PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی English In Detail

s14
2nd October 2010, 12:14 AM
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی.
اینجانب تلاش میکنم تا در این تاپیک در حد توان بیشتر به جزیئات زبان انگلیسی شامل vocabulary و Grammar بپردازم . این تاپیک بیشتر برای افرادی مفید است که تا حدی بر زبان انگلیسی تسلط دارند لذا توصیه میکنم افرادی که آشنایی کافی به این زبان ندارند زیاد بر روی این مطالب تمرکز نکنند زیرا ممکن است باعث سر در گمی آنها شود.
امیدوارم که این تاپیک برای کاربران محترم به خصوص علاقه مندان به زبان انگلیسی مفید واقع شود.

نازخاتون
3rd October 2010, 10:13 AM
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی.
اینجانب تلاش میکنم تا در این تاپیک در حد توان بیشتر به جزیئات زبان انگلیسی شامل vocabulary و Grammar بپردازم . این تاپیک بیشتر برای افرادی مفید است که تا حدی بر زبان انگلیسی تسلط دارند لذا توصیه میکنم افرادی که آشنایی کافی به این زبان ندارند زیاد بر روی این مطالب تمرکز نکنند زیرا ممکن است باعث سر در گمی آنها شود.
امیدوارم که این تاپیک برای کاربران محترم به خصوص علاقه مندان به زبان انگلیسی مفید واقع شود.

[shaad]Pls Star[cheshmak]t... We ' re Waiting you and your useful information

hossein69
5th November 2010, 09:43 PM
[shaad]Pls Star[cheshmak]t... We ' re Waiting you and your useful information

Yes. BMK's right. What happened 2 u?

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد