PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام

touraj atef
20th October 2010, 09:40 AM
رفيقي مي گفت
ناخدا بي شمار بدرود گفته اي هر گاه حكايتي پيش آيد نداي
خداحافظ
خداحافظ
سر مي دهي
رفيق دگري كه اين حكايت دوست را شنيد لبخندي زد گفت
ترا نشناسد قصه تو ” بدرود ” نيست بلكه سلامي دگري مي دهي
..
و شايد چنين بود كه امروز را با سلام آغاز كنم
و سلامي دهم به آغاز گذشتن
سلامي به پايان آن چه كه امروز خاطره و ديروز حكايت زندگي داشت
سلامي دهم به آغاز صلح با خويشتن
سلامي به پايان نبردي با ديروزي خودي
سلامي به آشتي با انديشه هاي تازه
سلامي به ياد گرفتن از تجربه ها
سلامي به نقض نكردن عشق بهر معشوق دگر جنس
سلامي به پايان گوش دادن به ادعا
سلامي به از ياد بردن آنچه باور داشتم به او
سلامي به آغاز لحظه اكنون
سلامي به امروزي كه اولين روز از باقي عمراست
سلامي به لحظه هاي ابدي اكنون
سلامي به يزدان پرمهر كه اين حق را به من داده است كه از حال لحظه ام بهر اكنون بهره گيرم و سپاسگزارش باشم
سلام به سزخي گلهاي شقايق سرخ كه بهر مهر باز شدند
سلامي به لحظه پيوند شب با روز كه نارنجي طلوع آورند
سلامي به زردي گلهاي آفتاب گرداني كه بي بهانه سر به شانه مهر گذارند
سلامي به سبزي دشت زندگي كه اميد و ايمان و عشق را ترنم كنند
سلامي به آبي زنبق هاي باور كه گويند بگذار تا بگذرد عشق براي هر كسي باور خود را دارد قضاوت را رها كن
و روزگار آيد همراهش ياري و ياوري و شايد هم اندكي بعد بيگانه اي
پس بگذار كه بگذر
ببخش زيرا آن كه ترا دوست داشت بهر تو دوستش بدار و آن كه ترا بهانه اي بهر غيظ و بغض و كينه و خشم و حسد و بيگانگي كرد ببخشاي
سلامي به لاجوردي درياچه بي كران حيرت خواهم كرد و فريادي در اين درياچه خواهم زد كه حيرت مي كنم بهر تمامي آنچه يزدانم به من داده و نداده است حيرت مي كنم بهر آنچه بوده ام و امروز نيستم حيرت مي كنم بخاطر آن همه مهري كه يزدان داشت تا امروزم را در آغوش گيرم و از آنچه از آن من نبود و نيست و نخواهد بود در گذرم
سلامي خواهم كرد به بنفشه هاي آتشفشان بقا و زيستن و از نو آموختن را در زير خاكسترهاي باورهاي سوخته ديرينم ادامه خواهم
سلامي خواهم كرد به رفيق بهر آنچه كه امروز هستم
سلامي به كشتي نسيم اندرونم
سلامي به استاد عاشقانه هايم
سلامي به هفت جزيره زيستنم
سلامي به بدرود ديروزها
سلام امروز

www.lonelyseaman.wordpress.com/tourajatef@hotmail.com

http://lonelyseaman.files.wordpress.com/2010/10/d8b9d8b4d982-d986d8a7d8aed8afd8a7-1.jpg?w=150&h=108 (http://lonelyseaman.files.wordpress.com/2010/10/d8b9d8b4d982-d986d8a7d8aed8afd8a7-1.jpg)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد