PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر وقتی رضازاده به جان پسرش ابوالفضل قسم می خورد!

Cista
4th October 2010, 06:16 PM
پیمانه: حسين رضازاده - سرپرست فدراسيون وزنه‌برداري: حدود هشت ماه است كه فدراسيون را به عنوان سرپرست تحويل گرفته‌ام و سعي كردم از نيروهاي كارآمدي در بخش‌هاي مختلف استفاده كنم. كوروش باقري و فلاحتي‌نژاد را براي كادر فني آورده‌ام و هر امكاناتي كه براي پيشرفت خواستند فراهم كردم. موفقيت نسبي تيم ملي وزنه برداري در مسابقات جهاني نتيجه همين كارهاست.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/10/151376_516.jpg

همه وزنه‌برداران ما در رقابت‌هاي جهاني خوب وزنه زدند و اين نشان مي‌دهد كه تيم ملي تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته. از طرفي تيم ما يك تيم جوان است. سن بيشتر بچه‌ها پايين است و اگر به خوبي بتوانيم روي آنها كار كنيم، مي‌توانند در رقابت‌هاي جهاني سال آينده و المپيك لندن نتايج بهتري كسب كنند.

لزومي ندارد از كارهايي كه كرده‌ام، تعريف كنم. آن‌هايي كه انتقاد مي‌كنند بايد بدانند هر كس كه ابتدا فعاليتش را در جايي آغاز مي‌كند، مدتي زمان مي‌خواهد تا برنامه هايش را پيش ببرد. من هم از زماني كه آمدم سعي كردم براي موفقيت برنامه‌ريزي كنم. به مرور زمان و پله پله جلو آمده‌ايم. 20 روز پيش از اين كه وزنه‌برداران در رقابت‌هاي جهاني حاضر شوند، از آنها تست دوپينگ گرفته شد كه هيچ كدام شان مشكلي نداشتند.

اين روزها در تيم‌هاي ملي انتخاب مكمل‌هاي غذايي به عهده كادر فني است. هرچه بخواهند ما تهيه مي‌كنيم. ما اكنون يك تيم خوب،‌ پاك و يكدست داريم و بچه‌ها مي‌دانند كه اشتباهات گذشته مي‌تواند وزنه برداري ايران را براي هميشه محروم كند. خطاب به منتقدان مي‌گويم كه خدا مي‌داند در اين مدت پيگير كار علي حسيني هم بوده‌ام. آنقدر پيگير بودم كه آيان(رئيس فدراسيون جهاني وزنه برداري) به من گفت زياد در مورد او صحبت مي‌كني.

حتي در آخرين ديدارمان در آنتاليا بازهم در مورد علي حسيني از آيان خواهش كردم و او اعلام كرد در همين روزها و پس از رقابت‌هاي جهاني وضعيت او اعلام مي‌شود. ما نمي‌توانيم خودمان را گول بزنيم. ماده غير‌مجاز در آزمايش او وجود داشته و ما هم سعي و تلاش‌مان را كرده‌ايم كه محروميتش را كم كنيم.

به جان پسرم ابوالفضل و به هر كس ديگري كه بگوييد قسم مي‌خورم که تمام تلاشم را براي تبرئه شدن سعيد علي حسيني به کار گرفته ام. من حداقل محروميت را براي او خواستم و فكر مي‌كنم با توجه به احترامي كه آيان براي من قائل است، اين اتفاق بيفتد. من از آيان به صورت جدي خواسته‌ام كه کاري کند تا علي حسيني بتواند دوباره به عنوان يك ورزشکار موفق به جامعه ورزش بازگردد. من دوست ندارم او مادام‌العمر محروم شود.

اين ادعا را به عنوان يك مرد مطرح مي‌كنم و دروغ نمي‌گويم. سعي مي‌كنم علي حسيني به حال خودش رها نشود. هر طور كه شده دستش را مي‌گيرم و نمي‌گذارم اين جوان نابود شود. به پدرش هم گفتم در هر وزارتخانه‌اي كه مي‌خواهد من برايش كار فراهم مي‌كنم. توكلم به خداست. آن‌هايي كه مرا تخريب مي‌كنند، خدا جواب‌شان را بدهد.

باستان شناس
4th October 2010, 08:48 PM
جناب رضازاده.....
نظرتون درباره تبليغات مشاور املاك در دوبي چيه؟[tafakor][tafakor][tafakor]

Cista
5th October 2010, 12:29 AM
باستان شناس جون اومدیو نسازیا عزیزه من زندگی خرج داره مگه فقط این بنده خداست شغل دوم داره[nadidan]

باستان شناس
5th October 2010, 12:37 AM
نه مينا جون
اين بنده خدا جناب رضا زاده رو عرض ميكنم.....اصلا درآمدي نداره....
اصلا اهل دوبي رفتن نيست....اصلا نميدونه دوبي كجاي نقشه هست؟
اصلا جلوي دوربين شبكه سوم سيما 5 ميليون تومان تقديم به لبنان نكرد....(اي كاش حداقل 5000 هزار تومان ريخته بود به حساب زلزله زدگان بم)
اين بنده خدا كه اصلا آپارتمان توي دوبي كه نداره.....
مينا جون درامد اين بنده خدا خيلي كم مطمن باش.

Cista
5th October 2010, 01:05 AM
نه مينا جون
اين بنده خدا جناب رضا زاده رو عرض ميكنم.....اصلا درآمدي نداره....
اصلا اهل دوبي رفتن نيست....اصلا نميدونه دوبي كجاي نقشه هست؟
اصلا جلوي دوربين شبكه سوم سيما 5 ميليون تومان تقديم به لبنان نكرد....(اي كاش حداقل 5000 هزار تومان ريخته بود به حساب زلزله زدگان بم)
اين بنده خدا كه اصلا آپارتمان توي دوبي كه نداره.....
مينا جون درامد اين بنده خدا خيلي كم مطمن باش.
بازم سازت ناکوک شدا [nishkhand] عزیز دوبی کجاست اینا همه توهمه حالا یه سفره ی پهن شده همه خوردن اینم روش دیگه البته ایشون کمی چاقترن بیشتر باید بخورن نه مثل من فلک زده 12 سال جون بکنیم آخرشم حکم قهرمانی ببریم مسخره مون کنن:(

باستان شناس
5th October 2010, 12:36 PM
آخه ميناي من چرا خودتو با اين پولدارهاي بي غم مقايسه ميكني تو ارزشت خيلي بيشتر از اين ادما هست....

تازه من و تو مسايل پشت پرده اينا رو كه نميدونيم.....

باستان شناس
5th October 2010, 12:37 PM
جناب رضازاده.....
نظرتون درباره تبليغات مشاور املاك در دوبي چيه؟[tafakor][tafakor][tafakor]

من هنوز جواب اين پرسش خودم رو نگرفتم.[nadanestan][nadanestan][nadanestan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد