PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم عامل

درخشانیان
22nd October 2010, 11:19 AM
سلام دوستان من یه سوال دارم اگه می تونید جوابمو بدید لطفا. می خوام بدونم سیستم عامل زمانی که موس رو حرکت می دهیم چه کار می کنه. یا به عبارتی اطلاعات مربوط به حرکت موس رو چه جوری منتقل می کنه؟ [soal] برا پیدا کردن جواب این سوال خیلی توی اینترنت گشتم اما چیزی پیدا نکردم بی اندازه ازتون ممنون می شم که کمکم کنید.

Bad Sector
12th February 2011, 07:49 PM
سلام دوستان من یه سوال دارم اگه می تونید جوابمو بدید لطفا. می خوام بدونم سیستم عامل زمانی که موس رو حرکت می دهیم چه کار می کنه. یا به عبارتی اطلاعات مربوط به حرکت موس رو چه جوری منتقل می کنه؟ [soal] برا پیدا کردن جواب این سوال خیلی توی اینترنت گشتم اما چیزی پیدا نکردم بی اندازه ازتون ممنون می شم که کمکم کنید.

سلام [shaad]

در ويندوز موس معمولا به طور پيش فرض در مركز واقع شده يعني هميشه كه ويندوز بالا مي اد موس در مركز واقع شده . در اينجاست كه ما يه نقطه پيش فرض داريم كه نيازي به تعيين ان نداريم و وقتي كه شما موس را به حركت در مي اوريد موس با توجه به Drag & Drop نشانگر را به مكانهاي مختلفي كه شما در خواست داده ايد مي برد و اين اطلاعات در قالب صفر و يك به سيستم عامل منتقل مي شود.
موفق باشي[shaad]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد