PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندوق پيشنهاد، انتقاد و ... بخش زبانهاي خارجی

matrix
24th January 2010, 06:40 AM
دوستان گرامي، ارجمند و علاقمندان به بخش زبانهاي خارجي:
از اين پس پيشنهادات، انتقادات، مشكلات و هر گونه نظرات و سوال راجع به بخش زبان را مي توانيد در اين تاپيك ارسال و مطرح فرمائيد.
تمامي نظريات ارسالي شما بترتيب مورد بررسي و ارزيابي قرار خواهد گرفت.

با تشكر

بانوثریا
27th January 2010, 10:48 AM
سلام خسته نباشید
میگما میشه یه بخش بزاری به اسم word by word که در اون لغات رو به وسیله عکس آموزش میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی ممنون

matrix
27th January 2010, 06:46 PM
سلام خسته نباشید
میگما میشه یه بخش بزاری به اسم word by word که در اون لغات رو به وسیله عکس آموزش میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی ممنون
این موضوع یکی از تاپیک هایی هست که به زودی باز خواهد شد.;)
امیدوارم که بقیه کاربران هم پیشنهادات خودشون رو مثل دوست خوبم elahedos عزیز بگن تا از نیازهای اونها با خبر باشیم@};-@};-

neginekimiya
14th April 2010, 11:52 AM
سلام خسته نباشید
میشه یه بخشی رو بعنوان نمونه ترجمه بزارید تا هم بشه ترجمه های بزرگان رو توش خوند ونکات مربوط بهش رو فرا گرفت و هم اینکه بچه ها ترجمه هاشون رو اونجا بزارن (مثل مجله ترجمه ).

و اگه امکانش هست منابع کارشناسی ارشد زبان (مترجمی زبان انگلیسی )در دانشگاه سراسری و پیام نور رو بزارید ممنون میشم

با تشکر از زحمتاتون @};-@};-@};-

matrix
6th May 2010, 12:04 PM
سلام خسته نباشید
میشه یه بخشی رو بعنوان نمونه ترجمه بزارید تا هم بشه ترجمه های بزرگان رو توش خوند ونکات مربوط بهش رو فرا گرفت و هم اینکه بچه ها ترجمه هاشون رو اونجا بزارن (مثل مجله ترجمه ).

و اگه امکانش هست منابع کارشناسی ارشد زبان (مترجمی زبان انگلیسی )در دانشگاه سراسری و پیام نور رو بزارید ممنون میشم

با تشکر از زحمتاتون @};-@};-@};-
سلام دوست عزیز!{happy}
در ارتباط با بخش ترجمه هر کسی که متنی رو ترجمه کرده میتونه آزادانه اینجا پست بزنه تا بقیه هم استفاده کنن و اگه مشکلی توش داشت درخواست کمک کنه.;;)
البته متنها کوتاه باشند که وقت کاربران رو زیاد نگیره بهتره;)

منابعی که شما گفتین رو هم متاسفانه من دسترسی ندارم شرمنده:">
تشکر از اینکه نظرتون رو ارائه کردید!{happy}

jojepanbeyi
15th October 2010, 06:39 PM
از زحمات همه و همه ممنون

صاصائیل
23rd July 2011, 03:53 PM
سلام حالتون چطوره ؟انگلیسی من در حد متوسطه.فقط داستانهای کوچیک ترجمه میکنم
من یه پیشنهادی داشتم:آیا این امکان وجود داره که برای کسایی که علاقمند به مکالمه هستند در یک تاپیک ,سوژه ای (به زبان انگلیسی )مطرح کنید و از اطرافیان علاقمند, درخواست پاسخ بصورت انگلیسی را هم در 1یا 2خط بخواهید ؟درعین حال غلطهای گرامری هم مشخص میشود و انگلیسیمان هم قویتر میشود.
باتشکر[golrooz]یک دنیا گل سرخ تقدیم به شما[golrooz]

صاصائیل
1st August 2011, 07:04 PM
دوستان گرامي، ارجمند و علاقمندان به بخش زبانهاي خارجي:
از اين پس پيشنهادات، انتقادات، مشكلات و هر گونه نظرات و سوال راجع به بخش زبان را مي توانيد در اين تاپيك ارسال و مطرح فرمائيد.
تمامي نظريات ارسالي شما بترتيب مورد بررسي و ارزيابي قرار خواهد گرفت.

با تشكر

bmk

سلام نازخاتون عزیز حالتون چطوره؟[labkhand]دوست داشتم یه متن از خواص ادویه جات برای سلامتی افراد تهیه کنم که بادستورات غذایی شما هم در ارتباط باشه،نظرشما چیه؟اگه پیشنهادی دارید خوشحال میشم راهنماییم کنید[esteghbal]یه دنیا گل سرخ تقدیم به شما[labkhand]

نازخاتون
23rd August 2011, 11:57 AM
سلام حالتون چطوره ؟انگلیسی من در حد متوسطه.فقط داستانهای کوچیک ترجمه میکنم
من یه پیشنهادی داشتم:آیا این امکان وجود داره که برای کسایی که علاقمند به مکالمه هستند در یک تاپیک ,سوژه ای (به زبان انگلیسی )مطرح کنید و از اطرافیان علاقمند, درخواست پاسخ بصورت انگلیسی را هم در 1یا 2خط بخواهید ؟درعین حال غلطهای گرامری هم مشخص میشود و انگلیسیمان هم قویتر میشود.
باتشکر[golrooz]یک دنیا گل سرخ تقدیم به شما[golrooz]

سلام بر ساسائيل عزيز
چشم بزودي اين امر محقق خواهد شد...
ممنون از اينكه پيشنهاد خود را مطرح فرموديد...[shaad]

نازخاتون
23rd August 2011, 11:59 AM
سلام نازخاتون عزیز حالتون چطوره؟[labkhand]دوست داشتم یه متن از خواص ادویه جات برای سلامتی افراد تهیه کنم که بادستورات غذایی شما هم در ارتباط باشه،نظرشما چیه؟اگه پیشنهادی دارید خوشحال میشم راهنماییم کنید[esteghbal]یه دنیا گل سرخ تقدیم به شما[labkhand]

سلام مجدد بر شما ... خواهش مي كنم ..بضاعت بنده اندك است ... ولي با همين بضاعت اندگك و ناچيز هر كاري كه از دستم برآيد دريغ نخواهم كرد ... شما بفرمائيد: [esteghbal]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد