PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هوای پاک

عابدی..
30th September 2010, 12:09 AM
درحال طراحی دستگاهی هستم که میتواند درصد قابل توجهی از الودگی های صنعتی را کاهش دهد.

*مینا*
30th September 2010, 07:42 PM
درحال طراحی دستگاهی هستم که میتواند درصد قابل توجهی از الودگی های صنعتی را کاهش دهد.

سلام
کمی در مورد مکانیسمش توضیح می دین؟
آلودگی های صنعتی منظورتون چی هست ؟

hossien
6th October 2010, 10:13 AM
سلام
من این طرح شما را جایی دیدم البته در یک سایت خارجی دنیال می کنم اگر پیدا کردم براتون می زارم احتمالا براتون مفید باشه.

*مینا*
6th October 2010, 01:55 PM
سلام
من این طرح شما را جایی دیدم البته در یک سایت خارجی دنیال می کنم اگر پیدا کردم براتون می زارم احتمالا براتون مفید باشه.

میشه یه کم توضیح بدین ، که منظور از آلودگی های صنعتی کدوم دسته اشون هست ؟ و منظور از کاهش دادنشون چی هست ؟

hossien
6th October 2010, 02:28 PM
میشه یه کم توضیح بدین ، که منظور از آلودگی های صنعتی کدوم دسته اشون هست ؟ و منظور از کاهش دادنشون چی هست ؟
البته تا اونجایی که من یادم هست در تالار اختراعات در بخش اختراعات خارجی به زبان اصلی اونو گذاشتم . اما سیستم اون به این شکل بود که یک دیوار بلند بلند بود که گازها را جذب و از آن طرف اکسژن دفع می کرد .اگر وقت شد می گردم شما پست اونو می گم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد