PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث کسی که این متنو میخونه....

7raha7
17th October 2010, 03:42 PM
خدایا..... من این تاپیکو گذاشتم اینجا برای کسی که این متنو میخونه....
کسی که داره این تایکو میخونه خیلی زیباست چون دل زیبایی داره....
و تو خیلی دوستش داری... البته شاید خودش خبر نداره...
تو دوستش داری چون پشت و پناهشی... مواظبشی...
کسی که داره این تاپیکو میخونه خیلی قدرتمنده چون در هر لحظه از زندگیش انتخاب می کنه که در لحظه بعدی چطوری باشه.... و حتی اگه نمیتونه حوادث اطرافشو کنترل کنه احساساتشو میتونه کنترل کنه... پس قدرتمنده!
کسی که داره این تاپیکو میخونه خیلی مهربونه چون در روز میتونه خیلی ها رو شاد کنه... واسه غم دیگروون ناراحت میشه و از خوشحالی هاشون خوشحال میشه!
خدایا من اون کسی که داره این تاپیکو میخونه خیلی دوستش دارم... عاشقشم! حالا هرکی که میخواد باشه... هر کجا که میخواد باشه.... مهم نیست! عشق ورزیدن تنها کاریه که ما آدما میتونیم وقتی از هم دوریم برای هم انجام بدیم... بواسطه همین عشقه که برای هم دعا می کنیم... آرزوی موفقیت می کنیم...
خدایا من نه تنها واسه اونایی که دارن این تاپیکو میخونن بلکه واسه همه بروبچ سایت... واسه همه آدما آرزوی موفقیت می کنم... و واقعا هم این ارزو رو میکنم. از ته ته دلم!
حالا بگو.... تو کسی هستی که داری این تاپیکو میخونی.... حالا واقعا احساست چیه؟؟؟
تو برای اونی که این تاپیکو میخونه چه حرفی داری؟؟؟؟ بیا و تمام عشق درونیتو با همه شریک شو....[golrooz]

A M S E T I S
17th October 2010, 05:53 PM
[golrooz]چه احساسات قشنگی[golrooz]

7raha7
20th October 2010, 05:54 AM
کسی که این تاپیکو داره میخونه....
کسی که داره این تاپیکو میخونه تکه!!! چون خدا از هرکدوم ما فقط یه نفرو آفریده.... چون تو دنیا هیشکی اثر انگشت اونو نداره...
چون خدا اونو یه جور دیگه دوست داره!!!
کسی که داره این تاپیکو میخونه فقط متوجه بخش کوچکی از تونایی های درونیش هس... آخه هم متواضعه... هم یه خورده سرش وا3 کشف خودش شلوغه!
کسی که داره این تاپیکو میخونه خیلی مهربونه... حالا مهم نیس چرا! مهم اینه که یا همش پنهونش میکنه یا ازش استفاده میکنه!
کسی که داره این تاپیکو میخونه با همه عیبهاش پذیرفتنیه... چون درکنار عیوبش خصوصیات خیلی خوبی هم داره!
خدایا من اون کسی که داره این تاپیکو میخونه خیلی دوست دارم... اصلا بخاطر همینه که دارم بهش یادآوری میکنم چقدر مهمه!
من واقعا میخوامش.... چون تو هم میخوایش!
من با تموم وجودم ستایشش میکنم.... چون میدونم تو زندگیش چه شرایط سختی رو گذرونده درحالیکه ما هیچی از اون لحظات نمیدونیممم... آره من خیلی دوستش دارم....
چون دوست داشتن آسون ترین کاریه که ما آدما میتونیم در مقابل هم و برای هم انجام بدیم....

7raha7
22nd October 2010, 06:52 AM
کسی که داره این تاپیکو میخونه مثل همه ما دلش راحتی میخواد، هوای تازه ، مناظر قشنگ، سکوت ، آرامش....
چرا همدیگرو از این چیزا محروم کنیم ؟؟؟ از چیزایی که داشتنش حق همه ماست؟؟؟
من دلم میخواد از حق اونی که داره این تاپیکو میخونه دفاع کنم.... اما واسه این کار خیلی کوچیکم... پس از شما میخوام به حقوق هم احترام بذارین... اینجوری همه اونایی که این تاپیکو میخونن راحتتر زندگی میکنن...
ای کسی که داری این تاپیکو میخونی.... چه باور کنی چه نه... من خیلی دوستت دارم! برام خیلی مهمی!
میدونی چرا؟؟؟؟؟
چون تو یه جزئی از آخرین گونه های ساخته شده(آفریده شده) میون مایی.... تو تداوم نسل مایی... چون انسانی!

حالا میتونی مهم بودن یا دوست داشتنی بودنتو انکار کنی؟؟؟؟

warrior
22nd October 2010, 10:41 AM
من احساسات زیبا تو تحسین میکنم رها.
عشق فلسفه سنگینیه.
وجود آدمی بواسطه عشق آفریده شده.
اگر عشق نبود ماهم نبودیم.
اگر عشق خدا به بندگانش نبود ما هم نبودیم.
انسان بدون عشق نمی تونه طعم واقعی زندگی رو بچشه .
پس توصیه من کمترین به شما دوستان عزیز اینه که عشق بورزید وعاشق باشید.
من عاشق همه شما هستم .تویی که داری اینو میخونی بدون که دوستت دارم .تو هم منو دوست داشته باش.
{عشق بورز تا بهت عشق بورزند}

7raha7
25th October 2010, 02:29 PM
کسی که داره این متنو میخونه............... کار خیلی خوبی می کنه!!!! امروز یه روز مهمه! هم یه مناسبت قشنگ داره هم یه روز به عمرمون اضافه شده.... حالا یه روز بیشتر نفس کشیدیم و زیبایی های خلقت رو دیدیمممممم!!! اما.... واقعا دیدیم؟؟؟؟[tafakor]
از خودمون بپرسیم.... همه ما.... ماهایی که داریم این تاپیکو میخونیم.... چقدر زیبایی های امروزو دیدیم؟؟؟
چقدر عشق ورزیدیم؟؟؟
چقدر یاد خدا افتادیم؟؟؟ یا یاد بنده های نیازمندش؟؟؟؟
مهم نیس موثر بودیم یا نه.... مهم تفکره.... اصلا واسه همینه که نیت خوب کردنم خودش ثواب داره....
کسی که داری این تاپیکو میخونی.... ای دوست داشتنی ترین حادثه تو زندگیت! ای کسی که تصادفی نیستی!
ای کسی که خدا بهت عشق میورزه....
ای کسی که منم دوستت دارم!!!!
کاربر بالاییه هم دوستت داره!!![nishkhand]
به یاد خودت باش!!!!!!!!!!!!!!![golrooz]

7raha7
25th October 2010, 02:45 PM
hmmmmmmmmmmm.... نه نه نظرم عوض شد.... به یاد منم باش!!!![nishkhand][golrooz][cheshmak]

7raha7
28th October 2010, 05:34 AM
کسی که داره این متنو میخونه........ خب شکی نیست که خیلی دوستش دارم و یه عالمه موج مثبت دارم میفرستم سمتش... موج مثبتو چه جوری میفرستن؟؟؟ خب بستگی به کسی داره که این متنو میخونه!!!
اگر دختر باشه با این عبارات احساساتشو مثبت تر می کنم: خیلی خیلی دوستت دارم!!! خانومی تو نمیدونی چقدر دنیا بهت احتیاج داره! واسه اینکه یه عالمه فردا بسازی!!! تو خیلی قشنگی چون با احساسی... تو مهربونی و این نمیتونه نقطه ضعفت باشه... چون همیشه یه جاهایی مهربونی بیشتر از منطق مزخرف دنیای اطرافمون به کار میاد!!! مهربونم... قدر خودتو بدون!
اگر پسر باشه: تو قوی و قدرتمندی.... من تورو خیلی خیلی دوست دارم چون هیچوقت نمیذاری دیگروون بفهمن تو چی می کشی!!! بغضتو پنهون می کنی... و با یه اخم ساده از کنار مشکلاتت رد میشی! انگار که هیچ اهمیتی ندارن... این کارت نشون میده که تو:بمب روحیه ای!!! تو واسه آدمای اطرافت خیلی مهمی چون اونا همیشه نگاه به تو میکنن که چه جوری هستی بعد تصمیم بعدی رو میگیرن! قهرمان!!! قدر خودتو بدون!

warrior
28th October 2010, 07:14 PM
من خیلییییییییییییییییییییی دوستت دارم رها .........
عاشقتم رهاااااااااااا..............
چون موجات همیشه مثبتن ......
چون همیشششششه خوشبینی ........
مثل خودم ............
پس دوستت دارم و عاشقتم....
تویی که داری اینو میخونی تورم دوستت دارم و عاااااااااااشقتم..

7raha7
3rd November 2010, 06:33 AM
به شمام اومدی تو بحثثثثثثثثثثثثث!!![esteghbal]
خیلی خوشحالم که شمام همه رو دوست دارین... چون عشق ورزیدن همونطور که قبلا گفتم تنها کاریه که میتونیم برای همدیگه انجام بدیممم....
تولستوی میگه : ما دیگران را برای آن دوست نداریم که میتوانند خدمتی در حق ما انجام دهند، بلکه برعکس برای خدماتی است که ما میتوانیم در حق آنها انجام دهیم...[tafakor]
دوست داشتن دیگران در حقیقت کمک به خودمونه... ما در تموم زندگیمون مشغله هامون پیرامون خودمون هستن... و ما اصلا از وجودی به نام "من" دور نمیشیم چون همه دردسرامون متوجه خودمونه...
دوست داشتن دیگرون.. اونم به معنای واقعی دور شدن از این "من" هستش... یه زنگ تفریحه برای روحی که خسته شده همش دوشیفته رو بدبختیهاش کار کنه...
حالا واسه اونی که داره این متنو میخونه... دینگ دینگ! زنگ تفریحو زدن! دوستت دارم!!![golrooz]

7raha7
5th November 2010, 05:49 AM
بچه ها امروز دلم واقعا شکست... تمام کسایی که هر روز بغلشون میکردم بهم پشت پا زدن و غرورمو لگد مال کردن... بابام میگه : تو منتظر بهترین نتیجه ممکن در کوتاه مدتی... مامانم میگه :بی خیال بابا ... واسه چی خودتو ناراحت میکنی؟؟؟
خدا میگه: از اولشم مهر محبت نکردی که جوابی بگیری ازشون...
بعد من میگم: خب اگر وقتی من به کسی میگم دوستت دارم، نمیگه منم همینطور... لااقل نگه: ازت بدم میاد...
اگر کسی موج مثبت نمیده موج منفی هم نده...
اگه... اگه...
نمیدونم بازم ادمه بدم ؟؟؟ بازم هر روز برم پیش اونایی که چشم دیدن موفقیتمو ندارن... بغلشون کنم و بهشون بگم دوستشون دارم... نه بخاطر اینکه خودمو لوس کنم... برای اینکه در اون لحظه این تنها چیزیه که بهش نیاز دارن...
وقتی که به آینه نور میتابونیم اون آینه نورو بازتاب میکنه... اگه چیزی نتابونیم چیزی هم بازتاب نمیشه...
وقتی هر روز مهر و محبت خدا به دلمون میتابه چرا بازتابش نمی کنیم؟؟؟
اگر کسی چیزی بازتاب نکنه یعنی آینه نیس... چرا آینه نیستیم؟؟؟
آینه بودن سخته؟؟؟ سخته یه کم صداقت داشت؟؟؟ سخته بهم بگیم همدیگرو دوست داریم؟؟؟
مگه چقدر غرورمون میره زیر سوال؟؟؟
لعنت به هرچی پستیه ... به غرور... تنفر... حسادت...
به همه چیزایی که اینقدر ناراحتم کردن... ناامیدم کردن....
به همه چیزایی که بهم یاد دادن همیشه... همه چیز اونطور هم که ما میخوایم پیش نمیرن...
لعنت به چیزایی که بهم دوباره یادآوری کردن که چقدر تنهام وقتی دیگرون لگد مالم میکنن...
لعنت به چیزایی که رستاخیز روحیمو بردن زیر سوال... من تازه یه بحران روحی بزرگو پشت سر گذاشتم که اینطوری شد... مگه هر آدمی چقدر طاقت شکستو داره؟؟؟
کسی که این متنو داری میخونی... اگر تو هم مثل من داری این تجربه رو میکنی... ادامه اش بده!!! سر لج همه اونایی که پستن! بدبختن!!! مهم نیس که چقدر بی معرفتن... مهم اینه که... وای... نمیدونم مهم چیه... خداییش به نظرتون چی مهمه؟؟؟ وقتایی که کم میاریم چی مهمه؟؟؟

A M S E T I S
6th November 2010, 07:03 AM
رها جون احساسات تو خیلی قشنگ و پاکن و بدون منت عشق میورزی اما متاسفانه همه ادما اینطور نیستن نمیخوام موج منفی بدم ولی خیلی از ادمای اطرافمون که همیشه ادعا میکنن که دوسمون دارن و دوس دارن ما خوشبخت و موفق باشیم حرف دلشون یه چیه دیگس واقعا نمیدونم چرا بعضیا حسادت میکنن چرا از موفقیت دوستشون ناراحت میشن حتی چرا همیشه دنبال یه راهی هستن که خوردش کنن اما این ادما ضعیفن روح بزرگی ندارن چون ادمی که روح بزرگ داره اول واسه دیگران خوب میخواد بعد واسه خودش.ادم ضعیف ممکنه بتونه یکی دوبار یه ضربه ای وارد کنه اما شکست میخوره چون تو و همه کسایی که بزرگن با یکی دوبار شکست نا امید نمیشید رهای عزیز اگه زمین خوردیم با قدرت و توکل به خدا بلند میشیم و راهمونو ادامه میدیم.ما نماینده خدا رو زمین هستیم پس باید به نوبه خودمون بهترین باشیم پس همه تلاشمونو میکنیم که اونی باشیم که لیاقتشو داریم تو هم لیاقت بهترین هارو داری. بی خیال چشم تنگی بعضیا به اهدافت فکر کن اصلا سعی نکن از کسی کینه به دل بگیری و واسه حرص بعضیا موفق باشی چون دل پاکت کدر میشه . چشتو رو بعضی چیزا ببند و به خدا واگذار کن اونم هواتو داره...

رهای عزیزم با تمام وجود برات بهترین هارو ارزو میکنم...موفق باشی خانومی

7raha7
9th November 2010, 05:26 AM
سلامممممممممممممم!!!
امروز بعد از دو سه روز پر مشغله اومدم... که یهو جواب امیستیسو دیدم و حسابی سورپرایز شدم... دمت گرم!!! به جمعمون خوش اومدی!!!
همه اونایی که این متنو میخونن... بابا اینقد بیخیال نباشن... تو پاسخ سریع بیان و بهم بگن چقدر همدیگرو دوست دارن... د آخه چقدر من حرص بخورم؟؟؟ بچه ها همه تونو خیلی دوست دارم چون............. خیلی غیر منتظره هستین!
هیچوقت نمیتونم راجع به تون پیش بینی خاصی کنم!
همیشه هم تو مواقع به خصوصی خودتونو نشون می دیننننننن!!! باریک!

7raha7
9th November 2010, 06:18 AM
خب......... تا الان خیلی درگیر این بودم که به یکی ابراز عشق کنم!!! پیداشم کردم!!! حالا هم صادقانه میخوام بهش بگم چقدر عاشقشم....hengameh جان!!!!!!!! چطوری؟؟؟؟ نمیدونم چی شد یهویی اسمتو دیدم و یه احساسی تو قلبم قلنبه شد اومد طرف مغزم . بهم گفت: داری اشتباه می کنی.... نه شوخی کردم....
میدونی چقدر دوستت دارم؟؟؟؟ نه خداییش واقعا عاشقتم!!!! الانم دارم اینو میذارم اینجا تا همه بفهمن من تو رو خیلی دوست دارم!!!
میدونم باور کردنش سخته.... من بی دلیل دوستت دارم.... البته میدونم که قبولش سخته... اما اگه دلیل میخوای... بیا اینم دلیل!:
اول اینکه من جذابیت روحیتو خیلی خوب حس می کنم!!! و حس می کنم خیلی مهربون و قشنگی!!!
دوم اینکه تو هم مثل ما انسانی و انسانها... خداییش خیلی دوست داشتنی هستن!!!
تو هم خیلی دوست داشتنی هستی!!! اصلا خاصیت تو اینه!!! مثل خاصیت زنبور که عسل ساختنه....
اسمت خیلی قشنگه!!! آواتارت... همه چیزت!!! جوابایی که میدی... تو همه چیزت خوب و حساب شده اس...
و مهمتر از همه اینکه تو دنیا لنگه نداری!!! تکی!!! پس باید قدر خودتو بدونی و به نمایندگی همه اونایی که دوستت دارن مواظب خودت باشی!!!! خیلی دلم میخواست سورپرایزت کنم و یه جا... یه جوری که همه ببینن و بفهمن تو چقدر برام مهمی بهت بگم دوستت دارم.... موج جمله منو بگیر و نبضشو احساس کن!!! ببین چقدر قشنگه!!!
تو رو دوست دارم چون آیینه ای... هنگامه مهربونم............ دنیا دیگه مثل تو نداره!!!
بهت گفتم دوستت دارم نه برای اینکه بخوام بهم توجه کنی... چون این چیزیه که من بهش احتیاج دارم!!! من احتیاج دارم به دیگرون عشق بورزم... رزق و روزی من اینه... و عاشق تو بودن... رزق و روزی امروزمه که خدا بهم بخشیده... خیلی مهمی!!! هوای خودتو داشته باش!!![golrooz]

A M S E T I S
11th November 2010, 11:53 AM
سلااااااااااااممممممممی دوباره...خواهش میکنم رها جان...به هرحال ما ادما باید تو شادییا و غم های همم شریک باشیم...راستی خوشحالم خوبییی[golrooz]

7raha7
12th November 2010, 05:40 AM
و اما نفر دومی که میخوام تو سایت بهش بگم خیلی دوستش دارم... قبلش چندتا چیزو بگم... اولا سلام امی جان!!!! ممنون از توجهت! منم امیدوارم همیشه خوشحال و سرزنده باشیییی!
نکته بعدی اینه که ابراز عشق تو اینجا نه برام منفعتی داره، نه باعث میشه امتیازی بگیرم... نه در جامعه واقعی با آدمایی که بهشون میگم سروکار دارم... پس ریا هم نیست! اما واسه اون کاربری که میخونه و میفهمه چقدر دوستش دارم یه سورپرایزه!!! مثل خودم که وقتی میخونم یکی نوشته منو دوست داره خوشحال میشممم!!! شما هام سعی کنین در همه حال روزی عشق و محبتتونو از خدا بگیرین حتی اگه تو سایت نخبگان باشه!
LaDy Ds DeMoNa (http://njavan.com/forum/member.php?u=19092)کسیه که واقعا خیلی خیلی دوستش دارم!
هم اسمشو... هم... همه چی شو! فقط نمیدونم الان باید چی صداش کنم؟؟؟ بابا سخته تایپش کنم...
بی خیال!!! لیدی جان مییدونستی من خیلی دوستت دارم؟؟؟ از اولش وقتی اومدم دیدمت! یادته؟؟؟ (دوستان جدی نگیرن!) همون موقع از حسن سلیقه ات خوشم اومد... خانومی تو خیلی مهربونی! چون بعدش جوابمو دادی... من اصلا انتظار نداشتم تو جواب کسی مثل منو که غریبه اس بدی...
خصوصیاتت همه منو تحت تاثیر قرار میدن... همه امواج مثبتی که از سمتت میاد باعث میشه هی بیشتر و بیشتر دوستت داشته باشم!!! و من واقعا نیاز دارم... که کسی رو دوست داشته باشم... چون بدون دوست داشتن می میرم... چون اونوقت بزرگترین وجه تمایز من با حیوانات از بین میره...
لیدی عزیزم... من خیلی دوستت دارم... چون تو واقعا دوست داشتنی هستی... اینو واقعا بهش ایمان دارم با اینکه ندیدمت... بعضی وقتا میشه بعضی خصوصیت های آدما رو از روی مثلا رنگایی که انتخاب می کنن... عکساو... حدس زد..
گلم خصوصیات تو همه پاک و آسمونی بود... و نشون میداد چه روحیه قشنگ و لطیفی داری!
و من به عنوان یه دوست غریبه بهت افتخار می کنم!!! تو یه معجزه ی بی همتایی... خصوصیتی که شاید دیر متوجهش بشی و قدرشو ندونی! تو یه معجزه ای به خاطر معصومیتت... به خاطر مهربون بودنت... به خاطر انسان بودنت!!!
و انسانها هم همگی دوست داشتنی هستم... و در آخر برات آرزوی سرافرازی می کنم... امیدوارم تو این دنیای ... هدر نری و معصومیتت همچنان پابرجا بمونه... و امیدوارم همه باهم شروع به ابراز انسانیتمون کنیم! یعنی دوست داشتن!

Rez@ee
12th November 2010, 08:50 AM
حرمت نگه دار دلم
گلم
که این اشک خون بهای عمر رفته من است
میراث من!
نه به قید قرعه
نه به حکم عرف
یک جا سند زده ام همه را به حرمت چشمانت
به نام تو
مهر و موم شده با آتش سیگار متبرک ملعون!
کتیبه خوان قبایل دور
این,این سرگذشت کودکی است
که به سرانگشت پا
هرگز دستش به شاخه هیچ آرزوئی نرسیده است
هرشب گرسنه می خوابید
چند و چرا نمیشناخت دلش
گرسنگی شرط بقا بود به آئین قبیله مهربانش
پس گریه کن مرا به طراوت
به دلی که میگریست بر اسب باژگون کتاب دروغ تاریخش
و آوار میخواند ریاضیات را
در سمفونی باشکوه جدول ضرب با همکلاسیها
دودوتا جارتا چارچارتا...
در یازده سالگی پا به دنیای شگفت کفش نهاد
با سرتراشیده و کت بلندی که از زانوانش میگذشت
با بوی کنده بدسوز و نفت و عرقهای کهنه
آری دلم
گلم
این اشکها خون بهای عمر رفته من است
دلم گلم
این اشکها خون بهای عمر رفته من است
میراث من
حکایت آدمی که جادوی کتاب مسخ و مسحورش کرده است
تا بدانم و بدانم و بدانم
به وار
وانهادم مهر مادریم را
گهواره ام را به تمامی
و سیاه شد در فراموشی , سگ سفید امنیتم
و کبوترانم را از یاد بردم
و می رفتم و می رفتم و میرفتم
تا بدانم و بدانم و بدانم
از صفحه ای به صفحه ای
از چهره ای به چهره ای
از روزی به روزی
از شهری به شهری
زیر آسمان وطنی که در آن فقط
مرگ را به مساوات تقسیم میکردند
سند زده ام یک جا
همه را به حرمت چشمان تو
مهر و موم شده با آتش سیگار متبرک ملعون
که میترکاند یکی یکی حفره های ریه هایم را
تا شمارش معکوس آغاز شده باشد
بر این مقصود بی مقصد
از کلامی به کلامی
و یکی یکی مردم
بر این مقصود بی مقصد
کفایت میکرد مرا حرمت آویشن
مرا مهتاب
مرا لبخند
و آویشن حرمت چشمان تو بود , نبود؟
پس دل گره زدم به ضریح هر اندیشه ای
که آویشن را میسرود
مسیح به جاجتا بر صلیب نمی شد!
و تیر باران نمی شد لورکا
در گرانادا
در شب های سبز کاجها و مهتاب
آری یکی یکی مردم به بیداری
از صفحه ای به صفحه ای
تا دل گره بزنم به ضریح هر اندیشه ای که آویشن را میسرود
پس رسوب کردم با جیب های پر از سنگ
به ته رودخانه <اووز> همراه با ویرجینیا وولف
تا بار دیگر مرده باشم بر این مقصود بی مقصد
حرمت نگه دار دلم گلم
دلم
اشکهایی را که خونبهای عمر رفته ام بود.
داد خود را به بیدادگاه خود آورده ام!همین
نه , نه
به کفر من نترس
نترس کافر نمی شوم هرگز
زیرا به نمی دانم های خود ایمان دارم
انسان و بی تضاد؟!
خمره های منقوش در حجره های میراث
عرفان لایت با طعم نعنا
شک دارم به ترانه ای که
زندانی و زندانبان همزمان زمزمه میکنند!!
پس ادامه میدهم
سرگذشت مردی را که هیچ کس نبود
با این همه
تو گوئی اگر نمی بود
جهان قادر به حفظ تعادل نبود
چون آن درخت که زیر باران ایستاده است..
نگاهش کن
چون آن کلاغ
چون آن خانه
چون آن سایه
ما گلچین تقدیر و تصادفیم
استوای بو و نبود
به روزگار طوفان موج و نور و رنگ
در اشکال گرفتار آمدم
مستطیل های جادو
مربع های جادو
من در همین پنجره معصومیت آدم را گریه کرده ام
دیوانگیهای دیگران را دیوانه شده ام
عرفات در استادیوم فوتبال
در کابینه شارون از جنون گاوی گفتم
در همین پنجره گله به چرا بردم
پادشاهی کردم با سر تراشیده و قدرت اداره دو زن
سر شانه نکردم که عیالوار بودم و فقیر
زلف به چپ و راست خواباندم
تا دل ببرم از دختر عمویم
از دیوار راست بالا رفتم
به معجزه کودکی
با قورباغه ای در جیبم

حراج کردم همه رازهایم را یک جا
دلقک شدم با دماغ پینوکیو
و بوته گونی به جای موهایم
آری گلم
دلم
حرمت نگه دار
که این اشکها خون بهای عمر رفته من است
سرگذشت کسی که هیچ کس نبود
و همیشه گری می کرد
بی مجال اندیشه به بغض های خود
تا کی مرا گریه کند؟ و تا کی ؟!
و به کدام مرام بمیرد
آری گلم
دلم
ورق بزن مرا
و به آفتاب فردا بیندیش که برای تو طلوع میکند
با سلام
و عطر آویشن..

حسین پناهی

7raha7
15th November 2010, 05:21 AM
شعر خیلی خیلی خیلی قشنگی بودددددددددددددددددددد!!! اینم تشکر به شیوه های مختلف: متشکرم!!! ممنون!!! مرسی!

7raha7
18th November 2010, 07:07 AM
بازم صبح شده و میخوام امروزمو با ابراز عشق به یکی دیگه از آدمای قشنگ تو دنیا ابراز کنم!!!
این یه هدیه برای f1020:
به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد

دفتر قلب مرا وا کن و نامی بنویس
سند عشق به امضا شدنش می ارزد

گرچه من تجربه‌ای از نرسیدن‌هایم
کوشش رود به دریا شدنش می ارزد

کیستم ؟ … باز همان آتش سردی که هنوز
حتم دارد که به احیا شدنش می ارزد

با دو دست تو فرو ریختنِ دم به دمم
به همان لحظه‌ی بر پا شدنش می ارزد

دل من در سبدی ـ عشق ـ به نیل تو سپرد
نگهش دار، به موسی شدنش می ارزد

سال‌ها گرچه که در پیله بماند غزلم
صبر این کِرم به زیبا شدنش می ارزد

Outta_Breathe1020
18th November 2010, 08:49 AM
سلام به رهای عزیزم
دوست خوبم
کسی که واقعا میدونم همیشه هست....
اند انرژی مثبت و اصلا نهایت همه چی..
نبینم رهاجونم غمگین باشه....
نبینم رهای پرانرژی دلش بگیره... رها باور کن منم دارم بد از همین آدمایی که اطرافم هستن میکشم... 2-3 هفته اول سال نمیدونی چقدر اذیت شدم... میدونم چی میگی رها... ولی خودتو خیلی اذیت نکن. ارزشتو نمیدونن... قدرتو نمیدونن واقعا. پس بیخیالشون. منی که به تو دارم میگم بیخیالشون برای خودم خیلی سخته که بیخیال بشم. ولی دارم همه سعیم رو میکنم. چون اگه غیر از این باشه دیگه نمیتونم ادامه بدم. از همه چی میمونم. به خاطر همین آدما کلی از همه چی زدم. فکر میکنم دوستیمو واقعا اثبات کردم ولی...
بابا خودم هستمت! بقیه رو میخوای چیکار؟؟؟؟ وقتی 1020 رو داری غمت چیه دیگه؟؟؟
شاد باشی مثل همیشه [esteghbal]

7raha7
25th November 2010, 06:04 AM
دوستای آدم همیشه اینجور موقعا میان کمکش... وای به حال اون موقعی که آدم دوستی نداشته باشه...
بچه ها................................... عیدتوووووووووووووووووووون مبارررررررررررررررررررررر ک!!!
اگر همه دوستاتونو از دست دادین(مثل خودم!!!)... اگه همه شون بهتون پشت پا زدن...
بقول f1020بی خیالش!!! همیشه یکی رو برای خودتون نگه دارین!!! کسی که ما بهش میگیم خدا... موسی گفت یهوه... و مسیح گفت پدر!

http://img1.loadtr.com/b-412806-Love_Rose.jpg

uody
30th December 2010, 12:17 PM
برات آرزوی موفقیتو دارم چون واقعا با خوندن متنت احساس دلگرمی به من دست میده[golrooz]
برا همه دعا میکنم که احساساتشون رو بتونن به راحتی بروز بدن .ورها جون همه بچه ها با گذاشتن این متنها عاشقتن [tashvigh]
به امید فردایی بهتر برا همگی

7raha7
30th December 2010, 08:17 PM
ممنون از توجهت................. امیدوارم یه روزی برسه که همه با هم وایسیم یه جا و به دستاوردایی که ساختیم نگاه کنیم و بهم افتخار کنیم................

warrior
3rd January 2011, 02:24 PM
قربونت برم که اینقد دل گنده ای.
بی خیالش.... منم هر چی دوست داشتم رفتن.به جز یه چندتایی. خودم و خودت و خدا میمونیم آخرشم.
هیچ وقت به چیزی دل نبند که ممکنه یه روزی از دستش بدی.
گفته بودم دیگه به چیزی دل نمیبندم که ممکن باشه یه روزی از دستش بدم ، ولی نمیدونم چرا بازم به ادبیات تو دل بستم!!!!!؟؟؟؟

7raha7
8th January 2011, 11:05 PM
خب پس خیالت راحت باشه......... چون این یکی هیچوقت از دست نمیره(ادبیاتو گفتم!)..... اینجور مواقع آدم به یه دوست نیاز داره که بهش بگه: تا آخرش باهاتم....
دوست!!! تا آخرش باهاتم!

warrior
12th January 2011, 03:52 PM
آی تویی که داری این متنو میخونی.
بدون که خیلی دوستت دارم.

uody
12th January 2011, 05:08 PM
شمایی که این متن رو فرستادی بدون همه بچه هاتو این سایت وقتی مطالبتون رو میخونن روحیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــه میگیرن

A M S E T I S
13th January 2011, 09:59 AM
سلاممممممممممممممممم بروبچ درسخون[nishkhand][nishkhand]

خوبین؟؟؟ افرین همیشه خوب باشین [shaad]

رهایی درستو بخون که قول دادی معدلت بالا 12 شه[nishkhand][nishkhand]

مراقب خودتون باشید...درساتونو بخونید نوه های گلم

فعلااااااااا[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

s.golgol
14th January 2011, 02:20 PM
من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی
من از خدا خواستم که بدنم را کامل سازد
روح تو کامل است . بدن تو موقتی است
من از خدا خواستم به من شکیبائی دهد
شکیبائی بر اثر سختی ها به دست می آید. شکیبائی دادنی نیست بلکه به دست آوردنی است
من از خدا خواستم تا به من خوشبختی دهد
من به تو برکت می دهم
خوشبختی به خودت بستگی دارد
من از خدا خواستم تا از درد ها
آزادم سازد
درد و رنج تو را از این جهان دور کرده و به من نزدیک تر می سازد
من از خدا خواستم تا روحم را رشد دهد
تو خودت باید رشد کنی ولی من تو را می پیرایم تا میوه دهی
من از خدا خواستم به من چیزهائی دهد تا از زندگی خوشم بیاید
من به تو زندگی می بخشم تا تو از همۀ آن چیزها لذت ببری
من از خدا خواستم تا به من کمک کند تا دیگران همان طور که او دوست دارد ، دوست داشته باشم
خدا گفت : ... سرانجام مطلب را گرفتی
امروز روز تو خواهد بود
آن را هدر نده
باشد که خداوند تو را برکت دهد

uody
15th January 2011, 08:37 PM
کسی که این متن رو میخونه وقتی میخواد این تاپیک وببنده بره سراغ تاپیک بعدی باید بدونه بچه های این تاپیک یا بهتر بگم من وبیشتر از همه خدا جون همه باهم
خیلــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی دوست داریم وبرات آرزوی بهترین ها رو داریـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــم

warrior
16th January 2011, 02:48 PM
دوستتون دارم...............

uody
18th January 2011, 08:17 PM
کسی که این متن رو میخونی میدونم ارسالی من به قشنگی ارسالی های رها جون نیست اما قرار شده بود ما بچه جاشو پر کنیم
من وs.golgolوwarrior وآمستیس
تمامی سعی مون اینه یه جوری به تویی که این متن رو میخونی بگیم مهربون دوست داشتنی هستی که ما بچه ها میگیم دوست داریم
پس قدر خودتو بدون دوست داشتنی
رها پـــــــــــــــــــــ کجایـــــــــــــــــــــ ـــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

warrior
29th January 2011, 09:48 PM
آهای .....
ای تویی که داری به اینجا نگاه میکنی....
وداری این متنو میخونی .....
خیلی بچه باحالی هستی ....
دوستت دارم....

7raha7
31st January 2011, 11:31 PM
وای باورم نمیشه.............. نمیتونید حدس بزنید چقدر شوکه شدم.... تنها پستی که فکرشم نمیکردم کسی حواسش بش باشه حالا شده 4 صفحه!!!!
بچه ها.... من عمیقا ازتون ممنونم......... خیلی غافلگیر شدم.... اصلا فکر نمیکردم کسی حواسش باشه که من نیستم....
ولی حالا میبینم علاوه بر دوستای قدیمیم چندتا دوست جدید هم اومدن............
بی مقدمه میگم: عاشقتونم!!!

uody
31st January 2011, 11:37 PM
رهـــــــــــــــــــــــ ــــــاحون همه برو بچه های این سایت به این تاپیک یه علاقه ی خاصی دارن
واز طرف همه اونا میگم به تاپیکت خوش اومدی
کسی که داری این متن رو میخونی بدون من بعد یکی هست با کلمات قشنگش دلگرمت کن
پس زود به زود بیا به این قسمت تا پر انرژی تر بشی
هممون تو رو دوســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـت داریم

A M S E T I S
1st February 2011, 09:47 AM
به به سلاامم سلامم صدتااا سلاممممم بروبچه های پرانرژی یبینم که کلی فعالین....ایول ایول

...همینطوری پیش برید با این انرژی ها سایت که هیچی دنیای مجازی منفجر میشه...

بلاخره از دست امتحانا راحت شدیم..ما که تعطیلیم و صفا .نازی دبیرستانیا باید برن

مدرسه....بلاخره شماهم راحت میشید

کنکوری ها فقط 4 ماه فرصت باقیستhttp://njavan.com/forum/images/smilies/other%20%2874%29.gif

warrior
1st February 2011, 04:05 PM
سلام به همه کسایی که دوستتون داریم...

A M S E T I S
2nd February 2011, 11:20 PM
سلااااااااممممممممممم

ادامه بدید[nishkhand]

7raha7
3rd February 2011, 08:18 AM
سلام...........
امی؟؟؟ داشتیم این حرفا رو؟؟؟ که نازی دبیرستانیا... آره؟؟؟
اطلاعیه برای کسی که این متن را میخواند: فلفل نبین چه ریزه!!! بذار دم کوزه آبشو بخور!!!
خیلی دوست دارم چون....
(بعدی ادامه اش بده!)

warrior
3rd February 2011, 03:19 PM
چون دوستت دارم و شیفته ت شدم....
بعدشم مگه دوست دتشتن دلیل میخواد؟؟؟؟
دوستت دارم بی بهونه....

A M S E T I S
3rd February 2011, 04:50 PM
مراقب باش مجنون نشی[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

mohammad.persia
3rd February 2011, 04:57 PM
کشورتو و مردم میهن تو دوست داشته باش[shaad]

7raha7
5th February 2011, 05:33 AM
بچه.......... همه تونو دوست دارم... چون همتون بوی محبوبمو میدین...
همتون یه تیکه کوچیکی از محبوبم هستین...
پس همه تون محبوب منید...
دوستتون دارم محبوبای من.
قدر خودتون و گوهر با ارزشی که درونتونه رو بدونید!

warrior
14th February 2011, 03:22 PM
رها جونی نیست... کمتر سر میزنه... اما من که هستم .... تو که هستی.... متنشو ادامه میدم....
شما اشرف مخلوقاتید... میبینید که این دنیا کوچیکم نیست.... ما توی زمینیم ، زمین توی منظومه شمسیه ، منظومه شمسی توی کهکشان راه شیریه ، کهکشان راه شیری باز توی یک کهکشان بزرگتره و....
پس میبینیم که توی دنیای به این بزرگی من به این کوچیکی شدم اشرف مخلوقات یعنی خدا خیلی بزرگ و با عظمت و مهربونه که کلید تغییر یا کنترل همه اینارو در اختیار ما گذاشته....
پس قدر خودتو بدون و خیلی خیلی خیلی خیلی خدا روئ دوست داشته باش... چون اونم تو رو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوستت داره...

7raha7
17th February 2011, 06:00 AM
حالا هستم!!! دالللللللللی!!! با یه عالمه تاپیک که میذارم... اما چون صبح زود میذارم کسی نیست بیاد بخونتشون!!!
کسایی که این متنو میخونن خواهشا بیان!!!
(لطفا از تبلیغ و مبلیغ و... در این تاپیک خودداری شود![nishkhand])
دانستنی های خواندنی سینمایی و تلوزیونی ایران
http://njavan.com/forum/showthread.php?p=204772#post204772

چین!!!
http://njavan.com/forum/showthread.php?p=204773#post204773

مورچه و حضرت سلیمان!
http://njavan.com/forum/showthread.php?p=204774#post204774

A M S E T I S
17th February 2011, 06:48 AM
هرگونه توقف بیجا مانع کسب است....تشکر و امتیاز فراموش نشه[nishkhand][nishkhand]

7raha7
21st February 2011, 06:37 AM
تشکرررررررررر؟؟؟ امتیازززززززززززز؟؟؟؟[taajob]
نکنه فکر کردید من به خاطر تشکر و امتیاز این کارو کردم؟؟؟ [nadidan](که البته دقیقا هم واسه همین این کارو کردم!!![nishkhand])
نکنه....[negaran]
نکنه....[negaran]
.....
...
..
.
(باتریم تموم شد... به امی رجوع کنید که قضیه رو کاملا میدونه... قضیه باتریو میگم![labkhand])

warrior
21st February 2011, 11:02 PM
فقط هوای خودتو داشته باش که بوت نشی.

7raha7
25th February 2011, 06:07 AM
خب وقتی تو همش داری به من گلوله برف پرتاب میکنی...(با توجه به وضعیت روزانه ات) مگه جز بوت کردن چاره دیگه ای هم میمونه ؟؟؟

mohammad.persia
25th February 2011, 09:21 AM
از زندگی خود لذت ببرید، بدون آنکه آنرا با زندگی دیگران مقایسه کنی.

uody
4th March 2011, 11:27 PM
آره با توام با خوده خوده خودت
باور کن خدا بهترین هارو برات میخواد پس خودت رو با کمترین ها قانع نکن [tashvigh]
قدر خودتو و داشته هاتو وبدون همه اینجا خیلی خیلی دوست داریم چون داریم برا تو برا خوده خودت پیام میزاریم [golrooz]
باورکن برا خیلی ها عزیزی خیلی ها که خودتمم خبر نداری[esteghbal]
زندگی یعنی دوست داشتن
ومنم دوست دارم[golrooz] ومیدونم همه اینجا دوست دارن (دوست داشتنی[cheshmak])

محسن آزماینده
5th March 2011, 12:04 PM
زندگي را بايد زندگي كرد
هيچوقت مواظب زندگي كردنتون نباشيد
بلكه طوري زندگي كنيد كه هم ازش لذت ببريد و هم بهش افتخار كنيد

7raha7
6th March 2011, 04:31 PM
این تاپیک زندس به خاطر گل روی همین دوستااااااااااااااااان!!!!
به افتخارشون یه عالمه تشکر!
(حیف که من یه بار بیشتر نمیتونم تشکرو بزنم... شماها که این متنو میخونید جاش بزنین.....!!!)

تووت فرنگی
6th March 2011, 04:34 PM
کسی که این متنو میخونه دوسته منه ...[nishkhand]

Sookoot
6th March 2011, 05:10 PM
خدایا من اون کسی که داره این تاپیکو میخونه خیلی دوستش دارم... عاشقشم! حالا هرکی که میخواد باشه... هر کجا که میخواد باشه.... مهم نیست! عشق ورزیدن تنها کاریه که ما آدما میتونیم وقتی از هم دوریم برای هم انجام بدیم... بواسطه همین عشقه که برای هم دعا می کنیم... آرزوی موفقیت می کنیم...
خدایا من نه تنها واسه اونایی که دارن این تاپیکو میخونن بلکه واسه همه بروبچ سایت... واسه همه آدما آرزوی موفقیت می کنم... و واقعا هم این ارزو رو میکنم. از ته ته دلم! این واژگان حاکی ازشور و شعوری شاعرانه بود

حتی اگر از هر 1000000 انسان یک نفر چنین بیاندیشد کافیست

احساس من این است که :

هنوز در سرای بی کسی قلب های عاشقی یافت میشود که تپش خود را با لرزش قلبی دگر تنظیم میکنند و با تمام قامت در یاد محبوب خویشند

و مگر نه انکه لذت جاودانه زندگی به دوست داشتن ها و دوست داشته شدن هاست و دگر لذایذ فانی اند و زود گذر...[golrooz]

7raha7
6th March 2011, 05:32 PM
ای کاش تواناییاینو داشتم که کاری کنم همه همینطور فکر کنن...
ای کاش میتونستم طرز فکرارو عوض کنم... قلبا رو نرم کنم....
نفرتارو از بین ببرم....
ای کاش میتونستم واسه همه یادآور معصومیت باشم....
کاش میتونستم دنیا رو عوض کنم...
کاش همه به صداقت حرفام ایمان داشتن....
کاش دنیا اونقدر کثیف نمیشد که هرکی به خودش جرات بده و تو چشات نگاه کنه و بگه: دروغ میگی...........

تووت فرنگی
6th March 2011, 06:28 PM
ای کاش تواناییاینو داشتم که کاری کنم همه همینطور فکر کنن...
ای کاش میتونستم طرز فکرارو عوض کنم... قلبا رو نرم کنم....
نفرتارو از بین ببرم....
ای کاش میتونستم واسه همه یادآور معصومیت باشم....
کاش میتونستم دنیا رو عوض کنم...
کاش همه به صداقت حرفام ایمان داشتن....
کتش دنیا اونقدر کثیف نمیشد که هرکی به خودش جرات بده و تو چشات نگاه کنه و بگه: دروغ میگی...........

کاش....کاش...کاش....[shaad]

7raha7
9th March 2011, 04:04 PM
کسی که داره این متنو میخونه یه خوش شانسه!!!!! خیلی خوش شانسه... چون امروزشو زندگی کرد... از دیروزش عبرت گرفت.... برای فرداش نقشه کشید....
اما چه خوبه اگه یاد بگیره تو این هیر و ویر خودشو دوست داشته باشه.... من این کا رو از بچه گی میکردم...
زمانی که مادرم همزمان با سرطان افسردگی هم داشت....
تصورشو بکنین... شبا خودم لپ خودمو میکشیدم و به خودم می گفتم: خوابای خوبی ببینی کوچولوووووووووو
و حالا که بزرگتر شدم میفهمم کارم چقدر هوشمندانه بود....
کاری که بهم نیرو داد تا حالا که بزرگتر شدم به خودم بگم آفرین... تو از پس همشون براومدی!
یادبگیریم خودمونو دوست داشته باشیم.....

7raha7
14th March 2011, 05:47 AM
کسی که داره این متنو میخونه........
خدا از روزی که آفریدش تو تمام عمرش چندتا روز گذاشت... چندتا روز به خصوص... که تو این روزها خودشو بهش یادآوری کنه!!!
که تو خدایی داررررررررررررری!!!
و امروز یکی از همین روزاست...
که به کسی که داره این متنو میخونه یادآوری میشه: این قشر ضخیم غریبی رو از روی خودت کنار بزن و هرچی تو دلته بگو...
خدا اینجاست!
تو خدایی داری!!!!!باورش کن!!![golrooz]

تووت فرنگی
14th March 2011, 06:02 AM
خیلی مراقبش باش خدااااااااااااااااااااااا ااااااااا[golrooz]

انریکه
14th March 2011, 04:58 PM
زمانی که از زندگیمان راضی هستیم باید بدانیم که خداوند در این کار دخیل بوده و در مجاورت ما قرار داشته است.....

uody
14th March 2011, 05:20 PM
دوست دارم میدونی
همه میدونن عزیزی
فقط یه چیزی تو خونه تکونی دلت منو بیرون نکنی [cheshmak]
رها جون متشکرم بابت این تاپیک [esteghbal]
دوست دارم خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــلی هم تویی که این متن رو میخونی هم رهای عزیزم که اینجا فرصت گفتن این حرفارو رو به هممون داده
تو سال جدید برا تویی که این متن رو میخونی از خدا میخوام تنهات نزاره
تو شادیهات تو غمت همیشه با تو باشدهمیــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــشه
تقدیم به تو [golrooz]

http://img.online-dl.com/images/h6863_meslebaran.gif

warrior
14th March 2011, 09:41 PM
سلام....
من دوباره اومدم....
شاید همتون ازم خسته شده باشید...
اما اشکال نداره....
چون همتونو دوست دارم و برام مهم شمایید...
سال عالی ای داشته باشید همتون ....
دوستتون دارم...

تووت فرنگی
15th March 2011, 07:02 AM
همیشه به خدا توکل کنه....

hyper neo
15th March 2011, 12:29 PM
یه مقدار به اینکه پایینه فکر کن ببین چی میفهمی ازش
همه میدانند
همه میدانند که منو تو از آن روزنه سرد ابوس
باغ را دیدیم
و از آن شاخه بازیگر دور از دست
سیب را چیدیم

A M S E T I S
15th March 2011, 07:34 PM
سلامممممممممم به همه شماهایی که متنو میخونید[shaad]

امیدوارمم شاااااااااد موفق پیروز و سلامت و مهربون باشید

مراقب خودتون و خوبی هاتون باشیددد[esteghbal]

سال داره نو میشه امیدوارم ما هم نو بشیم و پر از خوبی[golrooz][golrooz][golrooz]

انریکه
15th March 2011, 08:53 PM
یه مقدار به اینکه پایینه فکر کن ببین چی میفهمی ازش
همه میدانند
همه میدانند که منو تو از آن روزنه سرد ابوس
باغ را دیدیم
و از آن شاخه بازیگر دور از دست
سیب را چیدیم
امییییییییییید داشتن!!![shaad]

تووت فرنگی
16th March 2011, 07:03 AM
کسی که داری این متنو میخونی قدر مامانتو و باباتو بدون کلا قدر خانوادتو اخه اونو مثل یک جواهرتِ گرانبهایی هستن!!![esteghbal][golrooz][cheshmak]

اونا عاشق توان ،دوستت دارن [sootzadan]....[khejalat]
بیشتر به اونا فکرکن تا به دوستات اونا یک هدیه خیلی ارزشمندی هستن ![tashvigh][golrooz]
تویی که الان این متنو خوندی بدون همه دوستت دارن [esteghbal]:-*[golrooz][nishkhand]....

مراقب خودت باش مراقب پاکیت .....[shaad][golrooz]

7raha7
18th March 2011, 07:11 AM
یه جک برای کسی که این متنو میخونهههههههههههههه:
روزی دختر کوچولویی از مادرش پرسید: مامان؟ نژاد انسان ها از کجا اومده؟ مادر جواب داد: خداوند آدم و حوا را خلق کرد. اون ها بچه دار شدند و این جوری نژاد انسان ها به وجود اومد. دو روز بعد دخترک همین سوال رو از پدرش پرسید. پدرش پاسخ داد: خیلی سال پیش میمونها تکامل یافتند و نژاد انسان ها پدید اومد. دختر کوچولو که گیج شده بود نزد مادرش رفت و گفت: مامان؟! تو گفتی خدا انسان ها رو آفریده ولی بابا میگه انسان ها تکامل یافته ی میمون ها هستند...من که نمی فهمم! مادرش گفت: عزیز دلم خیلی ساده است. من بهت در مورد خانواده ی خودم گفتم و بابات در مورد خانواده ی خودش!!!

انریکه
21st March 2011, 04:21 PM
خداوندا خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده میکنی از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آن ها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو راه تو و عشق تو یاریشان خواهم داد باشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم

آمین

تووت فرنگی
22nd March 2011, 11:29 AM
بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک
شاخه های شسته، باران خورده، پاک
آسمان آبی و ابر سپید
برگهای سبز بید
عطر نرگس، رقص باد
نغمه و بانگ پرستوهای شاد
خلوت گرم کبوترهای مست
نرم نرمک میرسد اینک بهار
خوش بحال روزگار

[golrooz]

7raha7
24th March 2011, 07:49 AM
کسی که داره این متنو میخونهههه.... یه سال جدیدو داره شروع میکنه....!
با یه عالمه تصمیم جدید... تغییرات مفید....
اینم واسه تبریک سال نو به همگیتون!
بهار ثانیه ثانیه میاید و اینجا کسی هست که به اندازه ی همه شکوفه های بهاری برایت آرزوهای خوب دارد....
سال نو مبارررررک![golrooz]
(حالا اگه ندیدین همینجا تو همین تاپیک از همتون عیدیمو میگیرممممممممم[nishkhand])

msd21
24th March 2011, 05:51 PM
چه دنیای پر احساس قشنگی
زیبایشم به اینه که درونیه و هیشکی مثل خودت احساسش نمیکنه
عید همتون شاد و قشنگ(البته بدون خونه تکونی که خیلی حالگیره)

warrior
25th March 2011, 10:38 AM
سلام ای عزیزان...
چطورید؟
خوبید؟
عیدتون مبارک......
عید زیباتون مبارک.....
همتون دوست دارم....

*alien*
28th March 2011, 11:23 PM
بدون فوق العاده ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی که این همه دوست دارن دوست دارم

uody
30th March 2011, 01:37 AM
بدون همیشه یه آدم هایی هستن که دوست دارن
دلیل هم نمیخواد
مگه دوست داشتن بده که دلیل بخواد
اینقدر بی اعتماد نباش
وقتی میگم دوست دارم یعنی تا اونجایی که بتونم غمخوارت میشم
تا اونجایی که میتونم شاد نگهت میدارم
الآنم اومدم اینجا تا شادت کنم
میدونم دوست داری بشنوی دوست دارم
خب پس میگم دوست دارم اصلا بگم دیوونتم چی میگی؟
میدونم این جملات تو این دوره زمونه بی غرض نیست
فکر میکنی هر کی اینو میگه ازت یه چیزی میخواد
فقط خداست اینو میگه و هیچی از بندش نمیخواد
بدون من اینجام حتی نمیدونم تو کی هستی ولی دوست دارم
تا اگه یه وقتی ناراحتی
اومدی به این تاپیک ناراحتیت کم شه

دوست دارم خیلی بیشتر از اون چه فکرشو میکنی

تووت فرنگی
30th March 2011, 10:11 AM
سلام سلام....[esteghbal][golrooz]
خوبین؟[cheshmak]
عید خوب بود؟ [shademani2]
واسه من که خوب بووووووووووووووود [shaad] نه !!!!!!!!! عااااااااالی بوووووووووووود [taajob][labkhand]

امیدوارم شاد شاد باااشید [sootzadan][khodahafezi]

kazim
30th March 2011, 11:30 AM
خدا ..... عشق افرید یگانه معرفتی که اوج ملکوت افرید وقتی خدا عشق افرید زیبای اوج داد وقتی خدا عشق افرید به عشق معنا داد ......

7raha7
31st March 2011, 07:01 AM
چه دنیای پر احساس قشنگی
زیبایشم به اینه که درونیه و هیشکی مثل خودت احساسش نمیکنه
عید همتون شاد و قشنگ(البته بدون خونه تکونی که خیلی حالگیره)
آخ گفتی خونه تکونی داغ دلم تازه شد... ولی قیافه شاد مامانم که امسال همه کارا رو خودم تنهایی کردم به دلم نشست!

سلام ای عزیزان...
چطورید؟
خوبید؟
عیدتون مبارک......
عید زیباتون مبارک.....
همتون دوست دارم....
سلام به روی ماهت... تو خجالت نمی کشی عیدیم یادت میره؟؟؟
بابا بلاخره آدم از بعضیا انتظاراتی داره... زودباش یه جمله از اون جمله قشنگات بذار به عنوان عیدی به بچه ها ببینم!

بدون فوق العاده ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی که این همه دوست دارن دوست دارم
بدون خیلی مهربووووووووووووونی و خودت فراموش میکنی که چقدر مهم و خوشقلبی... اما ما بهت یادآوری میکنیم... تو درست بودنشم شک نکن: آیا میدانستید alienبسیار بسیار بسیار مهم و خوش قلب است؟؟؟ آخ جان... از لحن همایونیمان خوشمان آمد!!!

بدون همیشه یه آدم هایی هستن که دوست دارن
دلیل هم نمیخواد
مگه دوست داشتن بده که دلیل بخواد
اینقدر بی اعتماد نباش
وقتی میگم دوست دارم یعنی تا اونجایی که بتونم غمخوارت میشم
تا اونجایی که میتونم شاد نگهت میدارم
الآنم اومدم اینجا تا شادت کنم
میدونم دوست داری بشنوی دوست دارم
خب پس میگم دوست دارم اصلا بگم دیوونتم چی میگی؟
میدونم این جملات تو این دوره زمونه بی غرض نیست
فکر میکنی هر کی اینو میگه ازت یه چیزی میخواد
فقط خداست اینو میگه و هیچی از بندش نمیخواد
بدون من اینجام حتی نمیدونم تو کی هستی ولی دوست دارم
تا اگه یه وقتی ناراحتی
اومدی به این تاپیک ناراحتیت کم شه

دوست دارم خیلی بیشتر از اون چه فکرشو میکنی
wow!!! یودی جان حرفات حرف دل منه... جدا سوال شده واسم که منشا اینهمه بدبینی کجاست؟؟؟

سلام سلام....[esteghbal][golrooz]
خوبین؟[cheshmak]
عید خوب بود؟ [shademani2]
واسه من که خوب بووووووووووووووود [shaad] نه !!!!!!!!! عااااااااالی بوووووووووووود [taajob][labkhand]

امیدوارم شاد شاد باااشید [sootzadan][khodahafezi]

تو فقط امیدوار باش بی معرفت! خب؟؟؟
بدو یه شعر قشنگ پیدا کن ببینم... بازم که عیدیم یادت رفت....!

خدا ..... عشق افرید یگانه معرفتی که اوج ملکوت افرید وقتی خدا عشق افرید زیبای اوج داد وقتی خدا عشق افرید به عشق معنا داد ......
آهان... به این میگن عیدیا..............!!! قابل توجه بعضیا....
یاد بگیرید بعضیا... الگو بگیرید بعضیا... بابا تو سال جدیدم منو حرص میدید بعضیا؟؟؟

7raha7
31st March 2011, 09:29 PM
بچه هااااااااااااااا
این عیدی من به همتونه: رازهای بزرگ زندگیممممم
رازهایی که تا حالا به هیشکی نگفتم
فقطم میتونم اینجا تو سایت بگم چون کسی منو نمیشناسهههههههههه
به این آدرس سر بزنیددددد
http://njavan.com/forum/showthread.php?t=92385

انریکه
3rd April 2011, 02:51 PM
به من اصلا خوش نگذشت تعطیلات یعنی هر سال همینطوربوده همیشه جایی میریم که من دوس ندارم[sar dard][sar dard]

7raha7
6th April 2011, 05:37 AM
خب پردیس جان واست یه داستان میذارم تا بهتر شی!!![cheshmak]

دنیای زیبای ما

معلم عصبی دفتر رو روی میز كوبید و داد زد:

سارا ...

دخترك خودش رو جمع و جور كرد، سرش رو پایین انداخت و خودش رو تا جلوی میز معلم كشید و با صدای لرزان گفت:

بله خانوم؟

معلم كه از عصبانیت شقیقه هاش می زد، تو چشمای سیاه و مظلوم دخترك خیره شد و داد زد:

چند بار بگم مشقهات رو تمیز بنویس و دفترت رو سیاه و پاره نكن؟! هـــا؟

فردا مادرت رو میاری مدرسه می خوام در مورد بچه بی انضباطش باهاش صحبت كنم!

دخترك چونه ی لرزونش رو جمع كرد... بغضش رو به زحمت قورت داد و آروم گفت:

خانوم...

مادرم مریضه...

اما بابام گفته آخر ماه بهش حقوق میدن...

اونوقت می شه مامانم رو بستری كنیم كه دیگه از گلوش خون نیاد...

اونوقت می شه برای خواهرم شیر خشك بخریم كه شب تا صبح گریه نكنه...

اونوقت...

اونوقت قول داده اگه پولی موند

برای من هم یه دفتر بخره كه من دفترهای داداشم رو پاك نكنم و توش بنویسم... اونوقت قول می دم مشقامو ...

معلم صندلیش رو به سمت تخته چرخوند

و گفت بشین سارا ...

و كاسه اشك چشمش

روی گونه خالی شد . . .

7raha7
10th April 2011, 05:44 AM
چرا اینقدر همتون ساکتیدددددددددددد؟؟؟[negaran]

warrior
11th April 2011, 05:36 PM
دوباره اومدم....
اومدم برای چی؟؟؟؟
برای اینکه یادآوری کنم که همتونو دوست دارم که یه وقت فراموش نکنید.

*yas*
29th April 2011, 01:42 AM
تویی که متنرو میخونی هر وقت دلت گرفت فک نکن تنهایی همه یه جوری یه جایی یه چیزی باعث میشه دلشون از خودشون بگیره
و میدونم میدونم همه اینا زود برطرف میشه میرن انگار نه انگار که بودن خدا به هدیه ایی به هممون داده اونم اینه فراموشی همه غم هامون رو کم کم فراموش میکنیم
تویی که این متن رو میخونی میدونم ناراحتت کردم میدونم ولی بدون اینجا خیلی ها مث خودم دوست دارن نمیخوان غمی بیاد سراغت و همیشه برات خوشی رو آرزو میکنن خوش باش و بدون دوست داریم

انریکه
2nd May 2011, 03:25 PM
ملاصدرا می گوید :

خداوند بی‌نهایت است و لامکان و بی زمان اما :

به قدر فهم تو کوچک می‌شود

به قدر نیاز تو فرود می‌آید،

به قدر آرزوی تو گسترده می‌شود،

به قدر ایمان تو کارگشا می‌شود،

به قدر نخ پیر زنان دوزنده باریک می‌شود،

به قدر دل امیدواران گرم می‌شود...

پــدر می‌شود یتیمان را و مادر.

برادر می‌شود محتاجان برادری را.

همسر می‌شود بی همسر ماندگان را.

طفل می‌شود عقیمان را.

امید می‌شود ناامیدان را.

راه می‌شود گم‌گشتگان را.

نور می‌شود در تاریکی ماندگان را.

خداوند همه چیز می‌شود همه کس را.

به شرط اعتقاد؛

شرط پاکی دل؛

به شرط طهارت روح؛

چنین کنید تا ببینید که: خداوند، چگونه بر سفره‌ی شما، با کاسه ‌یی خوراک و تکه‌ای نان می‌نشیند. بر بند تاب، با کودکانتان تاب می‌خورد، و در دکان شما کفه‌های ترازویتان را میزان می‌کند. و "در کوچه‌های خلوت شب با شما آواز می‌خواند"... مگر از زندگی چه می‌خواهید ؟!

انریکه
2nd May 2011, 03:32 PM
در لحظه شادی، پروردگارت را ستایش کن.

حمد و سپاس مخصوص اوست و هیچکس و هیچ چیز در مرتبه او شایسته ثنا نیست.

در لحظه سختی، فقط از خداوند کمک بخواه.

او بهترین فریادرس است و همیشه با تو و در کنار توست.

همانگونه که وقتی موسی(ع) را برای رهایی مردم از بردگی فرستاد، یا هنگامی که اسحاق، سرزمین موعود را به خاطر گرسنگی و قحطی ترک کرد به ایشان فرمود : من با شما هستم.

در لحظه گمراهی و حیرانی، فقط خدا را جستجو کن.

او هدایت گر به سوی نعمت هاست. راه درست را از او بخواه
چراکه تنها او از نهان و پیدا باخبر است.

در لحظه آرامش، معبود را مناجات کن.

او تنها اجابت کننده دعاهاست. برای همه دعا کن به خصوص برای کسانی که با تو مشکل دارند.

و در آخر، مثل من برای خواسته های خودت دعا کن، او همه را گوش می کند.

warrior
2nd May 2011, 04:07 PM
سلام سلام ...
امیدوارم همتون خوب باشیدو عاشق.
اومدم که بگم دوست عزیزی که تازه اومدی ، بدون که ما اینجا وهمه جا دوستت داریم.

*yas*
8th May 2011, 02:59 AM
دوباره سلام این پستی که الان میزنم رو قصد داشتم دوروز پیش بزنم تایپ کردما همین که خواستم ارسالش کنم سایت ارور میداد
بگذریم
اومدم اینجا تا از همتون کمک بخوام خواهشا کمکتون رو تو همین تاپیک بگین
کسی که این متن رو میخونی میخوام خودتو جای یکی تصور کنی
آماده ایی؟؟؟
حالا تصور کن
تصور کن یکی تو رو تو دنیای مجازی تو رو با یکی دیگه اشتباه میگیره
ازت میپرسه تو همونی ؟؟
میگی نه
وقتی یه پستی ارسال میکنی از قضا اون پست رو همون طرف ارسال کرده تو یه فروم دیگه همونی که ازت میپرسه
میگه تو همونی داری دروغ میگی
هر چقدرم بگین نه قبول نمیکنه که نیستین
تویی که این متن رو میخونی نمیخوای هر جا هستی خودت باشی؟؟
دوست داری از حرفهایی که نزدی یا تو فرومی که نبودی ازش برات بگن ؟؟؟؟؟
دوست داری کاری رو که انجام ندادی رو بهت نسبت بدن ؟؟
یا اینکه حسی رو نداری بگن داری؟؟؟؟؟
دیگه کلافه میشی پیام هاش تلمبار میشه نمیخونی
یا اینکه تهدیدش میکنی
میبینی نتیجه نمیگیری میری کمک میخوای
کمکت میکنن راهنماییت میکنن
تهدید ت رو عملی میکنی
همون اخراج میشه
دوباره با یه اسم دیگه عضو میشه و دوباره شروع میشه
دوباره تو همون کار قبلیت رو ادامه میدی
اونم دوباره ..........
من امروز همین جا از کسی که این متن رو میخونه کمک میخوام تو بودی چی کار میکردی؟؟؟؟؟
کسی که اصلا گوش نمیده تو چی میگی؟؟؟؟
کسی که هر پستی میزنی به خودش میگیره
نمیخوای اینطوری باشه گاهی وفتا تصمیم میگری چیزی ارسال نکنی بعد پیش خودت میگی اون اشتباه گرفته چرا من باید عقب بکشم اون باید قبول کنه
عزیزی که این متن رو میخونی از راهنماییت متشکرم
کسی که این متن رو میخونی چه کمکم کنی یا نه امیدوارم تو همچنین مشکلی پیدا نکنی[golrooz]

A M S E T I S
8th May 2011, 07:35 AM
سلاااااااااامممممممممممم

خیلی باحالیددددددددددد[golrooz][golrooz]

مثبت فکر کن

مثبت زندگی کن

موفق میشی[esteghbal]

*yas*
9th May 2011, 05:57 PM
فکر می کردم دوستان کمکم میکنن اما مث اینکه...............
لابد نخوندین

غزل بارون
9th May 2011, 07:36 PM
به اینجور آدما هرگز نباید توجه کرد بی محلی بدترین جزا برای انسان هایی که سبب آزار دیگرانن

rangin kaman
9th May 2011, 11:07 PM
فکر می کردم دوستان کمکم میکنن اما مث اینکه...............
لابد نخوندین
دوست من چرا بیخود خودت رو ناراحت میکنی.تو که از خودت مطمئن هستی، غصه برای چی؟بزار اینقدر به خودش بگیره تا جونش در بیاد.چند وقت دیگه خودت خنده ات می گیره از ناراحتی ات.اگه فکر میکنی نمیتونی بیخیال شی خب تو هم با یک اسم دیگه عضو شو.تو دنیای واقعی ایشالا گرفتار اینجور آدم ها نشی.[labkhand]

e.einitabar
9th May 2011, 11:37 PM
کیه تا حالشو بگیریم؟
یه worm خوشگل براش میفرستیم پدرشو در بیاریم والا
آبجی خوودتو ناراحت نکن

*yas*
11th May 2011, 09:14 AM
به اینجور آدما هرگز نباید توجه کرد بی محلی بدترین جزا برای انسان هایی که سبب آزار دیگرانن

كاش انسان بود تا با بي محلي يه جزايي براش محسوب ميشد و حساب كار ميومد دستش متشكرم از راهنماييت [golrooz]

دوست من چرا بیخود خودت رو ناراحت میکنی.تو که از خودت مطمئن هستی، غصه برای چی؟بزار اینقدر به خودش بگیره تا جونش در بیاد.چند وقت دیگه خودت خنده ات می گیره از ناراحتی ات.اگه فکر میکنی نمیتونی بیخیال شی خب تو هم با یک اسم دیگه عضو شو.تو دنیای واقعی ایشالا گرفتار اینجور آدم ها نشی.[labkhand]

اولش خواستم با يه اسم ديگه عضو شم ولي گفتم من اشتباه نميكنم اون داره اشتباه ميكنه پس چرا من فرارا كنم و با يه اسم ديگه عضو شم اونم پيش خودش بگه پس حق با خودش بود من هموني بودم كه فكر ميكرد
راست ميگين خوبه تو دنياي مجازيه
خدا نياره تو دنياي واقعي[nadidan]

کیه تا حالشو بگیریم؟
یه worm خوشگل براش میفرستیم پدرشو در بیاریم والا
آبجی خوودتو ناراحت نکن
خداييش الان چند تا اسم عوض كرده خودمم نميدونم دفعه بعد با چه اسمي ميخواد پيغام بفرشته
سپاس اگه احتياج به worm بود حتماخبرتون ميكنم [golrooz]
تويي كه اين متن رو ميخوني متشكرم از همه راهنمايي هات به قول دوستمون اميدوارم اين مشكل تو دنياي واقعي برامون به وجود نياد
بدونين خيلي كمكم كردين و خوشحالم تو اين سايتم با اين دوستان عزيز[golrooz]

7raha7
12th May 2011, 03:36 PM
دوباره سلام این پستی که الان میزنم رو قصد داشتم دوروز پیش بزنم تایپ کردما همین که خواستم ارسالش کنم سایت ارور میداد
بگذریم
اومدم اینجا تا از همتون کمک بخوام خواهشا کمکتون رو تو همین تاپیک بگین
کسی که این متن رو میخونی میخوام خودتو جای یکی تصور کنی
آماده ایی؟؟؟
حالا تصور کن
تصور کن یکی تو رو تو دنیای مجازی تو رو با یکی دیگه اشتباه میگیره
ازت میپرسه تو همونی ؟؟
میگی نه
وقتی یه پستی ارسال میکنی از قضا اون پست رو همون طرف ارسال کرده تو یه فروم دیگه همونی که ازت میپرسه
میگه تو همونی داری دروغ میگی
هر چقدرم بگین نه قبول نمیکنه که نیستین
تویی که این متن رو میخونی نمیخوای هر جا هستی خودت باشی؟؟
دوست داری از حرفهایی که نزدی یا تو فرومی که نبودی ازش برات بگن ؟؟؟؟؟
دوست داری کاری رو که انجام ندادی رو بهت نسبت بدن ؟؟
یا اینکه حسی رو نداری بگن داری؟؟؟؟؟
دیگه کلافه میشی پیام هاش تلمبار میشه نمیخونی
یا اینکه تهدیدش میکنی
میبینی نتیجه نمیگیری میری کمک میخوای
کمکت میکنن راهنماییت میکنن
تهدید ت رو عملی میکنی
همون اخراج میشه
دوباره با یه اسم دیگه عضو میشه و دوباره شروع میشه
دوباره تو همون کار قبلیت رو ادامه میدی
اونم دوباره ..........
من امروز همین جا از کسی که این متن رو میخونه کمک میخوام تو بودی چی کار میکردی؟؟؟؟؟
کسی که اصلا گوش نمیده تو چی میگی؟؟؟؟
کسی که هر پستی میزنی به خودش میگیره
نمیخوای اینطوری باشه گاهی وفتا تصمیم میگری چیزی ارسال نکنی بعد پیش خودت میگی اون اشتباه گرفته چرا من باید عقب بکشم اون باید قبول کنه
عزیزی که این متن رو میخونی از راهنماییت متشکرم
کسی که این متن رو میخونی چه کمکم کنی یا نه امیدوارم تو همچنین مشکلی پیدا نکنی[golrooz]

سلام یاس عزیززززز... امیدوارم هنوزم واسه جواب دادن به تو دیر نشده باشه...
با اجازه دوستان میخوام یه نحوه برخورد جدید و یه دیدگاه جدیدو مطرح کنمممم
کسی هست که زندگی رو به کامتون تلخ کرده (حالا نه به این شدت... مثلا گفتممم[nishkhand])
کسی برای دیگرون مشکل ایجاد میکنه که خودشم مشکل داشته باشه... یاس عزیز... اون کاربر هر کی که هس...
تا حالا با این دیدگاه باهاش صحبت کردی که میخوای کمکش کنی ؟؟؟[labkhand]

7raha7
22nd May 2011, 10:40 AM
اصلا کلا تا حالا با این دیدگاه با دیگرون برخورد کردید که جوری باهاشون برخورد کنید که انتظارشو ندارنننن.... باورتون نمیشه! شوکه خواهند شد!
مثلا وقتی یکی داره سرتون داد میکشه فوری اونو در آغوش بیرید... یا مثلا وقتی کسی به شما بی احترامی میکنه در جوابش بگید : دوستت دارم!
یه خاطره جالبم دارم در این مورد... باورتون میشه من از بیشتر چت رومای ایران اخراج شدم فقط بخاطر همین اخلاقم؟؟؟
تو چت رومای ایرانی که ماشالا بازار فحش و دری وری داغه... وقتیم بهت فحش میدن فقط کافیه بگی : دوستت دارم![khande]
و بعد علتاشو بگی : چون تو ادمی...
چون تو روح داری... جسم داری... مثل من!
چون....
و بعدش اخرااااااااااااااااج![bamazegi]
نکته جالب اینجاست که اول خود صاحاب روم میاد اد میکنه بعد اخراجت میکنه ... بعدم میگه : حیف شما نیست وارد همچین محیطایی میشید؟؟؟؟ بعدشم که میگی : تو همه چت روما همینجوره تعجب میکنه!!![shaad]
یه بار امتحان کنید... خیلی بانمکه!!![nishkhand]

*yas*
19th June 2011, 11:22 PM
کسی که این متن و میخونه شده با یه انگیزه ایی یه کاری و شروع کنی بعد بعضی ها همچین زیر پاتو خالی کنن تو خیلی سخت بلند شی؟؟
طوری باهات برخورد کنن که انگار بچه ایی و متوجه هیچی نیستی ، شده ؟؟
تویی که این متن و میخونی تو این کارو نکن
باشه ، کمکش کن تا کاری و شروع کرده بتونه به بهترین شکل انجامش بده
بدون خودتم با این کارت احساس بهتری پیدا میکنی
اصلا چی بهت میرسه وقتی کمکشم نمیکنی ، بخوای اذیتش کنی
روزای دنیا تموم میشه بهتره بگم یه روزی شیشه عمرت میشکنه ، نخواه با یاد بد تو رو به یادشون بیارن
بزار همیشه تو ذهن بقیه خوب بمونی
میدونم همتون خوب میدونین دونستن کافی نیست خواهشا عمل کنین
همتون و دوست دارم
بدونین اگه یه روزی این اتفاقا برا شما افتاد تنها نیستین
خیلیا مث شمان
دست از تلاش نکشین
خدا جای حق نشسته [golrooz]

انوبانی نی
14th November 2012, 01:28 PM
عزیزم خداوند بزرگترین نعمتش رو بهت داده یه قلب مهربون .از نامهربانیها دل ا فسرده نشو .این نور در این دنیا وهر دنیای دیگه ای راهت رو روشن میکنه. سیمایت خواهد درخشید وتا عمر داری معجزه اسا از گزند بدهای عالم دور خواهی شد .خوب نگاه کن وجود نیروهایی را حس خواهی کرد که مواظبت هستند . خوب نگاه کن . نگاه کن .......

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد