PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال علت بریدگی و ترک زبان چیه ؟

Z a H r A
7th January 2011, 03:26 PM
من زبونم چند ساله یک بریدگی بزرگ وسط برداشته و ترک های ریز هم اطرافه زبونم هست. دلیل این ترک ها چیه ؟ یه مرتبه به دندون پزشک گفتم گفت که مربوط به ترشحات کیسه صفرا میشه ! و پیشنهاد داد مزبونم رو مسواک کنم !

Z a H r A
8th January 2011, 10:48 AM
من زبونم چند ساله یک بریدگی بزرگ وسط برداشته و ترک های ریز هم اطرافه زبونم هست. دلیل این ترک ها چیه ؟ یه مرتبه به دندون پزشک گفتم گفت که مربوط به ترشحات کیسه صفرا میشه ! و پیشنهاد داد مزبونم رو مسواک کنم !

آیا کسی هست که مرا یاری کند ؟؟ [nadidan][nishkhand]

AvAstiN
8th January 2011, 03:04 PM
از دلیلش مطمئن نیستم
اجازه بده از رو کتاب نگاه کنم بهت خبرشو می دم ایشالا

پژواک
8th January 2011, 03:24 PM
سلام

شما خونریزی لثه هم دارین؟

تلخی مزه دهان چطور؟

از دهانشویه استفاده میکنین؟

سینوزیت دارین؟

معده تون ترش میکنه؟

Z a H r A
8th January 2011, 11:11 PM
سلام

شما خونریزی لثه هم دارین؟

تلخی مزه دهان چطور؟

از دهانشویه استفاده میکنین؟

سینوزیت دارین؟

معده تون ترش میکنه؟

سلام
فقط ترشی معده رو دارم که اون هم بسته به غذاهای روزانه و تایمی که مسواک میزنم گاها رخ میده که البته با مصرف دارو رفع میشه هر موقع دچار میشم .

پژواک
9th January 2011, 10:54 AM
سلام مجدد

احتمالا اسید معدتون در ایجاد ترک نقش داشته

بنابراین ضمن دوری از غذاهایی که رفلکس ایجاد میکنن از دهانشویه استفاده کنین همچنین میتونید از مواد قلیایی مثل پوست پرتقال استفاده کنین و روی زبانتون بمالید.

در صورتی که برطرف نشد باید یه نمونه از بزاقتون کشت داد تا باکتریهای موجود در دهان با آنتی بیوتیک مناسب کشته شوند!

که البته چون تلخی دهان ندارین احتمالش بسیار بسیار کمه

پیروز و سلامت باشین!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد