PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین راه درمان میخچه چیست ؟

abdc_ggg
6th November 2010, 02:48 PM
با سلام
حدودا یه سال است که روی دست من میخچه ای موجود است که تا الان دردی نداشت ولی سه هفته ای است که شروع به درد کردن کرده
الان دو هفته است که از محلول اسیدی که پزشک برایم تجویز کرده طبق دستور العمل مصرف میکنم ولی تاثیری نداشت
میخواستم ببینم آیا عمل کردن میخچه کار منطقی است یا موجب پخش بیشتر ان بر روی دست میشود
اصلا بهترین راه برای از بین بردن آن چیست
من راههای فراوانی ر ا امتحان کردم که همگی بی ثمر بودند
مثل کشیدن سنگ پا که به هیچ کس توصیه نمیکنم
سوزاندن با گل میخک
گذاشتن سیر له شده بر روی آن
و....
اگر روشی جدید دارید یا کسی هست که با عمل کردن بکلی بهبود یافته ما را هم بی نصیب نگذارد
با تشکر

raha_aarons_rod
6th November 2010, 10:04 PM
جراحی کن

پژواک
6th November 2010, 10:34 PM
سلام دوست عزیز
میخچه روی پا تعریف میشه.کی گفته میخچه دارین؟
بهتره بگیم پینه دست.البته از لحاظ بافت شناسی یکین.
چسب میخچه راه حل مناسبیه به شرط اینکه مشکل خون نداشته باشین چون اسید سالسیلیک داره.
در ضمن میخچه در نهایت باعث عفونت میشه پس به فکر درمان باشید.

abdc_ggg
7th November 2010, 05:17 AM
من شايد از چسب ميخچه استفاده نكرده باشم ولى از چند نوع اسيد ديگر استفاده كردم كه بى اثر بود
نظر شما در مورد عمل جراحى چيه
البته هر چند كه نميشه به اين مورد بگيم عمل !
اگر روش كار چسب ميخچه رو هم بنويسين ممنون ميشم

پژواک
8th November 2010, 06:47 PM
من با جراحی موافق نیستم .
راه اول:در صورت بروز ميخچه و ضخيم و خشن شدن پوست مي توانيد با روغن زيتون يا لانولين آن را ماساژ دهيد تا نسوج مرده به تدريج نرم شود و به راحتي از پوست جدا شود. در مورد پاشنه پا هم مي توانيد از همين روش استفاده کنيد و قسمتهاي خشن پوست پا را با روغن زيتون يا لانولين ماساژ دهيد تا زبري پاشنه پاها از بين برود. شستشوي پاها با جوشانده بومادران و نمک نيز در رفع ميخچه موثر است. پس از اين شستشو پاها را با روغن زيتون يا روغن بادام و ليمو ترش به روش زير چرب کنيد: ليمو ترش را نصف کنيد و پس از آنکه مقداري از آبش را گرفتيد، مقداري روغن زيتون يا روغن بادام درون آب بريزيد و بگذاريد از شب تا صبح بماند. سپس با روغن درون ليمو ترش ميخچه پاها و نسوج اطراف آن را چرب کنيد.این راه هیچ ضرری نداره.
چسب میخچه هم روش سختی نیست چسب رو میزنید رو محل تا یه هفته.
پزشک هم میتونه براتون ببردش.این دیگه راه آخره

mamall33
8th August 2012, 01:08 AM
سلام
منم مثل شما ، میخچه داشتم ، زیر هر کدام از پاهام سه چهارتا به طور وحشتناکی درآمده بود ، بقدری هم درد میکرد که نمی تونستنم درست و حسابی راه برم !
وای که اگه می خورد جایی پام ..... !!!
به هر حال ، من تمام این روش ها رو گذراندم ، چسب زدم ، سیر گذاشتم ، با روغن زیتون ماساژ دادم ، رفتم چندتا محلول از داروخانه گرفتم فایده نداشت که نداشت ! تا عمل هم تقریبا پیش رفتم....
تا بلاخره اینکه رفتم از یه دارو گیاهی یه مایه ای گرفتم ، که نه بو داشت و نه رنگ ، زدم .... باورم نمیکنید ، تو کمتر از یه هفته کلا دردش رفت و تو ده روز کاملا میخچه ام هم جاش خوبه خوب شد ..... هنوزم که هنوزه باورم نمیشه !
یه معجزه ای کرد این دارو که تا عمر دارم فراموش نمیکنم.... اسمش و نمی دونم ، چون اسم نداشت و یه دارو گیاهی فروشی هست که فکر کنم فقط اون ازش داره ، چون خودش درستش می کرد ...
الان تنها کاری که می توانم برای بقیه دوستان بکنم اینکه ، هر کی میخواد بهم بگه که براش بگیرم و بفرستم ،یا آدرس دارو گیاهی رو بدم بهش و بره خودش بگیره .
اینم آیدی و ایمیل منه : sali_away@yahoo.com
هر خواست یا ایمیل بده و یا اددم بکنه که براش بفرستم .... این تنها کاریه که می تونم برای بچه ها بکنم .
امیدوارم که هیچکس به میخچه دچار نشه ....
سلامت باشید

حسین متقی
8th August 2012, 02:04 AM
من ماه قبل داشتم
با اسید و پماد بعد از 4-5 روز خوب شد با اینکه 1ماه باهاش کاری نداشتم و وقت نمیکردم دکتر برم
اسید پوست رو خشک کرد و وقتی خیلی خشک شد ورقه ای جداشد!! مثل کل بستن روی ناحیه ی زخم شده!!

tizgama
8th August 2012, 04:17 PM
با سلام
حدودا یه سال است که روی دست من میخچه ای موجود است که تا الان دردی نداشت ولی سه هفته ای است که شروع به درد کردن کرده
الان دو هفته است که از محلول اسیدی که پزشک برایم تجویز کرده طبق دستور العمل مصرف میکنم ولی تاثیری نداشت
میخواستم ببینم آیا عمل کردن میخچه کار منطقی است یا موجب پخش بیشتر ان بر روی دست میشود
اصلا بهترین راه برای از بین بردن آن چیست
من راههای فراوانی ر ا امتحان کردم که همگی بی ثمر بودند
مثل کشیدن سنگ پا که به هیچ کس توصیه نمیکنم
سوزاندن با گل میخک
گذاشتن سیر له شده بر روی آن
و....
اگر روشی جدید دارید یا کسی هست که با عمل کردن بکلی بهبود یافته ما را هم بی نصیب نگذارد
با تشکر

بهترین راه اینه که شما روی ضایعه رو اسید بمالید و قبل از نوبت بعدی اسید ضایعه رو با یه وسیله ای که تیز نباشه خوب تمیز کنید تا بافتهای مردا جدا بشه اگه این کارو تا 2/3 هفته انجام دادین و خوب نشد باید برین درش بیارین (کوترش بکنین)

چسب هم در واقع اسید داره و به صورت مداوم روی ضایعه اسد میذاره

mamall33
10th August 2012, 12:04 PM
چیزی که من زدم ،اسید نبود !
اصلا هم بهش دست نزدم ،فقط اون قطره رو روش ریختم و بستمش
به هیچ عنوان هم دچار درد نشد و سوزش هم ایجاد نکرد ... نمی دونم چی بود
فقط می دونم که چیزه عجیبی بود [nishkhand]

در عرض یه هفته هم دردش رفت کاملا ، بعدش تو چند روز یواش یواش پوستش ترمیم شد ، به طوری که الان نگاه می کنم زیر پامو اثری ازش نیست و دقیقا نمی دونم که کجاها میخچه زده بود [soal]

انتخاب
23rd December 2012, 11:37 AM
الان تنها کاری که می توانم برای بقیه دوستان بکنم اینکه ، هر کی میخواد بهم بگه که براش بگیرم و بفرستم ،یا آدرس دارو گیاهی رو بدم بهش و بره خودش بگیره .
اینم آیدی و ایمیل منه : sali_away@yahoo.com
هر خواست یا ایمیل بده و یا اددم بکنه که براش بفرستم .... این تنها کاریه که می تونم برای بچه ها بکنم .

برادر من تو که میخوای لطف کنی و تا اونجا بری
خب زحمت بکش بجا خریدن و فرستادن،اسمشو بپرس و به همه بگو
اینجوری زحمتش هم برای خودت کمتره

andromina
3rd February 2016, 11:08 AM
برادر من تو که میخوای لطف کنی و تا اونجا بری
خب زحمت بکش بجا خریدن و فرستادن،اسمشو بپرس و به همه بگو
اینجوری زحمتش هم برای خودت کمتره

andromina
3rd February 2016, 11:10 AM
عزیز جون ، خوب میگه اسم نداره دیگه ، طرف خودش درست کرده دست ساز خودشه !

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد