PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال آیا میگو میتواند جایگزین ماهی شود؟

مسلم لله
11th January 2011, 09:13 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام خدمت دکتران آینده
ان شاء الله همتون در تمام مراحل زندگی اعم از تحصیل،ازدواج،شغل و ... موفق باشید.
دوستان من یک سوال از حضورتون داشتم:
باتوجه به اینکه ماهی باید در هفته دو بار خورده شود،میتوانیم در هفته دوبار میگو به جای ماهی بخوریم؟یعنی ارزش غذایی میگو به طوری هست که جایگزین ماهی شود؟
(ماهی انقدر استخوان دارد که نمی فهمیم چی خوردیم،اما میگو استخوان ندارد و من هم خیلی دوست دارم.[shaad])

ارغنون
11th January 2011, 11:23 AM
سلام

این طور که من شنیدم و خوندم مصرف آبزیان در هفته مهمه که میشه میگو را با ماهی جایگزین کرد!

همچنين ميزان كلسترول در 100گرم ميگو حدود دوسوم ميزان كلسترول در يك تخم مرغ 50گرمي است.
يعني در وزن مساوي، ميزان كلسترول ميگو يك سوم كلسترول تخم مرغ است. با اين تفاوت كه در ميگو، ميزان اسيد چرب اشباع كه براي سلامتي مضر است صفر است كه مي تواند به كاهش كلسترول خون كمك كند.

پس حتی مصرف میگو بیش از خود ماهی توصیه میشه!
هر چند املاحی هم هستن که مقادیرشون در ماهی بیشتره بنابراین توصیه میشه ماهی یک بار حتما ماهی مصرف بشه!
حتی در صورت مصرف میگو

سلامت باشین!
برای اطلاعات بیشتر هم به این لینک (http://www.americanaquariumproducts.com/Quality_Fish_Food.html)مراجعه کنین

مسلم لله
9th February 2011, 09:48 PM
الحمد لله

ممنونم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد