PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك:بيايد يه براشلس رو راه اندازي كنيم

semkomohamad
23rd November 2010, 11:24 PM
من يه موتور براشلس dm2210 با درايور fm 30Aگرفتم و هر راهي رو ميرم راه اندازي نميشه
درايور داراي 5 سر ورودي است كه دو سر آن ولتا‍‍‍‍‍‍ز وسه سر ديگر رو كه با هم تو يه فيش هستند به دوتا (وسطي وچبي )ولتاژ 5 دادم وبه سر ديگه فركانس 400هرتز اما راه نميوفته
كسي ميتونه كمكم كنه؟
در ضمن ميخوام براي اين موتور كه با سرعت 1700 rpm/vميچرخد يه چرخدنده به كار ببرم كسي اين نوع چرخدنده رو سراغ داره يا اگه اينجا ژيدا نميشه چطوري بسازيم
ممنونم

Amir
24th November 2010, 10:53 PM
ميتوني يه عكس واضح از وروديهاي موتور بذاري / و عددهاي كه تو رورودي و خرجي نوشته رو بنويسي .. چرخ دنده رو بايد ببيني برا چي كاري ميخاي فشار وارده بهش مهمه ..معمولا هست ولي اگه نباشه با مشخصات بايد بدي تراشكار برات بسازه

semkomohamad
25th November 2010, 11:55 AM
ميتوني يه عكس واضح از وروديهاي موتور بذاري / و عددهاي كه تو رورودي و خرجي نوشته رو بنويسي .. چرخ دنده رو بايد ببيني برا چي كاري ميخاي فشار وارده بهش مهمه ..معمولا هست ولي اگه نباشه با مشخصات بايد بدي تراشكار برات بسازه

نوع موتور dm2210
1700 kv(rpm/v)
Nominal power=110 w
Maximum current=20 A
Non-load current=1.65A

Efficiency=79.8%
Resistance=0.062 ohms
Battery =2-3 Li-Po
Propellor =6×6 to 9×4.7

و از esc fm 30A براي راه اندازي آن استفاده ميكنم

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dear-User/Desktop/canvas.png
current 30A
bec max 3A
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dear-User/Desktop/canvas.pngfile:///C:/Documents%20and%20Settings/Dear-User/Desktop/canvas.pngببخشيد نتونستم عكسو آپلود كنم
اگه تو گوگل بزنيد FM 30A عكسش ميا كه 5 ورودي وسه خروجي دارد
سر سه تايي معلومه كه به موتور ميره اما ورودي ها دوتاي كناري به ولتا‍ 5-7 وصل ميشه وسه سيم ديگه ميمونه كه من اومدم وسطي وكناري ها رو به نوبت به +و_ 5ولت وصل كردم وبه سر مانده سيگنال 400 هرتز با مگا 8 دادم اما كار نكرد

دمتون گرم

semkomohamad
12th January 2011, 06:53 PM
آقایان خانوما
راه اندازی کردیم
اگه کسی سوال داشت بپرسه
دمتون گرم

kimia1
20th May 2011, 02:04 AM
سلام
خوب نقشه رو اگر میتونی برام میل کن ممنون میشم
arash.9296@yahoo.com

robo87gh
11th December 2011, 11:27 AM
دوستان سلام
درمورد اين موتور و راه اندازيش يه خورده بيشتر توضيح ميديد؟
من هم همين موتور و اسپيدكنترلر رو دارم.نحوه اتصالات رو تقريبا ميدونم ولي راه اندازي و نحوه كنترل دور موتور با PWM رو دقيقا نميدونم.آيا با موتورهاي معمولي تفاوتي داره يا نه ؟؟؟؟؟؟
لطفا كممممك[tashvigh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد