PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزوتون تو کودکی چی بوده؟بهش رسیدید؟ایا؟

NeshaNi
6th October 2010, 11:44 PM
سلام دوستان[naomidi]
ارزوتون تو کودکی چی بوده؟بهش رسیدید؟ایا؟[golrooz][shaad]

باستان شناس
6th October 2010, 11:58 PM
من هميشه از بچگي عاشق اينكه ي باستان شناس بشم بودم كلي ذوق ميكردم و به اين ارزو البته با سخت كوشي خودم رسيدم.....[shaad][shaad]الان هموني هستم كه هميشه ميخواستم باشم.
از اين بابت خيلي خوشحالم.[shaad]

hamed civil1
7th October 2010, 12:13 AM
من ارزوم بود خلبان بشوم ولی خب نشد چون نتونستم تو کنکور رقم قابل توجه ای بدست بیاورم
البته اگر تو کشوری مثل امریکا یا شبیه این کشور ها که برای اموزش خلبانی با جنگنده ها خیلی مثل کشور ما موانع زیاد علمی وجود نداره , بودم فکر کنم الان یکی از زبده ترین خلبانان بودم حالا شاید بعدا تونستیم با یک پاراگلایدر دیگه حداقل بپریم
ولی از شغل مهندسی عمران هم خیلی راضی هستم.

*FATIMA*
7th October 2010, 12:32 AM
من زمین شناسی را دوست داشتم ولی خوب نشد ولی خوب کتاباشو میخونم
رشته خودم رو هم دوست دارم خیلی باحاله[esteghbal]

Mercy
7th October 2010, 09:04 AM
من آرزوم این بود که آدم مشهوری بشم .
یادمه بچه که بودم به همه میگفتم میخوام استاددانشگاه شم .
هنوز راه دارم تا بهش برسم ...

ولی کلا به آروزهام نرسیدم آروزهام زیادی بزرگ و دور از واقع بود !

LOADSTAR
7th October 2010, 09:28 AM
من خیلی دوست داشتم باستان شناس یا زمین شناس شم.
بعدا بهم گفتن برای یه دختر تو ایران زیاد شغل خوبی نیست.
به خاطر همین به عنوان رشته دنبالش نیستم.اما هنوزم عاشق این رشته ام و کتابا و مستنداشو خیلی دوست دارم و اگه فرصت کنم همشو میخونم.
یه آرزوی دیگه هم دارم و داشتم یه دوست داشتم که یه مشکل ژنتیکی داشت و متاسفانه فوت کردن.امیدوارم یه روز بتونم درمانی برای بیماری های ژنتیکی پیدا کنم یا حداقل روشون تحقیق کنم.
امیدوارم به این آرزو به زودی برسم.
ولی اینا اسمشون آرزو نیستا هدفن.

amane$
7th October 2010, 01:09 PM
من 6 سالم بود دوست داشتم ژیمناستیک کار بشم.کلاس رفتم انقدر خوب بلد بودم شدم همکار مربیمون
بعد مربیمون عوض شد گفت که باید همه رو از اول شروع کنیم
منم عصابم خورد شد نرفتم
خیلی ناراحت بودم
ولی الان ارزو دارم دندان پزشک بشم که ایشالا میشم[nishkhand]

A M S E T I S
6th November 2010, 07:16 AM
یادمه بچه که بودم دلم میخواست یه عروسک خیلی بزرگ داشته باشم ولی به این ارزومم نرسیدم[gerye]من اول ارزو داشتم خلبان بشم بعد یه روز انشا درباره ارزو بود منم نوشتم ارزو دارم خلبان شوم ولی معلممون حسابی زد تو پرم گفت دخترم دخترا که خلبان نمیشن بعد بچه ها خندیدن فکر کن چقد بی ذوق بودن.بعد تصمیم گرفتم جراح قلب بشم ولی دیدم یه جوریه دیگه کلا بی خیال ارزو شدم.ولی داروسازی دوس داشتم که کشاورزی قبول شدم .

داداشی
6th November 2010, 02:00 PM
من تو 6 سالگی بودم که با سوال دوستم تو مدرسه مواجه شدم که گفت دوست داری بزرگ شدی چجوری باشی؟
یادم نمیره کلی روش فکر کرده بودم چون تو فامیل مهندس برق و معماری و عمران زیاد بود به این رشته علاقه داشتم یعنی خوشم میومد پیش خودم آرزو کردم مهندس معماری اول و بعد مهندس برق بشم ازدواج کنم و سه تا ماشین بخرم هیچ وقت یادم نمیره
الان به رشته برق تا نصفه رسیدم به ماشین هم رسیدم داشتم به ازدواج میرسیدم که خدا نخواست ولی تا حد قبول به آرزوم رسیدم خدا رو شکر

ساسي
6th November 2010, 03:48 PM
[nishkhand]ارزوم بود يه دانشگاه برجسته تو يه رشته خوب درس بخونم كه خداروشكربه ارزوم رسيدم والان تو يكي از دانشگاههاي برتركشور دارم درس مي خونم.[shaad]

ساناز فرهیدوش
6th November 2010, 08:08 PM
به ارزوم رسیدم ....... (( اینکه بزرگ شوم ! )))))

حالا بزرگ شدم و بزرگترین آرزم این است که از من به نیکی یاد کنند و در طول زندگی ام شایستگی خدمت به دیگران رو داشته باشم .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد