PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر ‌دشتي نمايشنامه‌ي «در خانه‌ام ايستاده بودم .....» را مي‌خواند

diamonds55
4th December 2008, 02:13 AM
در ادامه جلسات نمايشنامه‌خواني «دور تا دور دنيا» نمايشنامه‌ي «در خانه‌ام ايستاده بودم و منتظر بودم باران بيايد» نوشته‌ي «ژان لوك گارز» با ترجمه تينوش نظم‌جو و كارگرداني علي‌اصغر دشتي روخواني مي‌شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين نمايشنامه با همراهي گروه تئاتر «دن كيشوت» و با نقش‌خواني بازيگراني همچون فاطمه نقوي، فريبا كامران، نگار عابدي، نگار جواهريان و رامونا شاه به اجرا درمي‌آيد.

فرشاد فزوني با ساخت موسيقي و آرش بزرگ‌زاده به عنوان دستيار كارگردان و رئوفه رستمي به عنوان عكاس در اجراي اين برنامه همكاري مي‌كنند.

علي‌اصغر دشتي درباره اجراي اين برنامه در يادداشتي مي‌نويسد: «هركجا كه هستيد، باشيد همان‌جا اگر قدم مي‌زنيد به قدم‌ زدنتان ادامه بدهيد. اگر در يكي از گالري‌هاي تابلو نگاه مي‌كنيد، تابلوها را به دقت نگاه كنيد. اگر در كافي‌شاپ نشسته‌ايد و قهوه نوش جان مي‌كنيد، قهوه‌تان سرد نشود. اگر با دوستان خود حرف مي‌زنيد، حرف‌تان را قطع نكنيد. صداي آنان كه در خانه‌شان ايستاده بودند و منتظر بودند باران بيايد به گوش شما خواهد رسيد. شايد هم سر راهتان سبز شدند!»

به گزارش ايسنا، اين برنامه با همكاري نشر ني و زير نظر تينوش نظم‌جو و كيومرث مرادي ساعت 17 روزهاي شنبه 16 و چهارشنبه 20 آذرماه در تمامي فضاهاي خانه هنرمندان ايران برگزار مي‌شود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد