PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرجانه گلچين: از تاريكي مي ترسم!!

neginekimiya
2nd January 2011, 08:00 PM
http://www.hipersian.com/uploads/admin/ba9d45a0d001.jpg

به طور كلي آدم شجاع و جسوري نيستم و هنوز هم از تاريكي و تنهايي مي‌ترسم، اما جن‌گير هم از آن دسته فيلم‌هايي نبود كه بشود آن را ديد و فراموشش كرد. من هنوز...

مرجانه گلچين: از تاريكي مي ترسم!!
مرجانه گلچین: فیلم «جن گیر» را در دوران سیزده، چهارده سالگی بود كه دیدم. با این كه فیلم را همراه خانواده ام دیدم، اما تاثیر زیادی روی من گذاشت.
آنقدر كه هنوز ترسناك ترین فیلم زندگی من به حساب می آید. به طور كلی آدم شجاع و جسوری نیستم و هنوز هم از تاریكی و تنهایی می ترسم، اما جن گیر هم از آن دسته فیلم هایی نبود كه بشود آن را دید و فراموشش كرد. من هنوز سكانس حضور كشیش در اتاق دختر جن زده و تلاش او برای خارج كردن جن از جسم او را كاملا به یاد دارم.
بعد از آن 2 بار دیگر در مقاطع سنی مختلف فیلم را دیدم، اما بیشترین تاثیر را همان بار اول روی من گذاشت، هر چند كه من معتقدم اگر فیلمی با ساختار درست و رعایت اصول ساخته شده باشد، در هر مقطع زمانی می تواند تاثیرگذار باشد. بعدها وقتی فیلم «شب بیست و نهم» توسط آقای رخشانی به من پیشنهاد شد به خاطر تاثیر بسیار زیادی كه نقش روی من گذاشت در 18 سالگی تمام تلاشم را به كار گرفتم تا آن را باور كنم و برای ایفای آن نقش، سنگ تمام گذاشتم.گرچه در حال حاضر به خاطر تغییر روحیه ام ژانر ملودرام را برای تماشا به دیگر ژانرها ترجیح می دهم، اما با تجربه ای كه از گذشت زمان در بازیگری به دست آورده ام، دوست دارم بار دیگر یك كار نو و ماندگار را در ژانر وحشت تجربه كنم.

منبع : jamejamonline.ir

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد