PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جک !

sarina_
5th November 2010, 12:57 PM
جک !

غضنفر اولين بار وارد اتوبوس واحد مي شه، مي بينه تعداد زيادي مسافر ميله اتوبوس رو محکم گرفتن و نگه داشتن. ميله رو محکم مي گيره و به بقيه مي گه: حالا ديگه شما ولش کنين، خودم نگهش مي دارم.[shaad]

\________________________

به غضنفر ميگن شما ايميل داريد؟ميگه نه خيلي ممنون الان ناهار خوردم.[nishkhand]

سرهنگه داشته امتحان رانندگي مي‌گرفته. از غضنفر مي‌پرسه: اگه يه نفر وسط خيابون بود، بوق ميزني يا چراغ؟ غضنفر ميگه: برف پاك كن جناب سرهنگ! سرهنگه كف مي‌كنه مي‌پرسه: يعني چي؟ غضنفر ميگه: يعني يا برو اين طرف يا برو اون طرف[khande]

به یکی میگن از قفل فرمونت راضی هستی میگه آره فقط سر پیچ اذیت می کنه![khanderiz]

غضنفر وارد اتوبوس شد و رفت صندلی عقب جا گرفت و ساکش رو گذاشت روی یکی از صندلی های ته اتوبوس و اومد سه ردیف جلوتر نشست کنار یک آقایی. هر چند دقیقه هم یک بار از وسط جمعیت شلوغ رد می شد و می رفت از توی کیفش که ته اتوبوس بود، یک تکه نون بربری برمی داشت و می خورد و دوباره می اومد وسط اتوبوس سرجاش می نشست. مسافر کنار دستی بهش گفت: داداش! خب اون ساک ات رو بیار بگذار کنارت که مجبور نشی هی بری عقب اتوبوس و بیایی جلو.غضنفر گفت: زکی! دو تا جا گرفتم که راحت باشم، یکی شو بدم به یکی دیگه؟smilee_new2

یارو ميره رستوران، گارسون ميخواد بزارتش سر كار ميگه: غذاي امروز «كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با «ليمو» است! طرف ميگه : «كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با چي ؟؟؟sh_omomi110

\_______________________

غضنفر خودشو دار ميزنه. پزشکي قانوني اعلام مي کنه : دليل مرگ : ضربه ي مغزي. مي رن تحقيق مي کنن مي بينن با کش خودشو دار زده !sh_omomi36

\_______________________

- بيمار گفت: دكتر(غضنفر)! اينقدر گوشم سنگين شده كه صداي سرفة خودم رو هم نمي ‏شنوم.
دكتر(غضنفر) گفت: خب بلندتر سرفه كن!sh_omomi62

غضنفر هی نگاه به گوشیش میکرده و میخندیده ، بهش میگن اس ام اس اومده ؟ میگه آره ، میگن چیه ؟ میگه یکی هی اس ام اس میده

Low Battery !!!smilee_new1 (14)

/--------------------------

یک حقیقت زندگی: هر چقدر به دیگران کمک کنی چند برابر ش از جایی که فکرشو نمکنی بهت کمک میشه میگی نه؟ شماره حساب منو یادداشت کن……….smilee_new1 (1)

/-------------------------

آدما سرشون روبالا می کنن تا ماه رو ببینن
ولی نمی دونن ماه سرشو پایین کرده داره SMS می خونه! sh_dokhtar15

/------------------------

پسره داشت گريه می کرد باباش پرسيد چی شده؟ گفت : عاشق شدم ! باباش گفت حالا عاشق کی هستی؟ گفت : هر کسی که شما صلاح بدونيد !...sh_dokhtar7

/-----------------------

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد