PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کامپیوتر من

uody
9th January 2011, 12:28 PM
"چند روزه پیش سیستمم ویروسی شد ومن باآنتی ویروس ند 32افتادم به جونش[asabani]

وقتی داشت ویروس ها رو پاک میکرد اصلا به هشدار هاش نگاه نمیکردم .نگاه میکردما منظورم اینه توجه نمیکردم[tafakor]

حالا فلش رو که به سیستم میزنم اصلا سیستم به مطالب فلش دسترسی نداره الآن نمیتونم مطلبی از فلش بخونم یا مطلبی به اون اضافه کنم سیستم اصلا فلش رو نمیخونه

وقتی رو درایو فلش کلیک میکنی یه آیکن atuplayباز میشه که فقط یه چراغ قوه گرفته هی چپ میره راست میره

بی نتیجه بی نتیجه ..منم دیگه پوشه my computerرو میبندم وقتی این کارو میکنم
این هشدارو میده
ویندوز نتونسته پیدا کنه regsvr .exeبسازید شما ..........بابا اصلا متن و خودتون بخونید

windows cannot find ' regsvr.exe' make sure you typed the name correctly ,and then try again .to search for a file , click the start button,and then click search
آیکن این پیغامregsvr.exe هست

این از این پیغام خوب فقط یه دگمه ok داره

گاهی اوقات اعصابم بهم میریزه فلش رو از سیستم جدا میکنم میدونید چی میشه[taajob]

حالا پایین صفحه کنار ساعتم یا سمت راست تسک منیجراین هشدار میادخط اول آیکنش هست

window-delayed write faile

windows was unable to save all the data for the file n:,the data has been lost, this error maybe coused by afailure of you computer hardware or network connection. please try to save this file elsewher.
ممیدونم در حین پاک کردن ویروس یه سری فایل ازدرایو سی پاک شده حالا برا برگشتش باید چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگید دوباره ویندوز عوض کن یه راه حل جلو راهم بزارید خواهشا[golrooz]

e.einitabar
9th January 2011, 02:56 PM
سلام
دوست عزیز دو راه بهت پیشنهاد میکنم
1.به قسمت system restor برو و تاریخ کامپیوترت رو به یک روز قبل از این که خراب شه تنظیم کن
2.و راه دیگر این است که cd ویندوز را توی کامپیوتر بذاری و به جای نصب گزینه ی ریپییر رو انتخاب کن
به امید خدا که مشکلت حل شه
یا حق

uody
9th January 2011, 03:36 PM
خوب اگه سیستم ری استور رو انتخاب کنم ویروس هام بر نمیگردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e.einitabar
9th January 2011, 06:34 PM
سلام
دوست من خوب میخوای اول ریپییر کن ولی به نظر من ویروس ها بر نمیگردن

uody
11th January 2011, 12:46 PM
متشکرم از لطفتون

uody
13th January 2011, 12:20 AM
این دفعه مشکل کامپیوترم اینه از 3ماه پیش من ویندوز نصب کردم دیگه نمیتونم کانال های تلویزیونی رو با tvکارتی که در سیستم دارم ببینم
برنامش نصبه اما نمیـــــــــــــــــتونم در ضمن مثل قبل کانال یابی انجام دادم اما باز نشد

حالا هم دیدم دوستان تو حل مشکل قبلی کمکم کردن و مشکلم برطرف شدم گفتم مطمئنا این مشکل رو هم با کمک عزیزان میتونم حل کنم

e.einitabar
13th January 2011, 12:23 AM
مشکل قبلی رو برطرف کردی؟
با کدوم از دو راه؟

e.einitabar
13th January 2011, 12:41 AM
سلام شما برنامه رو پاک کن و دوباره نصبش کن
اگه مشکل حل نشه یا کارت tv شما مشکل پیدا کرده یا مشکل از ریجیستری ویندوزت میتونه باشه؟
اقدام هایی رو که انجام دادی رو واسم بذار

uody
13th January 2011, 11:42 AM
اهل دروغ نیستم با ریپیر خواستم حلش کنم نشد[negaran] ومن از اونجایی که پس از ماجرای ویروس و پاک کردن اونا کلی فایل به سیستم اضافه کردم نمیتونم سیستم ری استور استفاده کنم آخه شاید فایل ها حذف بشن و ویروسها دوباره برگردند ومن حوصله ویروس نــــــــــــــــــــــــ ـدارم

تصمیم گرفتم دوباره ویندوز عوض کنم البته نه الآن چون واقعا وقت ندارم پس کار با فلش فعلا تطیل[tafakor]

آخ چقدر سختــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــه

e.einitabar
13th January 2011, 08:44 PM
واسه tv چی کار کردی؟

uody
13th January 2011, 08:59 PM
اگه بگم امروز پس از این که این پیام رو نوشتم رفتم وین عوض کردم با ورتون میشه [nadidan]

وین که عوض کردم ولی دوباره فلش رو نخوندکلی تو ذوقم خورد از یه استاد این کارا پرسیدم که دردش چیِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ ِِِــــــــــــــــــــــ ـــه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونید چی گفت به من خیلی محترمانه گفت :که باید نسخه ویندوزم رو عوض کنم تا اشکالش برطرف بشه الآن یعنی من دوباره باید وین عوض کنم[tafakor]

e.einitabar
13th January 2011, 09:14 PM
چی بگم
ویندوز شما سرویس پک چنده؟

uody
13th January 2011, 10:35 PM
سرویس پک2
الآنه وین7 گفتم نصبش سخته یا مثل ایکس پی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[tafakor]

e.einitabar
13th January 2011, 10:36 PM
ویندوز 7 خیلس ساده هستش
خیلی هم باحاله

uody
13th January 2011, 10:45 PM
باهاش کار کردم اما چون اورجینال نصب بود هنوز نصبش نکردم

خوب همه چی از یه جایی شروع میشه دیگه[labkhand]
میدونم باید یه چند بار خرابکاری کنم تا کل مطلب بیاد دستم [tashvigh]

e.einitabar
13th January 2011, 10:50 PM
نه بابا همش next بازیه
هیچ کاری نداره

uody
13th January 2011, 10:59 PM
الآن از منم بپرسین نصب xp چه طوریه میگم عین آب خوردن

اما همه چیز یه گام اولیـــــه داره چون تجربه نداری یه هوا ...........

ولی من الآن این کارو نمیکنم نه چون همینطوری پر استرسم دیگه نمیخوام یه چی دیگه به استرسام اضافه شه[tafakor]

e.einitabar
13th January 2011, 11:06 PM
خود دانی
یا حق

s.golgol
14th January 2011, 12:06 AM
سلام اين مطلب رو بخون واسه شروع ميتونه كمكت كنه و يه نصيحت هميشه اولين قدم سخت ترين قدمه

هرگز از شروع نترس

موفق باشيد

سيستم مورد نياز :

ابتدا سيستم مورد نياز ويندوز 7 را در 3 سطح از نظر مايکروسافت و يک سطح تست ، از طرف کارشناسان بررسي مي کنيم و سپس به سراغ مراحل نصب ويندوز مي رويم :
ـ حداقل سيستم :
حافظه ( RAM ) : ميزان 512 مگابايت
پردازنده ( CPU) : تک هسته 800 مگاهرتزي
فضاي هارد ( HDD ) : ميزان 8 گيگابايت فضاي خالي
گرافيک ( VGA ) : ميزان 16 مگابايت ( بدون پشتيباني Aero)
درايو نوري ( ODD ) : دي وي دي رام

مايکروسافت ـ حداقل :

حافظه ( RAM ) : يک گيگابايت
پردازنده ( CPU) : تک هسته 1 گيگاهرتزي
فضاي هارد ( HDD ) : ميزان 16 گيگابايت فضاي خالي
گرافيک ( VGA ) : ميزان 128 مگابايت با پشتيباني DirectX9.0 ( براي فعال شدن Aero)
شبکه ( Network ) : اتصال به اينترنت براي دريافت به روز رساني ها

مايکروسافت ـ خوب :

حافظه ( RAM ) : ميزان2 گيگابايت
پردازنده ( CPU) : دو هسته 3گيگاهرتزي
گرافيک ( VGA ) : ميزان 256 مگابايت با پشتيباني DirectX9.0 ( براي فعال شدن Aero)

مايکروسافت ـ عالي :

حافظه ( RAM ) : ميزان 4 گيگابايت به صورت 2 کانال
پردازنده ( CPU) : چهار هسته اي 2/44 گيگاهرتزي ( مثل Intel Q6600)
فضاي هارد ( HDD ) : ميزان 20 گيگابايت فضاي خالي
گرافيک ( VGA ) : ميزان 768 مگابايت مستقل با پشتيباني DirectX10.1
درايو نوري ( ODD ) : دي وي دي رايتر

دانلود کامل ويندوز 7 :

در زير 2 لينک براي دانلود کامل 2 نسخه 32 و 64 بيتي وجود دارد . در صورتي که نمي دانيد کدام نسخه براي سيستم شما مناسب است ، بهتر است نسخه 32 بيتي را انتخاب کنيد :
دانلود نسخه 32 بيتي با حجم 2/5 گيگابايت ....

http://www.tinyurl.com/win7-32bit

دانلود نسخه 64 بيتي با حجم 3/2 گيگابايت ...

http://www.tinyurl.com/win7-64bit

ضمناً از آنجايي که قطعاً دانلود اين ميزان ، از عهده بسياري از کاربران خارج است ، توصيه مي شود نسخه اي از آن را از طريق فروشگاه هاي نرم افزار تهيه نماييد . همچنين قابل ذکر است که قرار است به زودي اولين نسخه RC ويندوز 7 عرضه شود که البته شايد در هنگام مطالعه اين مقاله ،اين نسخه در دسترس شما باشد . اين نسخه به هر صورت نسخه يافته و اصلاح شده نسخه هاي موجود است . بنابراين شما مي توانيد هم از نسخه هاي فعلي در بازار استفاده کنيد و يا صبر کنيد تا نسخه RC وارد بازار شود . اما قطعاً روند و روال نصب همه اين نسخه ها با هم مشابه مي باشد و تغييرات فقط در جزئيات کوچک و يا در بهبود ساختارهاي امنيتي خلاصه خواهد شد .

تنظيمات مادربورد :

توجه داشته باشيد ، براي شروع کار مي بايست تنظيمات مادربورد شما به گونه اي باشد که پس از ري استارت کامپيوتر ، ابتدا بوت از سي دي رام يا دي وي دي رام انجام شود . براي پي بردن به اين موضوع ، ابتدا سي دي ويندوز را درون کامپيوتر قرار داده و کامپيوتر را ري استارت کنيد . سپس منتظر بمانيد تا منوي بوت از سي دي رام ظاهر شود . در اين لحظه اگر پس از لود سي دي ، گزينه ي Press Any Key for Boot From آمد ، تنظيمات مادربورد شما صحيح است و به مرحله ي بعدي برويد . در غير اين صورت دوباره کامپيوتر خود را ري استارت کنيد و پس از لود شدن صفحه ي اول مشخصات ، کليد Delete را چند بار فشار دهيد تا وارد صفحه آبي رنگ تنظيمات مادربورد يا در واقع همان قسمت بايوس ( Setup ) شويد . سپس در آن به دنبال گزينه ي Advance BIOS Features ( يا گزينه ي مشابه ) رفته و در آن تنظيمات بوت را به شکل زير تغييردهيد :

cd rom---------------first boot device
floopy--------------- second boot device
hard disk ----------third boot device

سپس کليد F10 را ( معمولاً ) براي ذخيره و خروج انتخاب کنيد ( اگر کليد F10 اين عمل را انجام نداد ، کليد مشابهي را که عمل Save &Exit را انجام مي دهد ، بيابيد ) .

مراحل نصب :

مرحله ي اول : Boot

خب ، اگر مراحل گفته شده را به درستي انجام داده باشيد ، پس از ري استارت کردن کامپيوتر و لود سي دي ، اين بار عبارت Press Any Key for Boot From cd براي شروع نصب ويندوز ، يک کليد را به دلخواه از روي کيبورد فشار دهيد ( مثل Enter ) تا صفحه نصب نمايان شود . سپس چند دقيقه صبر کنيد تا فايل هاي ويندوز از روي سي دي لود شوند و صفحه رنگي ويندوز 7 ظاهر شود .
نکته : اين قسمت بدون علامت لودينگ مي باشد و حدوداً 5 دقيقه زمان مي برد تا اولين صفحه نصب ويندوز ظاهر شود ، پس صبور باشيد .

مرحله ي دوم : انتخاب زبان و کشور :

در اين صفحه که صفحه ي اول نصب ويندوز مي باشد ، 3 منوي کشويي وجود دارد که عبارتند از :
1 ـ منوي کشويي اول ، منوي انتخاب زبان نصب ويندوز مي باشد که معمولاً شامل يک گزينه English است . ( معمولاً در ورژن هاي بعدي ويندوز، تعداد اين زبان ها افزايش مي يابد ، اما بعيد است که زبان فارسي به اين منو اضافه شود ) .
2 ـ منوي دوم ، منوي انتخاب نوع زبان نمايش دهنده زبان نمايش دهنده زمان ويندوز ( تقويم و ساعت ) مي باشد که در صورت تمايل مي توانيد گزينه ي English را Persian را تغيير دهيد .
3 ـ منوي سوم ، انتخاب نام کشور محل سکونت مي باشد .
پس از تکميل مراحل بالا ، کليد Next را مي زنيم تا صفحه جديدي با 3 گزينه ظاهر شود :

مرحله ي سوم: نصب يا تعمير ؟

در اين مرحله صفحه جديد با 3 گزينه ظاهر شود :
1 ـ Install Now : براي ادامه مراحل نصب اين گزينه را انتخاب کنيد .
2 ـ What to know before installing windows : براي خواندن دانستني هايي قبل از نصب ويندوز ، اين گزينه را انتخاب کنيد .
3 ـ Repair your computer : براي تعمير مشکلات ويندوز قبلي ، از اين گزينه استفاده مي کنيم .
پس از انتخاب گزينه اول ، در اين مرحله پيغام Please Wait نمايان مي شود و حدود 3 دقيقه منتظر مي مانيم تا صفحه اصلي نصب ويندوز نمايان شود.

مرحله ی چهارم : موافقت با قوانين

در اين مرحله صفحه اي با عنوان Please read license term مقابل شما ظاهر مي شود ، مبني بر خواندن و قبول قوانين و مقررات استفاده از ويندوز 7 ، براي ادامه مراحل نصب ، تيک گزينه I accept license terms را بزنيد و کليد Next را بفشاريد و به مرحله ي بعدي نصب برويد .

مرحله ی پنجم : انتخاب نوع نصب :

اين مرحله شامل دو گزينه Custom , Upgrade مي باشد که گزينه ي اول براي نصب ويندوز 7 ، از طريق اينترنت بوده و گزينه دوم براي ادامه نصب ، از روي سي دي است که بايد آن را انتخاب کنيم .

مرحله ي ششم : انتخاب مکان نصب

اين مرحله همان طور که از نامش پيداست ، مختص به انتخاب درايو براي نصب ويندوز مي باشد . پس از انتخاب درايو مورد نظر براي نصب ، اگر نمي خواهيد اين درايو فرمت شود يا اطلاعات درون آن را نياز داريد و يا قبلاً آن را فرمت کرده ايد ، کليد Next را بزنيد و به مرحله ي بعد برويد .
در غير اين صورت پس از انتخاب درايو ، کليد Drive option ( واقع در پايين صفحه ) را انتخاب کنيد تا 5 گزينه در اختيار شما قرار دهد که معمولاً از اين 5 گزينه ، 3 تاي آنها فعال است :
1 ـ به روزرساني حجم درايو ( فعال )
2 ـ حذف درايو انتخاب شده ( فعال )
3 ـ فرمت درايو انتخاب شده ( فعال )
4 ـ بارگذاري درايو انتخاب شده ( غير فعال )
5 ـ مقدار فضاي اضافي ( غير فعال )
همان طور که مشخص است ، براي فرمت درايو مورد نظر بايد گزينه ي 3 را انتخاب کنيم و پس از ظاهر شدن پيغامي مبني بر مطمئن بودن از حذف اطلاعات درايو ، کليد ok را مي زنيم و پس از چند ثانيه که عمل فرمت به اتمام رسيد ، کليد next را مي زنيم .
نکته : توجه شود در اين قسمت مي توانيد اندازه درايوهاي خود را تغيير دهيد . البته در اين صورت تمام اطلاعات موجود در آن درايو از بين خواهد رفت .
نکته : براي تغيير حجم درايوهايتان ، ابتدا آنهايي را که اطلاعاتشان را نياز نداريد حذف کرده و سپس از طريق گزينه هاي 4 و 5 مي توانيد درايوهاي جديد خود را با حجم دلخواه بسازيد !

مراحل 7 ـ 8 ـ 9 ـ 10 ـ 11 ـ 12 نصب ويندوز :

اين مرحله شامل 5 گزينه است که از گزينه ي اول ، به طور خودکار کامل مي شوند و در نتيجه تا پايان اين مراحل که زماني در حدود 20 دقيقه طول مي کشد ، کامپيوتر ديگر نيازي به حضور شما ندارد . ضمناً ذکر مراحل زير فقط براي آشنايي بيشتر شما با پروسه نصب ويندوز است .

1 ـ copying windows files
2 ـ Expanding files
3ـ Installing features
4 ـ Installing updates
5 ـ Completing installing

1 ـ قسمت اول که مرحله ي کپي فايل هاي ويندوز است و بعد از 1 دقيقه به پايان مي رسد .
2 ـ قسمت دوم که طولاني ترين قسمت نصب مي باشد و مربوط به باز کردن و توسعه دادن فايل هاي کپي شده ويندوز بر روي هارد است ، که اين قسمت نيز بعد از طي شدن 15 دقيقه به پايان مي رسد .
3 - قسمت سوم مربوط به نصب ويژگي هاي ويندوز است که در حدود 30 ثانيه زمان نياز دارد .
4 ـ قسمت چهارم ، نصب به روزرساني ها است که پس از حدود 1 دقيقه کامپيوتر را به شکل خودکار ري استارات مي کند و پس از بالا آمدن دوباره صفحه نصب ، اين قسمت نيز به پايان مي رسد .
5 ـ مرحله آخر نصب نيز پس از 2 دقيقه به پايان مي رسد که باز کامپيوتر ري استارت مي شود و مراحل نصب به پايان مي رسد .

مرحله ي سيزدهم : ري استارت ويندوز:

در اين مرحله ويندوز به طور خودکار ري استارت مي شود و بايد منتظر بمانيد تا پس از ورود به مراحل نصب ، بقيه مراحل دنبال شود . ضمناً در اين مرحله نيز هيچ کاري از طرف شما صورت نمي گيرد .

مرحله ي چهاردهم : چک کردن عملکرد کامپيوتر توسط ويندوز :

اين مرحله هم که به صورت خودکار انجام مي شود ، براي تعيين رنکينگ و قدرت گرافيکي کامپيوتر شماست .

مرحله ي پانزدهم : وارد کردن سريال نامبر ويندوز :

در اين مرحله بايد کد فعال سازي ويندوز 7 را وارد کنيد ، در غير اين صورت ويندوز شما پس از 45 روز به حالت تعليق در مي آيد .
نکته : اگر کد فعال سازي را نداريد ، مي توانيد آن را خالي بگذاريد و کليد next را فشار دهيد تا پيغامي مبني بر اينکه بدون ورود کد ، بعد از مدتي ويندوز به حالت تعليق در مي آيد ظاهر شود و کليد no را انتخاب کنيد تا به مرحله ي بعدي برويد . در اين صورت بايد پس از نصب ويندوز براي جلوگيري از به تعليق در آمدن ويندوز ، کرک آن را نصب کنيد . ( دقت داشته باشيد که در صورت خريد ويندوز 7 از فروشگاه هاي نرم افزار ، حتماً نسخه داراي کرک آن را خريداري کنيد تا به مشکل بر نخوريد ) .
در عين حال در زير لينک هاي کرک براي ويندوز 7 را مشاهده کنيد :
حذف واتر مارک و سند فيديک :

http://combile.persiangig.ir/software

Remove%20send%20feedback0/020&.0/0water Mark .rar.

اکتيو کردن ويندوز 7 بتا 1 :

http://combile.persiangig.ir/software/crack-win7.rar

روش اجراي کرک :

1 ـ ويندوز 7 را تحت safe mode اجرا کنيد .
2 ـ فايل ها را از حالت Rar خارج کنيد .
3 ـ بر روي فايل ها راست کليک کنيد و گزينه ي Run as administrator را جهت اجراي برنامه ها بزنيد .
4 ـ سيستم را مجدداً راه اندازي کنيد .

مرحله ي شانزدهم : تعيين نوع حفاظت

اين مرحله تعيين کننده نوع حفاظت ويندوز مي باشد که شامل 3 گزينه ي زير است :
A ـ نصب مهمترين توصيه ها و به روز رساني ها
انتخاب اين گزينه سبب افزايش امنيت هنگام استفاده از اينترنت و همچنين نصب قابليت حل آنلاين مشکلات احتمالي مي باشد .
B ـ فقط نصب مهمترين به روز رساني ها :
انتخاب اين گزينه سبب کاهش امنيت در هنگام استفاده از اينترنت و همچنين حذف قابليت حل آنلاين مشکلات احتمالي مي شود .
C ـ اين سوال را بعداً بپرس
اگر فعلاً نمي دانيد که کدام گزينه را انتخاب کنيد ، با انتخاب اين گزينه مي توانيد اين سوال را به بعداً موکول کنيد .

مرحله ي هفدهم : تنظيم ساعت و تاريخ

در اين مرحله تنظيم ساعت و تاريخ و همچنين تعيين فاصله زماني نسبت به گرينويچ مي باشد .

مرحله ي هجدهم : انتخاب شبکه وايرلس

اگر از شبکه Wireless استفاده مي کنيد ، نوع شبکه خود را در اين مرحله انتخاب کنيد ، در غير اين صورت گزينه ي Skip را انتخاب کنيد .

مرحله ي نوزدهم : انتخاب نوع شبکه

در اين مرحله بايد نوع استفاده خود از شبکه را انتخاب کنيد که 3 گزينه Home,work,public موجود مي باشد و با توجه به نوع استفاده خود از شبکه ، يک گزينه را انتخاب کنيد که ما در اينجا گزينه ي اول ( home ) را انتخاب مي کنيم .

مرحله ي بيستم : تست شبکه

تست شبکه انتخاب شده ، در اين مرحله صورت مي گيرد .

مرحله ي بيست و يکم : انتخاب يک گروه شبکه براي پيوستن به آن

و در نهايت يک گروه در شبکه را انتخاب مي کنيم .

مرحله ي 22 و 23 : مرحله ي پاياني و خوش آمدگويي ويندوز

نصب ويندوز به پايان رسيده است و حالا شما مي توانيد از آن استفاده کنيد .
دوستان گرامي بگذاريد اين مقاله را با ارائه يک ترفند براي ويندوز 7 به پايان برسانيم .

رفع مشکل نصب نرم افزارها در ويندوز 7 بتا

در ويندوز 7 بتا ، احتمالاً در رابطه با نصب برخي از نرم افزارها ، به مشکل بر خواهيد خورد . يعني بعد از شروع مرحله نصب ، پنجره خود به خود بسته مي شود . به هر حال اين ويندوز هنوز در مرحله بتا است و قرار نيست که بدون مشکل باشد . اما نگران نباشيد ، راه حل ساده اي براي رفع اين مشکل وجود دارد . در واقع اين مشکل به دليل باگ يکي از نرم افزارهاي داخلي ويندوز 7 است. تنها کاري که بايد بکنيد اين است که به command prompt برويد ( به عنوان Administrator ) و اين دستور را آنجا تايپ کنيد :

reg delete HKLM/SOFTWARE/Microsoft/SQMClient/Windows/Disabledsessions/va/f

سپس دکمه ي Enter را بزنيد . حالا کامپيوتر را ري استارت کنيد . مشکل حل شده است و حالا مي توانيد نرم افزارها را روي ويندوز 7 نصب کنيد .

s.golgol
14th January 2011, 12:17 AM
سلام اين مطلب رو بخون واسه شروع ميتونه كمكت كنه و يه نصيحت هميشه اولين قدم سخت ترين قدمه

هرگز از شروع نترس

موفق باشيد

سيستم مورد نياز :

ابتدا سيستم مورد نياز ويندوز 7 را در 3 سطح از نظر مايکروسافت و يک سطح تست ، از طرف کارشناسان بررسي مي کنيم و سپس به سراغ مراحل نصب ويندوز مي رويم :
ـ حداقل سيستم :

مايکروسافت ـ حداقل :

مايکروسافت ـ خوب :

مايکروسافت ـ عالي :

دانلود کامل ويندوز 7 :

در زير 2 لينک براي دانلود کامل 2 نسخه 32 و 64 بيتي وجود دارد . در صورتي که نمي دانيد کدام نسخه براي سيستم شما مناسب است ، بهتر است نسخه 32 بيتي را انتخاب کنيد :

http://www.tinyurl.com/win7-32bit

http://www.tinyurl.com/win7-64bit

ضمناً از آنجايي که قطعاً دانلود اين ميزان ، از عهده بسياري از کاربران خارج است ، توصيه مي شود نسخه اي از آن را از طريق فروشگاه هاي نرم افزار تهيه نماييد . همچنين قابل ذکر است که قرار است به زودي اولين نسخه RC ويندوز 7 عرضه شود که البته شايد در هنگام مطالعه اين مقاله ،اين نسخه در دسترس شما باشد . اين نسخه به هر صورت نسخه يافته و اصلاح شده نسخه هاي موجود است . بنابراين شما مي توانيد هم از نسخه هاي فعلي در بازار استفاده کنيد و يا صبر کنيد تا نسخه RC وارد بازار شود . اما قطعاً روند و روال نصب همه اين نسخه ها با هم مشابه مي باشد و تغييرات فقط در جزئيات کوچک و يا در بهبود ساختارهاي امنيتي خلاصه خواهد شد .

تنظيمات مادربورد :

توجه داشته باشيد ، براي شروع کار مي بايست تنظيمات مادربورد شما به گونه اي باشد که پس از ري استارت کامپيوتر ، ابتدا بوت از سي دي رام يا دي وي دي رام انجام شود . براي پي بردن به اين موضوع ، ابتدا سي دي ويندوز را درون کامپيوتر قرار داده و کامپيوتر را ري استارت کنيد . سپس منتظر بمانيد تا منوي بوت از سي دي رام ظاهر شود . در اين لحظه اگر پس از لود سي دي ، گزينه ي Press Any Key for Boot From آمد ، تنظيمات مادربورد شما صحيح است و به مرحله ي بعدي برويد . در غير اين صورت دوباره کامپيوتر خود را ري استارت کنيد و پس از لود شدن صفحه ي اول مشخصات ، کليد Delete را چند بار فشار دهيد تا وارد صفحه آبي رنگ تنظيمات مادربورد يا در واقع همان قسمت بايوس ( Setup ) شويد . سپس در آن به دنبال گزينه ي Advance BIOS Features ( يا گزينه ي مشابه ) رفته و در آن تنظيمات بوت را به شکل زير تغييردهيد :

سپس کليد F10 را ( معمولاً ) براي ذخيره و خروج انتخاب کنيد ( اگر کليد F10 اين عمل را انجام نداد ، کليد مشابهي را که عمل Save &Exit را انجام مي دهد ، بيابيد ) .

مراحل نصب :

خب ، اگر مراحل گفته شده را به درستي انجام داده باشيد ، پس از ري استارت کردن کامپيوتر و لود سي دي ، اين بار عبارت Press Any Key for Boot From cd براي شروع نصب ويندوز ، يک کليد را به دلخواه از روي کيبورد فشار دهيد ( مثل Enter ) تا صفحه نصب نمايان شود . سپس چند دقيقه صبر کنيد تا فايل هاي ويندوز از روي سي دي لود شوند و صفحه رنگي ويندوز 7 ظاهر شود .
نکته : اين قسمت بدون علامت لودينگ مي باشد و حدوداً 5 دقيقه زمان مي برد تا اولين صفحه نصب ويندوز ظاهر شود ، پس صبور باشيد .

در اين صفحه که صفحه ي اول نصب ويندوز مي باشد ، 3 منوي کشويي وجود دارد که عبارتند از :
1 ـ منوي کشويي اول ، منوي انتخاب زبان نصب ويندوز مي باشد که معمولاً شامل يک گزينه English است . ( معمولاً در ورژن هاي بعدي ويندوز، تعداد اين زبان ها افزايش مي يابد ، اما بعيد است که زبان فارسي به اين منو اضافه شود ) .
2 ـ منوي دوم ، منوي انتخاب نوع زبان نمايش دهنده زبان نمايش دهنده زمان ويندوز ( تقويم و ساعت ) مي باشد که در صورت تمايل مي توانيد گزينه ي English را Persian را تغيير دهيد .
پس از تکميل مراحل بالا ، کليد Next را مي زنيم تا صفحه جديدي با 3 گزينه ظاهر شود :

2 ـ What to know before installing windows : براي خواندن دانستني هايي قبل از نصب ويندوز ، اين گزينه را انتخاب کنيد .
3 ـ Repair your computer : براي تعمير مشکلات ويندوز قبلي ، از اين گزينه استفاده مي کنيم .
پس از انتخاب گزينه اول ، در اين مرحله پيغام Please Wait نمايان مي شود و حدود 3 دقيقه منتظر مي مانيم تا صفحه اصلي نصب ويندوز نمايان شود.

در اين مرحله صفحه اي با عنوان Please read license term مقابل شما ظاهر مي شود ، مبني بر خواندن و قبول قوانين و مقررات استفاده از ويندوز 7 ، براي ادامه مراحل نصب ، تيک گزينه I accept license terms را بزنيد و کليد Next را بفشاريد و به مرحله ي بعدي نصب برويد .

اين مرحله شامل دو گزينه Custom , Upgrade مي باشد که گزينه ي اول براي نصب ويندوز 7 ، از طريق اينترنت بوده و گزينه دوم براي ادامه نصب ، از روي سي دي است که بايد آن را انتخاب کنيم .

اين مرحله همان طور که از نامش پيداست ، مختص به انتخاب درايو براي نصب ويندوز مي باشد . پس از انتخاب درايو مورد نظر براي نصب ، اگر نمي خواهيد اين درايو فرمت شود يا اطلاعات درون آن را نياز داريد و يا قبلاً آن را فرمت کرده ايد ، کليد Next را بزنيد و به مرحله ي بعد برويد .
در غير اين صورت پس از انتخاب درايو ، کليد Drive option ( واقع در پايين صفحه ) را انتخاب کنيد تا 5 گزينه در اختيار شما قرار دهد که معمولاً از اين 5 گزينه ، 3 تاي آنها فعال است :
همان طور که مشخص است ، براي فرمت درايو مورد نظر بايد گزينه ي 3 را انتخاب کنيم و پس از ظاهر شدن پيغامي مبني بر مطمئن بودن از حذف اطلاعات درايو ، کليد ok را مي زنيم و پس از چند ثانيه که عمل فرمت به اتمام رسيد ، کليد next را مي زنيم .
نکته : توجه شود در اين قسمت مي توانيد اندازه درايوهاي خود را تغيير دهيد . البته در اين صورت تمام اطلاعات موجود در آن درايو از بين خواهد رفت .
نکته : براي تغيير حجم درايوهايتان ، ابتدا آنهايي را که اطلاعاتشان را نياز نداريد حذف کرده و سپس از طريق گزينه هاي 4 و 5 مي توانيد درايوهاي جديد خود را با حجم دلخواه بسازيد !

اين مرحله شامل 5 گزينه است که از گزينه ي اول ، به طور خودکار کامل مي شوند و در نتيجه تا پايان اين مراحل که زماني در حدود 20 دقيقه طول مي کشد ، کامپيوتر ديگر نيازي به حضور شما ندارد . ضمناً ذکر مراحل زير فقط براي آشنايي بيشتر شما با پروسه نصب ويندوز است .

2 ـ Expanding files
3ـ Installing features
4 ـ Installing updates

1 ـ قسمت اول که مرحله ي کپي فايل هاي ويندوز است و بعد از 1 دقيقه به پايان مي رسد .
2 ـ قسمت دوم که طولاني ترين قسمت نصب مي باشد و مربوط به باز کردن و توسعه دادن فايل هاي کپي شده ويندوز بر روي هارد است ، که اين قسمت نيز بعد از طي شدن 15 دقيقه به پايان مي رسد .
3 - قسمت سوم مربوط به نصب ويژگي هاي ويندوز است که در حدود 30 ثانيه زمان نياز دارد .
4 ـ قسمت چهارم ، نصب به روزرساني ها است که پس از حدود 1 دقيقه کامپيوتر را به شکل خودکار ري استارات مي کند و پس از بالا آمدن دوباره صفحه نصب ، اين قسمت نيز به پايان مي رسد .
5 ـ مرحله آخر نصب نيز پس از 2 دقيقه به پايان مي رسد که باز کامپيوتر ري استارت مي شود و مراحل نصب به پايان مي رسد .

در اين مرحله ويندوز به طور خودکار ري استارت مي شود و بايد منتظر بمانيد تا پس از ورود به مراحل نصب ، بقيه مراحل دنبال شود . ضمناً در اين مرحله نيز هيچ کاري از طرف شما صورت نمي گيرد .

اين مرحله هم که به صورت خودکار انجام مي شود ، براي تعيين رنکينگ و قدرت گرافيکي کامپيوتر شماست .

در اين مرحله بايد کد فعال سازي ويندوز 7 را وارد کنيد ، در غير اين صورت ويندوز شما پس از 45 روز به حالت تعليق در مي آيد .
نکته : اگر کد فعال سازي را نداريد ، مي توانيد آن را خالي بگذاريد و کليد next را فشار دهيد تا پيغامي مبني بر اينکه بدون ورود کد ، بعد از مدتي ويندوز به حالت تعليق در مي آيد ظاهر شود و کليد no را انتخاب کنيد تا به مرحله ي بعدي برويد . در اين صورت بايد پس از نصب ويندوز براي جلوگيري از به تعليق در آمدن ويندوز ، کرک آن را نصب کنيد . ( دقت داشته باشيد که در صورت خريد ويندوز 7 از فروشگاه هاي نرم افزار ، حتماً نسخه داراي کرک آن را خريداري کنيد تا به مشکل بر نخوريد ) .

http://combile.persiangig.ir/software

http://combile.persiangig.ir/software/crack-win7.rar

روش اجراي کرک :

3 ـ بر روي فايل ها راست کليک کنيد و گزينه ي Run as administrator را جهت اجراي برنامه ها بزنيد .

انتخاب اين گزينه سبب افزايش امنيت هنگام استفاده از اينترنت و همچنين نصب قابليت حل آنلاين مشکلات احتمالي مي باشد .
انتخاب اين گزينه سبب کاهش امنيت در هنگام استفاده از اينترنت و همچنين حذف قابليت حل آنلاين مشکلات احتمالي مي شود .
اگر فعلاً نمي دانيد که کدام گزينه را انتخاب کنيد ، با انتخاب اين گزينه مي توانيد اين سوال را به بعداً موکول کنيد .

در اين مرحله تنظيم ساعت و تاريخ و همچنين تعيين فاصله زماني نسبت به گرينويچ مي باشد .

اگر از شبکه Wireless استفاده مي کنيد ، نوع شبکه خود را در اين مرحله انتخاب کنيد ، در غير اين صورت گزينه ي Skip را انتخاب کنيد .

در اين مرحله بايد نوع استفاده خود از شبکه را انتخاب کنيد که 3 گزينه Home,work,public موجود مي باشد و با توجه به نوع استفاده خود از شبکه ، يک گزينه را انتخاب کنيد که ما در اينجا گزينه ي اول ( home ) را انتخاب مي کنيم .

دوستان گرامي بگذاريد اين مقاله را با ارائه يک ترفند براي ويندوز 7 به پايان برسانيم .

در ويندوز 7 بتا ، احتمالاً در رابطه با نصب برخي از نرم افزارها ، به مشکل بر خواهيد خورد . يعني بعد از شروع مرحله نصب ، پنجره خود به خود بسته مي شود . به هر حال اين ويندوز هنوز در مرحله بتا است و قرار نيست که بدون مشکل باشد . اما نگران نباشيد ، راه حل ساده اي براي رفع اين مشکل وجود دارد . در واقع اين مشکل به دليل باگ يکي از نرم افزارهاي داخلي ويندوز 7 است. تنها کاري که بايد بکنيد اين است که به command prompt برويد ( به عنوان Administrator ) و اين دستور را آنجا تايپ کنيد :

سپس دکمه ي Enter را بزنيد . حالا کامپيوتر را ري استارت کنيد . مشکل حل شده است و حالا مي توانيد نرم افزارها را روي ويندوز 7 نصب کنيد .

s.golgol
14th January 2011, 12:26 AM

هرگز از شروع نترس

موفق باشيد

سيستم مورد نياز :

ـ حداقل سيستم :

مايکروسافت ـ حداقل :

مايکروسافت ـ خوب :

مايکروسافت ـ عالي :

دانلود کامل ويندوز 7 :

http://www.tinyurl.com/win7-32bit (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tinyurl.com%2F win7-32bit)

http://www.tinyurl.com/win7-64bit (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tinyurl.com%2F win7-64bit)

تنظيمات مادربورد :

مراحل نصب :

2 ـ Expanding files
3ـ Installing features
4 ـ Installing updates

http://combile.persiangig.ir/software (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fcombile.persiangig .ir%2Fsoftware)

http://combile.persiangig.ir/software/crack-win7.rar (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fcombile.persiangig .ir%2Fsoftware%2Fcrack-win7.rar)

روش اجراي کرک :

uody
14th January 2011, 10:50 AM
متشکرم از لطفتون
مطلبتون خیلی کامل و عالیه میدونستم دوستان تنهام نمیزارن
اما من فعلا وقت ندارم آخه ............
ارسالیتون فوق العاده است کامل کامل
سپـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــاس گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــذا رم[golrooz][golrooz][golrooz]

uody
16th January 2011, 10:51 PM
دوستان اگه گفتین این هشدار یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

you may be a victim of software counter feiting
ask for
genuine

البته بعد از این پیغام هر بار ری استارد میکنی تصویر زمینه روی مانیتور مشکی میشه

e.einitabar
16th January 2011, 11:23 PM
سلام اگه اشتباه نکنم مربوط به اعتبار ویندوزه شماست
اینطور بر میاد که وین خودتون رو تازگی آپدیت کردین
و ماکروسافت از تقلبی بودن وین شما مطلع شده
البته فکر کنم
واسه من که اینطوری بود پیغامم شبیه به این بود
یا حق

s.golgol
16th January 2011, 11:30 PM
سلام

اگه ويندوز 7 رو نصب كردي اين پيغام ميتونه واسه اين باشه كه فايل كرك ويندوزتو نصب

نكردي توي آموزشي كه واستون گذاشتم 2 تا لينك واسه كرك كردن ويندوز هم بود بوسيله اون

ويندوزتون رو اكتيو كنيد

موفق باشي

uody
16th January 2011, 11:35 PM
نه دوست من هنو وینم xp
سرعت نتم رو پایین آورده برنامه ای نیست که بتونم این مشکل رو بر طرف کنم؟؟؟؟؟

e.einitabar
16th January 2011, 11:51 PM
اینارو بیخال
میبینم که برای S.GOLGOL تشکر زدی
بابا داری راه میفتی[labkhand]
شوخی کردم

uody
16th January 2011, 11:55 PM
من برای خیلی از دوستان تشکر میزنم اما اگه ببینم مطلبشون فوق العاده باشه حتما باید تایپ کنم نمــــــــــدونم چرا؟!!!!!!!!!

شاید میخوام بدونه که ارسالیش برام فوق العاده است[tashvigh]

e.einitabar
16th January 2011, 11:58 PM
زیاد جدی نگیر
شب خوش[labkhand]

s.golgol
16th January 2011, 11:58 PM
به نظر من در اين طور مواقع بهترين راه حل عوض كردن ويندوزه دل به دريا بزن و شروع كن

e.einitabar
17th January 2011, 12:00 AM
آخه اگه نتونه وین رو دوباره نصب کنه
بی UODY میشما[nadidan]

uody
17th January 2011, 12:03 AM
حتما وین 7 رو نصب میکنم

اما از یکی شنیدم یه برنامه ایه که این مشکل رو حل میکنه قرار شده برام بفرسته
من الآن دیگه وین عوض نمـــــــــــــــــــیکنم بابا در یه روز 2بار وین سیستم رو عوض کردم

باشه بعد امتحانات اونوقت قراره کلی مزاحم تو دوست خوبه خودم (سارا جون )بشم

تنهام که نمیزاری؟؟؟؟؟!!!!!!!
تا 3 هفته دیگه منتظره سوالاتم باش

s.golgol
17th January 2011, 12:04 AM
خواستن توانستن است

بابا به خدا كاري نداره منم اولش استرس داشتم اما نهايتش اينه كه تمام هاردتو پاك ميكني [bamazegi]

شوخي كردم آدم بايد از يه جايي شروع كنه

s.golgol
17th January 2011, 12:05 AM
من هر كمكي كه بتونم دريغ نميكنم

موفق باشي

uody
17th January 2011, 12:07 AM
اوهــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــه حالا گفتن من دیگه این قــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــده دست پا چلفتی

نیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــتم

Only Math
17th January 2011, 10:21 AM
دوستان اگه گفتین این هشدار یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

you may be a victim of software counter feiting
ask for
genuine

البته بعد از این پیغام هر بار ری استارد میکنی تصویر زمینه روی مانیتور مشکی میشه

سلام تا در اين حالته يه وين ديگه بريز و حتما از اطلاعاتت بك اپ بگير چون تا چند وقت ديگه همين هم اجرا نميشه و بايد دوباره وين بريزي[negaran] با اين تفاوت كه ديگه هيچ كدوم از فايلات باقي نميمونه حتي اونايي كه رو درايوي غير از درايو وينت بودن. [nadidan]
اين مشكل واسه منم پيش اومده بود البته مال من 7 بود

uody
17th January 2011, 10:33 AM
برنامه ای که میگفتم به دستم رسید اونو ران کردم قبل از اینکه ری استارد کنم رفتم روی مای کامپیوتر راست کلیک کردم و بعد از اون قسمت پرو پرتیسش تو پنل اتو ماتیک آپدیت آپدیت وین رو غیر فعال کردم
حالا ری استارد کردم الآن مشکلش بر طرف شده خدارو شکر[tashvigh]
بابت کمک های تمامی دوستان متـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــشکرم [golrooz]

e.einitabar
17th January 2011, 12:46 PM
سلام
خدا رو شکر که حل شد
پس همون که گفتم به آپدیت ربط داشت
ولی ماله من اینطوری حل نشد عوضش کردم
یا حق

uody
17th January 2011, 12:53 PM
اگه همیشه به دنبال نصب دوباره وین نباشیم راه های دیگه ای هم برای حل مشکلات کامپیوتری وجود دارن[bamazegi]

e.einitabar
17th January 2011, 01:06 PM
خدا رو شکر

uody
19th January 2011, 10:33 PM
دوستان چرا از وقتی که من مشکل جنیون رو همون هشدار قبلی رومیگم برطرف کردم دیگه نمی تونم با مرورگر اینترنت اکسپلوره کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر ورژنی رو هم بگید خواستم نصبش کنم اما نشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــد
قضیه چیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!![tafakor]

e.einitabar
19th January 2011, 10:35 PM
یودی سلام
شما از فیلتر شکن u97 استفاده نمیکنی

uody
19th January 2011, 10:42 PM
نه بابا فیلتر شکن کدومه
ما پاک پاکیم [labkhand]
حالا اگه شما برنامش رو دارین بفرستین ممنون میشم [esteghbal]
مهم اکسپلوره است اونو چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e.einitabar
19th January 2011, 10:45 PM
آخه زمانی که از این فیلتر شکن استفاده میکنید
اینترنت اکسپلور دچار مشکل میشه

uody
19th January 2011, 10:49 PM
حالا ندارم مشکل از کجاش میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام تو سایت برم و اون سایت هم فقط با اکسپلوره باز میشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با فایر فکس واپرا امتحان کردم نمـــــــــــــــــــــــ یشه[gerye]

e.einitabar
19th January 2011, 10:54 PM
میتونی ریپییر کنی
وین رو میگم(حاج خانم میگه)

uody
19th January 2011, 11:11 PM
راه حل دیگه ای نبـــــــــــــــــــــــ ـــــود
عهد راهی میگین که باهاش مشکل دارم ؟؟!!!!!!!!!
ما هم اکنون نیازمند راه حل های دیگر دوستان هستیم
آخـــــــــــــــــــه سایت دانشگاه یه عزیزی فقط با این مرورگر باز میشه الآن هم برای نمرات امتحاناتش ...............
بابا من به این مرورگر احتیاج دارم[negaran]

uody
20th January 2011, 10:27 AM
من الآن چی کار کنم مرورگر اکسپلوره می خوام یکی یه راه حلی بزار جلوم [khab]

avtkurd
20th January 2011, 03:52 PM
دوستان چرا از وقتی که من مشکل جنیون رو همون هشدار قبلی رومیگم برطرف کردم دیگه نمی تونم با مرورگر اینترنت اکسپلوره کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر ورژنی رو هم بگید خواستم نصبش کنم اما نشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــد
قضیه چیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!![tafakor]
مشکل ویندوزه دوباره نصب کن حل میشه

uody
20th January 2011, 06:20 PM
راه حل دیگه ای نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این کارو تا 2 هفته دیگه انجام میدم
حالا حتما باید وین عوض کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــم؟؟؟؟؟؟؟[tafakor]

بانوثریا
20th January 2011, 09:04 PM
میتونید اکسپلورتونو حذف کنید دوباره نصب کنید

uody
31st January 2011, 12:29 AM
سلام دوستان ابتدا بگم تو این مدت ...........
نه این یه خبریه که میخوام تازه اش رو به یه عزیزی بگم بعدا به همتون میگم[bamazegi]
اصل مطلب بگم الآن این مشکل رو ندارمـــــــــــــــــا این اتفاق درست 4 روزه پیش برام افتاد ماجرا از این قراره
برنامه ا یبا دانلود منیجر دانلودش کردم طبق معمول سیستم پیغام داد برنامه رو با چی باز کنم من این دفعه پیش خودم گفتم به جای گزینه openگزینه open whit رو انتخاب کنم .[nadidan]
این کارو کردم از اونجا که برنامه ویدیویی بود گفتم با km player باز شه انتخاب کردن این گزینه همانا به هم ریختن سیستم همانا
تمامی مرورگر هام با همون گزینه کا ام پلیر باز میشد [negaran]
ابتدا گفتم یه بار ری استارد کنم شاید خوب شه نشد
دوباره گفتم بیام مرور گرهارو پاک کنم دوباره نصب کنم راحت پاک شدنا اما حتی برا نصبش با کا ام پلیر باز میشد و ارور میداد
رفتم سراغ خوده کا ام پلیر گفتم شاید اونو از کار بندازم سیستم به حالت قبلیش برگرده اما نشد
بعد پاک کردن کاام پلیر هشدار جدید برا نصب برنامه این بو د بابا جان من با چی برنامه هات وباز کنم؟[taajob]
سراغ سیستم ری استور رفتم اونم همین هشداروکه من با چی برنامه رو ران کنم میداد
دیگه مخم هنگیده بود دست به دامن دوستان نخبه شدم که ایشون ابتدا همون ری استور و پیشنهاد کردو بعدش گفت اگه جواب نداد یه یوزر جدید بساز
خیلی کمکم کرد اما یوزر ساخته شد میخواستم برنامه نصب کنم میگفت کاربر این برنامه تو ادمینت نصب شده در صورتی که اینطوری نبود[tafakor]
شما بودید بعد این همه اتفاق چی کار میکردید به غیر نصب دوباره وین

uody
24th February 2011, 09:27 AM
سلام دوستان من
تو وین 7 از کدوم آفیس باید استفاده کرد؟
آخه من ورد 2007رو نصب کردم اما اجرا نمیکنه[negaran]

uody
27th February 2011, 04:18 PM
چرا هیچکس جوابمو نداد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!![nadidan][negaran]

mohammad.persia
27th February 2011, 04:37 PM
آفیس 2007 جواب میده
آفیس 2009 هم میتونین نصب کنین
به نظر من آفیس 2007 خوبه
بهتره آفیستونو حذف کنید و بعد دوباره نصب کنید
از طریق کنترل پنل حذف و بعد سیستم ریست کنید و دوباره آفیس نصب کنید
انشالله ایندفعه نصب میشه

uody
1st March 2011, 04:09 PM
سلام دوستان ببخشین به یه مشکل بزرگی برخوردم[negaran]
من دانلود منیجر رو سیستمم نصب بود یوزر پسشم فک کنم پاک کردم الآن نمیتونم چیزی دانلود کنم همیشه یه پیغام میاورد بر این مضموم باید یوزر پس رو وارد کنی و دوباره مهلتشو تمدید کنی
خوب منم که یوزر وپس نداشتم رفتم که کل برنامه دانلود منیجر رو پاک کنم شاید از این ارور ها نده
الآن 3یا 4 باری شده امتحان کردم هر دفعه سیستم ری استارد میشه اما اون دانلود منیجر پاک نمیشه چی کار کنم[nadidan]
تازشم شرکت مایکرو سافت فهمیده من ویندوزم کپیه ارور جنیون برام فرستاده
من یه برنامه داشتم که این اروره رو پاک میکرد اما الآن عمل نمیکنه نمیدونم چرا[soal]
به کمکتون نیار دارم
خواهش میکنم راهنماییم کنید

mohammad.persia
2nd March 2011, 09:44 AM
من دانلود منیجر رو سیستمم نصب بود یوزر پسشم فک کنم پاک کردم الآن نمیتونم چیزی دانلود کنم همیشه یه پیغام میاورد بر این مضموم باید یوزر پس رو وارد کنی و دوباره مهلتشو تمدید کنی
خوب منم که یوزر وپس نداشتم رفتم که کل برنامه دانلود منیجر رو پاک کنم شاید از این ارور ها نده
الآن 3یا 4 باری شده امتحان کردم هر دفعه سیستم ری استارد میشه اما اون دانلود منیجر پاک نمیشه چی کار کنم[nadidan]خب این به این دلیل هستش که بعد از نصب برنامه دانلود منیجر کرک یا همون پچ دانلود منیجرتون نصب نکردین

تازشم شرکت مایکرو سافت فهمیده من ویندوزم کپیه ارور جنیون برام فرستاده
من یه برنامه داشتم که این اروره رو پاک میکرد اما الآن عمل نمیکنه نمیدونم چرا[soal]اینم به این دلیل که بعد از نصب ویندوز کرک ویندوزتون نصب نکردین

uody
3rd March 2011, 11:19 AM
دوستان لطفا تو این مشکلم کمکم کنین
سیستمی هست فوق العاده ویروسی برا از بین بردن ویروس ها باید چیکار کنم؟
نگین وین عوض کن چون میدونم با این کارم ویروس ها از بین نمیرن اون در زمانی کار سازه که شما یه نت با سرعت بالا داشته باشیو تا وین عوض کردین بدون اینکه پوشه ها رو باز کنین یه آنتی ویروس نصب کنین وبعد آپدیتش کنین بعد آپدیت کل سیستمو اسکن کنین اینطوری میشه تمامیه ویروس سیستم رو با وین عوض کردن پاک کرد
مشکلم اینه نتم پر سرعت نیست برا حل این مشکل راه حل دیگه ای به غیر این بالایی که خودم گفتم هست یا نه؟

Bad Sector
3rd March 2011, 06:20 PM
دوستان لطفا تو این مشکلم کمکم کنین
سیستمی هست فوق العاده ویروسی برا از بین بردن ویروس ها باید چیکار کنم؟
نگین وین عوض کن چون میدونم با این کارم ویروس ها از بین نمیرن اون در زمانی کار سازه که شما یه نت با سرعت بالا داشته باشیو تا وین عوض کردین بدون اینکه پوشه ها رو باز کنین یه آنتی ویروس نصب کنین وبعد آپدیتش کنین بعد آپدیت کل سیستمو اسکن کنین اینطوری میشه تمامیه ویروس سیستم رو با وین عوض کردن پاک کرد
مشکلم اینه نتم پر سرعت نیست برا حل این مشکل راه حل دیگه ای به غیر این بالایی که خودم گفتم هست یا نه؟

سلام به نظر من بهترين كار همينه كه شما ويندوز تونو عوض كنين و بعد از نصب هيچ يك از داريو ها را باز نكرده و آنتي ويروس خودتونو نصب و بزارين اپديت بشه چون بهترين كاره و يا با يه سيستمه ديگه هاردو ويروس كشي كنين كه اين كار هم زياد تاثير نداره .
يا از يكي از دوستان اپديت هاي انتي ويروسو به انتي ويروس خودتون منتقل كنين .

تنها ميشه گفت با اين روش تمامي فايل هاي الوده از بين مي ره . چون وقتي كه شما ويندوز رو عوض نكنين ويروس ها به طور كامل از بين نمي روند و در يك فرصت مناسب دوباره سيستم شما ويروسي ميشه . چون ويروس ها در مكانهاي خاصي مقيم شده اند و منتظر فرصت مناسبي مي گردند . از طرفي وقتي سيستمي الوده مي شه اكثر فايلهاي سيستمي اون هم الوده مي شه كه ديگه خوب كار نمي كنند و مدام ERORR مي دهند و يا سيستم هنگ مي كند كه همگي اثار الوده بودن هستند.

راهنمايي خواستين در خدمتم [shaad]

pary747
22nd August 2012, 08:19 PM
سلام من یه مشکل دارم اگه میشه کمکم کنید چند روز پیش وقتی کامپیوترم stand by بود دستم خورد یه مقدار آب ریخت روی کیبوردم سریع جداش کرد یه کیبورد جدید جاش گزاشتم اونیکی هم گزاشتم خشک شد فرداش دوباره ازش استفاده کردم از اون روز به بعد در حین اجرای بعضی بازیا مثل مکس پین یا وقتی کامپیوتر stand by هست بعد از روشن کردنش ارتباط کیس یهو با همه وسایل دیگه مثل مونیتور و کیبوردو موس قطع میشه و مانیتور که انگار کیس خاموش باشه فقط چشمک میزنه حتی اگه ریستارتم بکنم فایده نداره حتما باید خاموشش کنم از سر روشن بشه تا کار کنه رفتم نودمو با esete smart security5.2.9.1 عوض کردم ولی بلد نیستم آپدیتش کنم یوزر پسوردشو ندارم با همون سیستمو ببرسی کردم 2تا ویروس داشت پاک کرد خوب نشد حالا چیکار کنم نحوه آپدین اسمارتم بهم بگید و یوزر پسشو اگه دارین

Bad Sector
22nd August 2012, 10:46 PM
سلام من یه مشکل دارم اگه میشه کمکم کنید چند روز پیش وقتی کامپیوترم stand by بود دستم خورد یه مقدار آب ریخت روی کیبوردم سریع جداش کرد یه کیبورد جدید جاش گزاشتم اونیکی هم گزاشتم خشک شد فرداش دوباره ازش استفاده کردم از اون روز به بعد در حین اجرای بعضی بازیا مثل مکس پین یا وقتی کامپیوتر stand by هست بعد از روشن کردنش ارتباط کیس یهو با همه وسایل دیگه مثل مونیتور و کیبوردو موس قطع میشه و مانیتور که انگار کیس خاموش باشه فقط چشمک میزنه حتی اگه ریستارتم بکنم فایده نداره حتما باید خاموشش کنم از سر روشن بشه تا کار کنه رفتم نودمو با esete smart security5.2.9.1 عوض کردم ولی بلد نیستم آپدیتش کنم یوزر پسوردشو ندارم با همون سیستمو ببرسی کردم 2تا ویروس داشت پاک کرد خوب نشد حالا چیکار کنم نحوه آپدین اسمارتم بهم بگید و یوزر پسشو اگه دارین

سلام
من پیشنهاد می کنم که شما کیبوردتونو یه بار باز کنین و از داخل هم برسی کنین . شاید هنوز در بعضی قسمت ها اب باشه و خشک نشده باشه و همین باعث اتصال و مشکلات این چنینی شده باشه . کاری سختی نیست به راحتی می تونین این کارو انجام بدین .

این روش رو امتحان کنین شاید جواب بگیرین [cheshmak]

pary747
23rd August 2012, 07:22 PM
[QUOTE=Bad Sector;360009]سلام
من پیشنهاد می کنم که شما کیبوردتونو یه بار باز کنین و از داخل هم برسی کنین . شاید هنوز در بعضی قسمت ها اب باشه و خشک نشده باشه و همین باعث اتصال و مشکلات این چنینی شده باشه . کاری سختی نیست به راحتی می تونین این کارو انجام بدین .

این روش رو امتحان کنین شاید جواب بگیرین [cheshmak][/QUOTE
فک نکنم موثر باشه چون وقتی کیبوردو با یه کیبورد دیگه عوض میکنمم درست نمیشه]

Bad Sector
25th August 2012, 07:17 PM
یه نکته دیگه . اگه کیبوردتون به درگاه های اصلی با یک تبدیل متصل شده یک بار اونو جدا کنین و فقط از طریق پورت USB وصلش کنین . البته اگه کیبوردتون تبدیل داره والا که دیگه نمی دونم می تونه از چی باشه [tafakor]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد