آری آنجا که نور مطلق است
4/آهسته سخن گوی و سریع بیاندیش و به یاد داشته باش که سخن گفتن چون شمشیر دو لبه و بسیار خطر ناک است پس در دریای فکر بسیار غرقه باش اما زود قضاوت نکن و سخنی بی دلیل بر زبان جاری مساز
5/دعا و پیوند عاشقانه با خالق عشق را از یاد نبر همواره موثر است فرصت یک گفتگوی عاشقانه را از یاد نبر و این گفتگو با خالق عشق فرصتی است که بسیار ایزد مهربان در اختیار ما نهاده است
6/ به یاد داشته باش که شخصیت تو سر نوشتت را می سازد اگر بترسی سرنوشتی و زندگی با ترس در انتظار توست و اگر عشق بورزی همواره عاشقانه خواهی زیست
و…این حکایت همچنان باقی استhttp://lonelyseaman.files.wordpress.com/2011/01/akii6.jpg?w=500&h=397 (http://lonelyseaman.files.wordpress.com/2011/01/akii6.jpg)

uody
15th January 2011, 02:57 PM
عاشقانه نوشتم تا عاشقانه بخوانند...

آنهايي كه تنها دليل بودنشان رازيست

كه از يك گل در سينه دارند....

آنها كه لحظه هايشان گذشت

به سادگي همان باراني كه باريد...

و خاطره هاي با هم بودن را از خاطرشان شست...!!!

آنان كه تمام دارایيشان يك گل بود و يك دل كه آن را نيز بخشيدند...

اما هرگز بهم نرسيدند...!!!
!

uody
30th January 2011, 02:01 PM
دوست دارم وقتي تو را در آغوش مي گيرم
برايت شعري بسرايم
چرا هميشه در خيالم با تو نباشم
مگر من دل ندارم؟
مگر عشق بيشتر از ضرباني است که قلبم احساس مي کند
چقدر مانده است...؟

چه لحظه اي مي شود با تو بودن را تجربه کرد
آيا زمان اين جا حکم مي کند
يا محکوم زمان قلب من است
هر چه مي گذرد بيشتر دوستت خواهم داشت
هر چه باشي
هرچه داشته باشي
هر کجا هستي
برايت شعري مي سرايم
از قلم کم مي شود
خط خطي هاي دفترم
پر مي شود
چند صباحي باقيست...؟
امروز...حال...فردا
همين کافيست
با عشق تو
با نفس تازه تر من
در هر روز براي تو
هنوز دوست دارم در آغوشم باشي
اگر فرصتي باشد
شعر هايم را برايت مي خوانم
و آهسته مي گويم
در زندان قلبم به تو فکر ميکنم
من
فکر مي کنم
زمانه مرا محکوم ميکند
به عشق تو پايدار بمانم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد