PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر توجه ..توجه ...خيلي خيلي مهم ...حتما بخونيد ....

نازخاتون
12th January 2011, 09:01 AM
باسلام
اگرايميلي با آدرس فرستنده:
simon25@hotmail.co.uk (simon25@hotmail.co.uk)
دريافت كرديد،به هيچ وجه بازش نكنيدوسريع پاكش كنيد.
اين يه هكرحرفه‌اييه كه‌نه‌تنهاهمه هاردديسك شماروبه بادخواهددادبلكه همين بلاروسرهمه دوستاني كه توفهرست تماسهاتون هستن هم مياره.
حتماوسريع به همه خبربدين.

*مینا*
12th January 2011, 07:45 PM
آخه از این کارا کجا رو فتح می کنن ؟!!!
می خوان بگم ما هم هستیم
شایدم دارن قدرت علمشون رو امتحان می کنن [nishkhand]

محسن آزماینده
13th January 2011, 10:56 AM
کسی تو سایت نیست که حالشو بگیره؟

uody
18th January 2011, 10:46 PM
خیلیا هستنا تازه خیلی ها رو هم میشناسم اگه به پاشون نرسم اونا میتونن
اینو من مطمئنم
آخ انقده دوست دارم به خوبی اونا هک کنم اونوقت به داد همه میرسیدم و جواب همشون رو میدادم

Admin
18th January 2011, 11:49 PM
وقتی که علم پیشرفت می کنه دزدی ها هم پیشرفت می کنه.

بصورت سنتی دزد از بالای دیوار مردم میره بالا ... الان هم از کامپیوتر آدم میره بالا ...

e.einitabar
19th January 2011, 12:02 AM
سلام دوستان
فک کنم میشه با انجام دو کار زیر کار اون هکر رو سختر یا غیر ممکن کرد
1.گذاشتن پسورد برای ادمین
2.بستن پورت telnet بر روی کامپیوتر (پورت 23 رو ببند با فایروال)
یا در RUN منویسیم

Start
Run
Cmd
net stop telnet

uody
19th January 2011, 08:43 AM
نه من با پسورد وادمین موافق نیستم
مگه میل پسورد نداره که میتونن هک کنن بدونه اینکه پسش رو بدونن هک میکنن
تازه یکی هم میگفت کامپیوترش خاموش بوده تازه ادمینش هم پس داشته یکی از دوستانش واسش زنگ زده گفته که من الآن رو سیستمتم دارم فلان پوشه رو تو فلان داریوت حذف میکنم دوستم سریع سیستم رو روشن میکنه میبینه راست میگه پوشه حذف شد بعد اون دوستش بهش میگه خوب میخوام برم دیگه الآن سیستمت رو خاموش میکنم و همین کار رو هم کرد
همه اینا زمانی اتفاق میفته که فاصله زیادی از هم داشتن ودر ضمن ادمینش پس داشته ولپ تاب بود
حالا راهنمایی کنید شما باشید چه کار میکنیــــــــــــــــــــ ـــــــــــد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

e.einitabar
19th January 2011, 12:16 PM
Uody غیر ممکن هست که pc خاموش باشه و بعد هک شه

uody
19th January 2011, 12:20 PM
خداییش اتفاق افتاده
نتیجه پس اون هکره خیلی مخه[taajob]

e.einitabar
19th January 2011, 12:24 PM
احتمال داره وقتی که روشن بوده و به ابنترنت وصل بوده هکش کرده
در غیر اینصورت سرکارت گذاشته[bamazegi]

uody
19th January 2011, 12:27 PM
چرا وقتی ما نمیتونیم یه کاری انجام بدیم فک میکنیم از پسه بقیه هم بر نمیــــــــــــــــــــــ ــــــاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!!!!![soal]

e.einitabar
19th January 2011, 12:48 PM
آخه نمیشه
از کجا میتونه وارد شه
از امواج سیار توی هوا
پس کجا تو بگو

uody
19th January 2011, 12:57 PM
با باجون اگه میدونستم از شما ها راهنمــــــــــــــــــــ ـــــــــــایی نمی خواستم دیگه[khanderiz]

delphi
19th January 2011, 01:09 PM
جناب oudy همونطور که دوست عزیزمون e.einitabar گفتن نفوذ به یک سیستم بعد خاموش شدن (بسته شدن تمام درایور ها و کرنل) کاملا عیر ممکن هست

اما ممکنه که هکر قبل از قبل به سیستم نفوذ کرده باشه و کنترل سیستم رو به دست گرفته باشه (مثلا به وسیله یک backdor) و حالا وقتی شما از منوی استارت فرمان shutdown رو میدی به ظاهر کامپیوتر خاموش میشه اما در واقع این فقط اینترفیس ویندوز هست که شما رو فریب میده
این شگر به خصوص در tablet و لپ تاپ ها خیلی پر کاربرده (در pc معمولا به دلیل سرو صدای کیس میشه فهمید که سیستم خاموش نشده )

و این میتونه توجیح منطقی اون چیزی باشه که برای دوستتون اتفاق افتاده

-------------------

به امید خدا در آینده بیشتر راجع به دسترسی غیر مجار سایبری (هک) و صدالبته روش های جلوگیری از اون آموزش های خوبی در اختیار کاربران عزیز انجمن قرار میدم....

uody
19th January 2011, 01:18 PM
من که گفته بودم لب تاب بود چرا هیچکس حرفم رو جدی نگرفت ؟؟
پس میشه دیدید حرفام راست بود[sootzadan]

e.einitabar
19th January 2011, 01:32 PM
ما که نگفتیم تو دوروغ میگی
ولی حتما باید کانکت باشی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد