PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اثر عمل جراحي دست...

saeedtkh
22nd October 2010, 05:58 PM
با سلام
طبق عكسي كه قرار دادم ، الان حدود يك ماه و نيم از عمل جراحي دستم گذشته كه در نتيجه آن 3 پين از بيرون توي دستم گذاشتند و بعد در آوردند و دست بنده هم جراحي پلاستيك شد و اين اثرات بخيه روي دستم مانده...
مي خواهم بدانم از چه كرم و درماني استفاده كنم تا اين اثرات از بين برود؟!
يك كرم دارم كه جاي بخيه را از بين مي برد ولي در استفاده از آن شك دارم... لطفا كمك كنيد.... اسم كرم هم contractubex هست.

پژواک
22nd October 2010, 06:07 PM
خب این ژل برای همین کاره.چه مشکلی هست؟

Mina_Mehr
22nd October 2010, 06:13 PM
با سلام
طبق عكسي كه قرار دادم ، الان حدود يك ماه و نيم از عمل جراحي دستم گذشته كه در نتيجه آن 3 پين از بيرون توي دستم گذاشتند و بعد در آوردند و دست بنده هم جراحي پلاستيك شد و اين اثرات بخيه روي دستم مانده...
مي خواهم بدانم از چه كرم و درماني استفاده كنم تا اين اثرات از بين برود؟!
يك كرم دارم كه جاي بخيه را از بين مي برد ولي در استفاده از آن شك دارم... لطفا كمك كنيد.... اسم كرم هم contractubex هست.
سلام دوست خوبم...
این کرمی که شما دارین واسه برطرف کردن جای بخیه خوبه ولی برای اینکه در دوز مصرفی دارو اشتباه نشه بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنین[shaad][golrooz]

saeedtkh
22nd October 2010, 06:20 PM
چون جراحي پلاستيكهم شده من براي استفاده مي ترسم... آيا جراحي پلاستيك تغييري در استفاده ايجاد مي كنه؟

پژواک
22nd October 2010, 06:23 PM
چون جراحي پلاستيكهم شده من براي استفاده مي ترسم... آيا جراحي پلاستيك تغييري در استفاده ايجاد مي كنه؟

پزشک بهتون اینو داده؟

saeedtkh
22nd October 2010, 06:44 PM
خير؛برادرم قبلا دوچار زخمي شده بود و پوستش بخيه خورد و دكترش گفت كه از اين كرم استفاده كند... من هم به همين دليل قصد استفاده دارم.

Mina_Mehr
22nd October 2010, 06:53 PM
[esteghbal]
خير؛برادرم قبلا دوچار زخمي شده بود و پوستش بخيه خورد و دكترش گفت كه از اين كرم استفاده كند... من هم به همين دليل قصد استفاده دارم.
خوب دوست خوبم نظر من اینه که واسه اینکه خیال خودتونم راحت تر باشه به پزشک مراجعه کنین... چون جراحی پلاستیک انجام دادین ممکنه عوارض ایجاد کنه ولی من در این حد میدونم که زمانی جای بخیه صورتی رنگ میشه این دارو رو با دوز 3 بار در روز مصرف میکنن ولی اینکه میشه در موارد جراحی پلاستیک استفاده کرد نمیتونم با قاطعیت نظر بدم واسه همین برین دکتر اطمینان قلبی بیشتری هست...[shaad]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد