PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Te Rooms in Hellhre

A M S E T I S
6th December 2010, 10:04 AM
A man dies and goes to Hell. The Devil meets him at the gates and says "There are three rooms here. You can choose which one you want to spend eternity in The Devil takes him to the first room where there are people hanging from the walls by their wrists and obviously in agony The Devil takes him to the second room where the people are being whipped with metal chains The Devil then opens the third door, and the man looks inside and sees many people sitting around, up to their waists in garbage, drinking cups of tea The man decides instantly which room he is going to spend eternity in and chooses the last room He goes into the third room, picks up his cup of tea and the Devil walks back in saying "Ok, guys, tea break’s over, back on your heads

سه اتاق در جهنم

مردی مُرد و به جهنم رفت. دیو جهنم او در محل ورود دید و گفت: اینجا سه اتاق وجود دارد. شما می‌توانید هر كدام را كه می‌خواهید انتخاب كنید و تا ابد در آن زندگی كنید.دیو او را به اتاق اول برد جایی كه مردم در آن جا از مچ دست آویزان بودند و آشكار در عذاب بودند. دیو او را به اتاق دوم برد جایی كه مردم در حال كتك خوردن با زنجیرهای آهنی بودند دیو در سوم را باز كرد، و مرد به داخل نگاه كرد و دید مردم زیادی دور هم نشسته‌اند و از كمر به بالا در زباله ، در حال خوردن چای.مرد بی درنگ تصمیم گرفت كه در كدام اتاق می خواهد مادام العمر بماند و آخرین اتاق را انتخاب كرد او به داخل اتاق سوم رفت، فنجان چایش را برداشت و دیو برگشت و گفت: خوب پسرا، وقت استراحت تموم، سراتونو برگردونید تو آشغالا.

A M S E T I S
6th December 2010, 10:05 AM
Jack worked in an office in a small town. One day his boss said to him, ‘Jack, I want you to go to Manchester, to an office there, to see Mr Brown. Here’s the address

Jack went to Manchester by train. He left the station, and thought, ‘The office isn’t far from the station. I’ll find it easily

But after an hour he was still looking for it, so he stopped and asked an old lady. She said, ‘Go straight along this street, turn to the left at the end, and it’s the second building on the right.’ Jack went and found it

A few days later he went to the same city, but again he did not find the office, so he asked someone the way. It was the same old lady! She was very surprised and said, ‘Are you still looking for that place

جک در شهر کوچکی در یک اداره کار می‌کرد. روزی رییسش به او گفت: جک، می‌خواهم برای دیدن آقای براون در یک اداره به منچستر بروی. این هم آدرسش.
جک با قطار به منچستر رفت. از ایستگاه خارج شد، و با خود گفت: آن اداره از ایستگاه دور نیست. به آسانی آن را پیدا می‌کنم.
اما بعد از یک ساعت او هنوز به دنبال آن (اداره) می‌گشت، بنابراین ایستاد و از یک خانم پیر پرسید. او (آن زن) گفت: این خیابان را مستقیم می‌روی، در آخر به سمت چپ می‌روی، و آن (اداره) دومین ساختمان در سمت راست است. جک رفت و آن را پیدا کرد.
چند روز بعد او به همان شهر رفت، اما دوباره آن اداره را پیدا نکرد، بنابراین مسیر را از کسی پرسید. او همان خانم پیر بود! آن زن خیلی متعجب شد و گفت: آیا هنوز دنبال آن‌جا می‌گردی؟

A M S E T I S
6th December 2010, 10:08 AM
A man with a gun goes into a bank and demads their money

Once he is given the money, he turns to a customer and asks, ‘Did you see me rob this bank?

The man replied, ‘Yes sir, I did

The robber then shot him in the temple , killing him instantly

He then turned to a couple standing next to him and asked the man, ‘Did you see me rob this bank?

The man replied, ‘No sir, I didn’t, but my wife did

Moral – When Opportunity knocks…. MAKE USE OF IT

مردی با اسلحه وارد یک بانک شد و تقاضای پول کرد.
وقتی پول ها را دریافت کرد رو به یکی از مشتریان بانک کرد و پرسید : آیا شما دیدید که من از این بانک دزدی کنم؟
مرد پاسخ داد : بله قربان من دیدم.
.سپس دزد اسلحه را به سمت شقیقه مرد گرفت و او را در جا کشت
وقتی پول ها را دریافت کرد رو به یکی از مشتریان بانک کرد و پرسید : آیا شما دیدید که من از این بانک دزدی کنم؟
مرد پاسخ داد : نه قربان. من ندیدم اما همسرم دید.

نکته اخلاقی: وقتی شانس در خونه شما را میزند. از آن استفاده کنید!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد