PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث چگونه زن خود رارواني كنيم؟!!

e.einitabar
1st December 2010, 10:10 PM
چگونه زن خود رارواني كنيم؟!! [khande][taajob][khande][nadidan]

چگونه زن خود را رواني كنيم؟!!

گرچه می دونم هیچکدوم از متاهلین عزیز اجرات انجام حتی یک موردشم ندارن ولی محض اینکه بلد باشین براتون می ذارم !!

1_وقتي بعد از يك روز شلوغ براتون غذا درست كرد و با تمام خستگي كنارتون نشست بهش بگيد:ممنون عزيزم ، خوب شده ، ولي كاش قبل از درست كردنش به مامانم زنگ ميزدي و طرز تهيه اين غذا رو ازش ميپرسيدي ...

2_وقتي در جمع فاميل خودتون هستيد شكم بزرگ پدرزنتون رو سوژه خنده همه قرار بدهيد.

3_از صبح كتوني پا كنيد و تا شب هم از پاتون در نياريد تا جورابتون بوي گربه مرده بگيرد و بعد با همان جورابها بريد توي رختخواب.

4-به صورتش نگاه كنيد و باحالتي متاثر بگيد:عزيزم چقدر پير شدي..

5-وقتي تخمه ميخوريد پوستهاي تخمه را هر جاي بريزيد غير از بشقاب جلوي دستتون.

6-هميشه آب را با بطري سر بكشيد.

7-وقتي زنتون حواسش كاملا به شماست وانمود كنيد زنتون رو نديديد و يواشكي به بچه هايتون بگيد:دوست داريد براتون يك مامان خوشگل بيارم!!.

8_وقتي با تلفن صحبت ميكنيد به محض ورود همسرتون با دستپاچگي بگيد :باشه ، من بعدا بهت زنگ ميزنم ..و سريع گوشي رو قطع كنيد..

9_هميشه از گيرايي چشمهاي دختر خاله ترشيده اتون تعريف كنيد..

10_خاطرات شيرين دوران مجردي خودتون رو با دوست دخترهاي داشته و نداشته خودتون براش تعريف كنيد..

11-وقتي با اون تو رستوران هستيد با صداي بلند باد گلو بزنيد..

12-او را با اسمهاي مختلف مثل :سميرا ،مريم ، پريسا، آتنا، شيوا... صدا كنيد و بعد بگيد ببخشيد عزيزم اين روزها حواسم زياد جمع نيست ..

13_سعي كنيد يك چادر مسافرتي خوب يا ماشين راحت بخريد كه شبهاي كه قرار است بيرون از خونه بخوابيد ، زياد سختي نكشيد..

خوبه که من لازم نیست اینها رو یاد بگیرم !!

niloofar15
4th December 2010, 04:40 PM
[bamazegi]خیلی مسخره ایی

parvazeh
5th March 2011, 11:00 AM
لازم نیس اینا رو آموزش بدین
مردها به طور خودکار این کارها رو بلدن و به طور گسترده استفاده اش میکنن.
البته منکر این نمیشم که بعضی ها اینطوری نیستن خب استثنا هم هس.

e.einitabar
5th March 2011, 09:06 PM
بابا من اینو واسه خنده گذاشتم
مگه اینطور مردی هم پیدا میشه
خدا مرگش بده
[taajob][nadidan]

parvazeh
6th March 2011, 10:11 AM
بابا من اینو واسه خنده گذاشتم
مگه اینطور مردی هم پیدا میشه
خدا مرگش بده
[taajob][nadidan]
میدونم بابا منم واسه خنده اش گفتم.
مردایی هستن...

kazim
18th March 2011, 08:02 PM
خوب هست [negaran] می دونی شما نیستید بعضی مرد هستند فقط سکوت می کنم بخاطر می دونم خیلی مردها هستند خوبند

ساناز فرهیدوش
18th March 2011, 08:06 PM
وقتی که خانم با اخلاق شما اشنا باشه ناراحت نمیشه !

sadeghol
18th March 2011, 09:56 PM
http://up.iranblog.com/images/pb09854z5sxn8d3w9ew.jpg
http://up.iranblog.com/images/g0sdyk26ojrcy3x8ic5z.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد