PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال نحوه مطالعه شیمی تجزیه2

مسعودع
6th December 2010, 10:24 PM
سلام اینجانب دانشجوی شیمی کاربردی هستم می خواستم در مورد نحوه مطالعه شیمی تجزیه2 که بیشتر مباحث پیرامون تیتراسیونهای پتانسیومتری است(از کجا و کدوم کتاب ومنبع) شروع کنم در صورت مقدور اینجانب را راهنمایی فرمایید متشکرم.

*مینا*
9th December 2010, 08:16 PM
سلام اینجانب دانشجوی شیمی کاربردی هستم می خواستم در مورد نحوه مطالعه شیمی تجزیه2 که بیشتر مباحث پیرامون تیتراسیونهای پتانسیومتری است(از کجا و کدوم کتاب ومنبع) شروع کنم در صورت مقدور اینجانب را راهنمایی فرمایید متشکرم.

سلام
اگر کتاب الکترو شیمی تجزیه نوشته ی دکتر گلابی رو داشته باشید ، کتاب بسیار روانی هست و مسائل بسیار سختی داره ، حتی سخت تر از کنکور ارشد ...

البته من توصیه می کنم که سر کلاس این درس رو باید یاد بگیرین ...

mbi1369
10th March 2011, 02:53 PM
به نظر من کتاب "مقدمه ای بر الکتروشیمی تجزیه" از دکتر گلابی ( دانشگاه تبریز ) بهترین کتاب واسه تجزیه 2 هست .
حتما بخونش ، واقعا قشنگ توضیح داده.

شیمیدان کوچولو
11th March 2011, 02:56 PM
سلام
منم شیمی کاربردی میخونم این ترم تجزیه 2 برداشتم استادمون اسکوگ رو معرفی کرده ولی جزء اون کتاب تجزیه2 پیام نور هم خوب توضیح داده هم این که قیمتشم مناسبه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد