PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمائی برای اتمام پروژه از مدیران محترم بخش عمران

keyvan_m
1st October 2010, 10:43 AM
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم بخش عمران دوستان بنده دارم پروژه ام رو به استاد تحویل می دهم یک سری سوال از خدمت شما عزیزان دارم ممنون می شوم من را راهنمائی کنید.

-من يه سري فايل اماده دان كردم و روي سيستمم لب تابو ميگم نسخه9.6بر نامهetabsرو نصب كردم ولي ميگه نميتونه فايل رو باز كنه به نظرتون مشكلش از چيه؟

2-اگر ميشه عين برنامه etabsيه سري فايل اموزشي كتاب الكترونيكي بهم ميديد براي اموزش ترسيم فونداسيون توبرنامهsafeكه اين مرحله رو هم تكميل كنم؟

3-اگر كتاب مفيدي ميشناسيد براي اين برنامه كه قشنگ توضيح داده باشه وقدم به قدم نحوه طراحي فونداسيون دل و ضريب خاك رو اموزش داده باشه بهم معرفي كنيد؟

4-اگر ميشه اخرين ورژن برنامهsafeرو و نسخه8تش رو بهم بديد براي دان؟لينك

5-به نظرتون با اخرين نسخه كار كنم يا نسخه سري 8 اين برنامه.

6-چن نمونه پروژه راهسازي بهم ميتونيد معرفي كنيد كه كامل باشه؟و چن نمونه گزارش كار كاراموزي براي ساختمان بتني و فلزي

7-نظرتون درمورد سازه نگار و سازه80چيه خيلي گرونن برنامه اي مشابه ميتونيد بهم معرفي كنيد كه كار اينا رو بكنه؟

8-تو تهران جايي براي اموزش و دادن مدرك اين 2برنامه ميشناسي كه كامل بهم معرفي كنه ميخوام مدرك محاسبات بگيرم از نظارت نون درنمياد.تو انقلاب موسسه علم و عمران هست ميخوام شنبه برم ببينم چي ميگن.

شرمنده که زیاد شد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد