PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غذاهاي مختلف دانشگاههاي دنيا...نظرشما چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

niloofar15
5th December 2010, 04:35 PM
http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70338_428.jpg
[atash][atash][atash][atash][atash][atash]

http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70339_922.jpg
[shademani2]

http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70340_960.jpg
:-&:-&:-&

http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70341_236.jpg
:-":-":-":-"

http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70342_365.jpg
@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)

AreZoO
5th December 2010, 04:45 PM
[khande][khande][khande][khande]

اون خورشت قورمه سبزی نیست
اسمش خورشت لــــــــــــــــــــوبیا به اضافه لجنزار هست[nishkhand]

خدا رحم کنه فردا می خوان به ما چی بدن [nishkhand]بخوریـــــــــــــــــم[nishkhand]
فقط اینومی دونم غذای دانشگاه رو به گــــــــــــــــــربه هم بدی میگه پیف پیف بو میده نمی خوره [khande]

*میشا*
5th December 2010, 05:03 PM
من همیشه سعی میکردم تو دانشگاه غذا نخورم [nishkhand]
به کیک و بیسکویت راضی بودم تا غذای سلف [bihes]
تازه به ما نون هم نمیدادن [negaran]

A M S E T I S
5th December 2010, 06:29 PM
ادم سنگ بخوره غذای دانشگاه نخوره

کشورای دیگه دانشجو دارن ماهم داریم

اینهههههههههه[tahavoo][tahavoo][tahavoo][tahavoo]

warrior
5th December 2010, 06:37 PM
خیلی مطلب جالبی بود.
من اون غذای فرانسه رو بیشتر دوست دارم.

*میشا*
5th December 2010, 07:51 PM
خودمونیم، حالا شما برین چین، کره و ژاپن میتونین اون غذا رو بخورین؟ [negaran]
البته برای خودشون شاید دلچسب باشه [nishkhand]

SMUGGLER L0VE
5th December 2010, 08:39 PM
نه باب همچین هم که میگین بد نیست اگه کافور نریزن میشه خورد [cheshmak]

PiXiE
5th December 2010, 09:54 PM
واقع متاسفم برا این وضع ...[nadidan]

البته برا ما یه نموره بهتره که همونم من نمیخورم ...[nishkhand]

یعنی میشه یه روز سلف ما هم مثله آمریکا غذا بده بهمون ؟![soal][negaran]

7raha7
5th December 2010, 11:34 PM
من پایه ام همه چی بخورم............. حتی اگه آواتار بالایی روبروم نشسته باشه... اگه بدونین بچه های آفریقا چی میخورنن...
اصلا بی خیال حقوق بشررر... بستگی به شرایط داره...
مسیح در جواب یهودیانی که به غذا خوردن یاراش با دست کثیف انتقاد داشتن میگه: مهم نیست چی وارد بدن ما میشه... مهم اون چیزیه که از وجود ما خارج میشه... گفتار،،، پنداررررررر،،، کردارررررررر...
من همه غذا بدا رو میخورم.. ولی بعدش همه تون باید قول بدین تا بیمارستان یا... شایدم تیمارستان ساپورتم کنین...[nishkhand]

*FATIMA*
6th December 2010, 02:33 AM
منم اصلاً غذای دانشگاه رو دوس ندارم . نمیدونم چرا هیچ کدومشون یه آشپز درست و حسابی ندارن ؟!
فک نکنم حتی رئیس دانشگاه هم بتونه از این غذا بخوره :-"
در مورد غذاهای چین و کره و ژاپن هم باید بگم نخورده قضاوت نکنید شاید اونجورا هم که ما فک میکنیم بد نباشه ! اول از این غذاها بخورید بعد بگید خوبه یا نه !
اینقده هم فک فست فود نباشید ضرر داره[bamazegi]
من که غذای امریکا رو ترجیح میدم [nishkhand]

A M S E T I S
6th December 2010, 08:37 AM
من پایه ام همه چی بخورم............. حتی اگه آواتار بالایی روبروم نشسته باشه... اگه بدونین بچه های آفریقا چی میخورنن...
اصلا بی خیال حقوق بشررر... بستگی به شرایط داره...
مسیح در جواب یهودیانی که به غذا خوردن یاراش با دست کثیف انتقاد داشتن میگه: مهم نیست چی وارد بدن ما میشه... مهم اون چیزیه که از وجود ما خارج میشه... گفتار،،، پنداررررررر،،، کردارررررررر...
من همه غذا بدا رو میخورم.. ولی بعدش همه تون باید قول بدین تا بیمارستان یا... شایدم تیمارستان ساپورتم کنین...[nishkhand]

حداقل فاکتوری که یک غذا باید داشته باشه سلامتی و پاکی اون غذاست....حالا طعمش پیشکش...اسلام همیشه به این موضوع تاکید کرده که باید مراقب سلامتی جسم و روح باشیم پس نباید غذا بدارو خورد....خب درسته بچه های افریقایی در شرایط خوبی نیستن اما اگر غذای خوب و سالم بود اونا دیگه غذای بد نمیخوردن

7raha7
11th December 2010, 01:16 AM
ایول ! ایول!!! معلومه امی ساپورتم میکنه... خداییش یاد بگیرین!!! حال کنین معرفتوووووووووووو...

parvazeh
11th December 2010, 11:06 AM
البته اون قرمه سبزی که خوبه شما قیمه اش رو ندیدین[nadidan]
البته خب مگس ( ببخشید اشتباه شد خرمگس ) نداشته باشه بهداشتی تره[taajob]
البته اعتراضی نیس چون در حال حاضر من که دارم می خورم[gerye]

7raha7
12th December 2010, 04:06 PM
همناست که آدمو پوست کلفت می کنه دیگهههه...

مجتبی
14th December 2010, 11:03 PM
والا غذای دانشگاه ما که بد نیست !
دروغ چرا ! ولی خداییش خیلی خوبه !
منم تا به حال غذای دانشگاه های دیگرو نخوردم ببینم ماله اونا چطوره !

7raha7
15th December 2010, 06:45 AM
بچه ها نظرتون چیه بالایی رو ترورش کنیم تو دانشگاشونم بمب بندازیم؟؟؟ کسی نمیدونه فک و فامیل ریگی کجان که یه مشورتی بگیرم ازشون؟؟؟؟
البته........... ما کو بخیل نیستیم....

A M S E T I S
20th December 2010, 07:08 AM

مقیم کدوم کشوری؟؟؟؟

amane$
20th December 2010, 03:26 PM
من دانشگاه نمیرم ولی مدرسمون غذاهاشون خوبه[labkhand]

Only Math
20th December 2010, 04:51 PM

مال ما هم خیلی بد نیست البته درسته که خیلی با غذای خونه و رستوران ها فرق میکنه ولی خوب انقدرم که میگید افتضاح نیست و ماها هم که خوردیم هنوز زنده ایم .[nishkhand] [sootzadan]

omega
26th December 2010, 12:29 AM
وقتي خواب گاهي باشيييي......
وقتي يه اشپزخونه باشه با معمولا 2تا شعله درسسسست و10تا اتاق 5 نفره ه ه ه ه ..........
وقتي تصميم بگيري ديگه سلف نري وخودت غذا درست کني و گشنه پلو و اخرررررش ديگه تن ماهي و تخم مرغ بخورييييي
اون وقت بعد از 2هفته و فقط 2 هفته همين غذاي داغون دانشگاه رو مثل غذا هاي مادربزرگت...چه بسا با ولع بيشتر... نوش جان ميکني و در اخر که بعد از 3ماه به خانه بازگشتييي
با خانوده و البته معده اي تعجب زده روبه رو ميشي

بعد هم براي دلخوشي خودت و خانوادت ميگي خب اينا همششش خاطره ميشه ديگگگهههه ..... اگه غذاهاش خوب باشه که ديگه خاطره نميشههه

smilee_new1 (11)smilee_new1 (11)smilee_new1 (11)smilee_new1 (11)smilee_new1smilee_new1بر گرفته از زندگي omega (http://www.njavan.com/forum/member.php?u=65328)

parvazeh
28th December 2010, 06:11 PM
ای ول گل گفتی omega (خوشبختانه یا متاسفانه)

AvAstiN
28th December 2010, 06:36 PM
سياه نمايي که مي گن يعني همين
غذاهاي سلف ايران هم بد نيست
شما اوومدين بهترين غذاي سلف کشورهاي ديگه رو با بدترين غذاي سلف ايران مقايسه کردين
اين انصافه؟ [soal]

omega
29th December 2010, 10:24 AM
نه من فقط از غذاي سلف خودمون حرف زدم.
حرفام هم عين واقعيت بود

AvAstiN
29th December 2010, 04:03 PM
سلف شما فقط قرمه سبزي مي ده؟!!

omega
30th December 2010, 02:07 PM
لطفا دقت کنيد تاپيک رو که غذاها رو با هم مقايسه کرده ..من نذاشتم
من فقط جواب دادم

در باره غذاهاي سلف ما هم فقط يک روز در هفته يک نصفه قزل ميدن که همون بهترين غذاشونه يعني خوشمزه ترينشونه
بقيه غذاهاشون اصلا جالب نيست

AvAstiN
30th December 2010, 04:34 PM
نه من فقط از غذاي سلف خودمون حرف زدم.
حرفام هم عين واقعيت بود

لطفا دقت کنيد تاپيک رو که غذاها رو با هم مقايسه کرده ..من نذاشتم
من فقط جواب دادم

در باره غذاهاي سلف ما هم فقط يک روز در هفته يک نصفه قزل ميدن که همون بهترين غذاشونه يعني خوشمزه ترينشونه
بقيه غذاهاشون اصلا جالب نيست

:)[nadanestan][bamazegi]

*مینا*
30th December 2010, 07:33 PM
خب غذاهای دانشگاه ما هم بد نیست انصافا ، حالا یه بار ازش عکس می گیرم می ذارم [bamazegi]

فعلا یه عکس داشتم که رئیس دانشگاهمون دکتر علوی سر زده اومده بود سلف خانوما تا به کیفیت غذا ها برسه ...
غذاشم مرغ بود ...

http://uc-njavan.ir/images/emrz1dy88nj5ebvljkxi.jpg (http://uc-njavan.ir/images/8m45lsqbw4c2sn0p1t.jpg)

[nishkhand]

omega
31st December 2010, 02:59 AM
چه سلف خوشگلي !
يادم باشه رفتم ساري از سلف خودمون عکس بگيرم بذارم

Only Math
31st December 2010, 09:28 AM
چه سلف مرتب و خوشگلي دارين شما [taajob]. يادم باشه يه عكس از مال خودمون بگيرم [nadidan]

ساناز فرهیدوش
31st December 2010, 10:43 PM
دانشگاه ما که هرروز قیمه داره!

A M S E T I S
8th January 2011, 04:56 PM
دانشگاه ما بهترین دانشگاه[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

داداشی
8th January 2011, 06:29 PM
سلام مال ما هم نون نداره ولی برنجش زیاده زیاد هم از این چمن های خیس خورده میدن که توش سنگ ریزه میده
من دوستامو میبینم که با چه ذوقی میخورن دلم میسوزه
ولی خدایی تا حالا نخوردم ترسیدم مریض بشم
وقت ناهار میرم خونه درست میکنم میخورم میام

Only Math
10th January 2011, 06:38 PM
سلام مال ما هم نون نداره ولی برنجش زیاده زیاد هم از این چمن های خیس خورده میدن که توش سنگ ریزه میده
منم اول همين فكر رو ميكردم ولي يه بار كه امتحان كنيد ميفهميد كه انقدرم افتضاح نيست كه ميگن قابل تحمله [cheshmak] (البته دانشگاه با دانشگاه فرق ميكنه)

تووت فرنگی
13th January 2011, 08:11 PM
[esteress]

msd21
25th March 2011, 11:28 PM
دندون دوستم بخاطر سنگ تو خورشت شکست مجبور شد 70هزار تومن خرجش کنه
ما که ماکارونی هم میدادند ولی افتضاح بود دو گوله خمیری ماکارونی مینداخت تو سینی غذا،حال آدمو بهم میزد

amin_745
26th March 2011, 12:01 AM
شاید باور تون نشه که یه دانشگاهی هست که نه سلف داره نه آشپزخونه. هر روز غذا رو با وانت بار میارن تو حیاط دانشگاه باظرف یه بار مصرف مثل نذری بر میکنند. دوسال پیش با چشم خودم دیدم[taajob]

sadeghol
26th March 2011, 03:31 AM
اصل چیدن و ظرفشه که مال فرانسه از همه بهتره [tashvigh]

هستی..
18th April 2013, 08:13 PM
غذای دانشگاه ما هم خدا رو شکر بد نیست.خدا رو شکر مثل اینکه من از بین دوستان توی دانشگاه شانس اوردم [nishkhand]

هستی..
18th April 2013, 08:14 PM

بابا عجب حوصله ای داری تو[tashvigh]احسنتکم

v.m 2020
18th April 2013, 11:04 PM
من دبیرستانی ام !!!
پس فردا میخوان اینا رو ب خوردمون بدن ؟؟؟؟ [taajob][taajob][taajob][taajob][nadidan][nadidan][nadidan][nadidan][nadidan]

fati3370
21st April 2013, 08:34 PM
شاید باور تون نشه که یه دانشگاهی هست که نه سلف داره نه آشپزخونه. هر روز غذا رو با وانت بار میارن تو حیاط دانشگاه باظرف یه بار مصرف مثل نذری بر میکنند. دوسال پیش با چشم خودم دیدم[taajob]

باز خوبه اونا براشون غذا میبرن حالا به هرشکلی.
خب بچه ها بشنوین درد منو بخداراس میگما!!!!!!!!!باور کنین.
دانشگا ما سلف ن دا ره.آشپزخونه ن دا ره.دانشگا ما اصلا غذاهم نمیده.[sargije]sh_omomi37
ی بار اولا که رفته بودم دانشگاه نمیدونم شانس بم رو کرده بود[taajob] یا خدا دلش به حالم سوخته بود [tafakor]یا اشتبا شده بود که دانشگاه غذا داد بدک نبود.اما کلا غذا نمیده دانشگامون میگن بودجه نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!ماهم باور[tamaskhor]{shnjavan}.تصورم کنین تاظهر سرکار باشم ی راس برم دانشگا تاغروب کلاس وآزمایشگا ناهار نخورده باشکم گرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسنه [gerye]دوباره برگردم سرکار شب که با این حالم برم خوابگا تا11شب نوبتم بشه ی چیزی درس کنم خدایی تصور کنییین حالمو!خودمونیما خوب تا حالا زنده موندم[tafakor][khande][sootzadan][sargije]

پورفسور گندمکار
22nd April 2013, 03:18 AM
آدم از گرسنگی در حال مرگ باشه، سر کلاس چشماش نتونه استاد رو از صندلیش تشخیص بده، شکمش غاروقور[khande]بکنه
ولی غذای دانشگاه رو نخوره
{drooling}غذای مامان یه چیز دیگه ست{drooling}

بلدرچین
26th April 2013, 02:50 AM
غذای دانشگاه ما توی اینا کمه...به به.من سه بار خوردم سه بار مسموم شدم...

مهندس نوجوان
26th April 2013, 10:33 AM
یکی از رفقا می گفت:
روزهایی که تو دانشگاه بهمون کباب میدن خبری از گربه ها نیست(معلوم نیست با اون زبون بسته ها کباب درست میکنن ... یا چی میشه که سربه نیست میشن)
روز های دیگه هم که قرمه سبزی داریم چمن های دانشگاهمون غیب میشن
حالا خودتون قضاوت کنین[nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد