PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر من مي‌توانم آينده را پيشگويي كنم!

diamonds55
4th December 2008, 01:03 AM
وزير علوم جديد انگليس ادعا كرد كه مي‌تواند آينده را پيشگويي كند!

به گزارش سرويس «علمي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، لرد دراسيون ــ وزير علوم جديد انگليس ـ معتقد است كه حس ششم دارد و مي‌تواند از آينده خبر دهد.

دراسيون مدعي است: من يكي از معدود انسانهايي هستم كه اين قابليت خاص را دارم. توانايي‌اي كه متخصصان هنوز درك كاملي از آن ندارند.

هر چند وي مدعي داشتن قدرتهاي فراطبيعي در اين زمينه نيست، اما ادعاهايش موجب تعجب افرادي شده كه در بين آنها از توانايي‌اش سخن گفته است.

گفتني است، كه تواناييهاي فراحسي موضوعي است كه دانشمندان معمولا وجود آنها را نمي‌پذيرند.

درايسون در مصاحبه‌اي با روزنامه ساندي تايمز گفت: من در زندگي‌ام با موضوعات و اتفاقاتي مواجه شده‌ام كه از قبل به آنها مشرف بودم و تصور مي‌كنم چيزهاي زيادي درباره توانايي انسانها وجود دارد كه ما از آنها بي‌خبر هستيم و آنها را درك نكرده‌ايم.

وي براي اثبات ادعاهايش به كتاب بلينك، پر فروش ترين كتاب آمريكايي درباره توانايي انسان در اين عرصه نوشته مالكوم گلدويل، اشاره كرده است.

در اين كتاب نيز به افرادي اشاره شده كه قدرت ظاهري پيشگويي آينده را داشته‌اند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد