PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفرینش انسان

warrior
14th November 2010, 05:05 PM
به نظرتون ما انسان ها چرا آفریده شدیم؟
خوب اگه ما نبودبم چه فرقی به حال خدا میکرد؟
[soal]

A M S E T I S
16th November 2010, 09:25 AM
افریده شدیم که نماینده خدا باشیم
خدا اینقد واسمون ارزش قائل شد که از روحش واسه ما دمید پس واسش خیلی فرق میکرد ما باشیم یا نه ما شدیم بهترین خلق و فتبارک ا...رو خدا گفت برای همچین خلقی
افریده شدیم که از همه چی لذت ببریم و واسه خوشبختی خودمون و دیگران تلاش کنیم و بهترین باشیم تا خدا به همه فرشته هاش بگه اینه خلق من که اینقد قدرشناس و قشنگه
البته درسته که اکثر ما ادما هیچ وقت نمیتونیم خدارو واسه همه الطافش شکر کنیم ولی خدا کریمه ایشالا بتونیم به اندازه ظرفیتمون بندگیشو بکنیم

max_3d
16th November 2010, 10:55 AM
افریده شدیم که نماینده خدا باشیم
خدا اینقد واسمون ارزش قائل شد که از روحش واسه ما دمید پس واسش خیلی فرق میکرد ما باشیم یا نه ما شدیم بهترین خلق و فتبارک ا...رو خدا گفت برای همچین خلقی
افریده شدیم که از همه چی لذت ببریم و واسه خوشبختی خودمون و دیگران تلاش کنیم و بهترین باشیم تا خدا به همه فرشته هاش بگه اینه خلق من که اینقد قدرشناس و قشنگه
البته درسته که اکثر ما ادما هیچ وقت نمیتونیم خدارو واسه همه الطافش شکر کنیم ولی خدا کریمه ایشالا بتونیم به اندازه ظرفیتمون بندگیشو بکنیم
حرف شما متین اما دوست گرامی متاسفانه انسان امروزی کثیفتر از خودش قاب عکسی هست که از خودش در خانه آویزان کرده [naomidi]smilee_new2 (15)#-oنمیدونم گرفتین یا نه؟؟[tafakor]

warrior
16th November 2010, 03:17 PM
وقتی ما انسان ها اینقد قدر نشناسیم که اگه یه اتفاق بد برامون بیافته میگیم کار خدا بوده ،اما اگه یه اتفاق خوب بیافته میگیم کار خودمون بوده ....این دلیل نمیتونه قانع کننده باشه...خوب خدا میتونست یه اشرف مخلوقات دیگه خلق کنه با تمام ویژگی های ما ،اما شکر گذار در هر حال.

warrior
18th November 2010, 11:49 AM
پس چرا ما رو خلق کرد؟

A M S E T I S
29th November 2010, 02:57 PM
پس چرا ما رو خلق کرد؟

خوب خدا علم مطلق و کمال مطلقه من که نمیتونم دراینباره نظر بدم..هر کس با توجه به دانش و ظرفیت خودش یه درک و فکری داره .....

warrior
29th November 2010, 06:18 PM
شما درک و فکرتون در این باره چیه؟

A M S E T I S
29th November 2010, 11:09 PM
به نظر من ما ادما لیاقت اینو داشتیم که بشیم اشرف مخلوقات..حودمو نمیگم ولی ادم واقعی و خوب زیاد دیدم...درسته ناسپاسی زیاده..ندیده گرفتن این همه نعمت زیاده..ولی خدا به همین ادما امید داشته که افریده اینقدم مهربونه که واسه همه راه برگشتو گذاشته پس همه بنده هاشو دوست داره ...اونارو لایق دونسته..نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ولی اینقد مقدس افریده شدیم که روح خدا در ماست

warrior
30th November 2010, 08:04 PM
خوب ببینید یعنی ما آدما فقط برای عبادت خدا آفریده شدیم؟
اگه اینجوری بود که خدا همون فرشته هاشو میافرید که بی چون و چرا عبادت میکردن...؟؟؟
پس ما یک رسالت بزرگتری روی دوشمون داریم ...
نظر شما درباره اون رسالته چیه؟

niloofar15
6th December 2010, 03:17 PM
انسان اشرف مخلوقات ،انسان برتر....خدا مارو آفرید تا بتونه بهمون نشون بده که اون والا و برتره که 10000000000000000000000 البته هست و گله[khejalat]
ما آفریده شدیم تا ببینیم کی هستیم آیا لیاقت اضرف بود نمخلوقاتو داریم یا نه؟!!!؟
آیا اصلا ازرش استفاده از اکسیژنو داریم یا نه...؟

شماهم بهتره ب این چیزا زیاد فکر نکنی چون زیاد پاسخش واضح نیس[tafakor]

موفق باشید و پاینده [golrooz]

warrior
6th December 2010, 09:24 PM
مرسی که شرکت کردی، اما من این تاپیکو گذاشتم که نظر بقیه رو بدونم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد