PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آدامس منو دیوونه میکنه (چکار کنم ؟)

ashkan
26th September 2010, 12:33 AM
سلام

من وقتی میبینم کسی ادامس با دکرده
یا اینکه کسی ادامس میجوه و باد میکنه ، یا اینکه وقتی بوی آدامس به مشامم میرسه

واقعا دیوونه میشم ، اعصابم بهم میریزه ، نسبت به آدامس جویدن نفرت دارم تنفرم رو میتونم با نجویدن آدامس رفع کنم اما ، وقتی با مواردی که در بالا گفتم برخورد میکنم حالت روانی بهم دست میده ...

همیشه آدامسو برای رفع مشکلات اعصاب و ارامش میجون اما من حتی وقتی کلمه ی جویدن به گوشم میخوره عصبی میشم ، احساس میکنم یه چیزی زیر دندان هام داره مثل کرم قلقلک میده در حدی که انقدر کلافه میشم تا کلمو به دیوار بکوبم و بیهوش بشم

من باید چکار کنم ؟ بیشتر حساسیتم به آدماس موزی و توت فرنگی هست ، تنها طعمی که برام قابل تحمله اوکالیپتوس قوی هست

ساناز فرهیدوش
26th September 2010, 06:46 AM
به نظر من شما شرطی شدید .که حتی با استشمام بو و یا دیدن حالت جویدن ادامس دچار چنین حالت نا خوشایندی می شوید .شما در موارد دیگر هم با دیدن اعمالی که دیگران انجام می دهند و برای شما شما خوشایند نیست دچار چنین حالات عصبی می شوید ؟ مثلا اگر کسی موقع غذا خوردن دهانش صدا بدهد یا ..... ؟

ashkan
26th September 2010, 02:09 PM
ممنون از پاسختون

آره من از بچگی از دهنی و این چیزا خیلی بدم میومد ، خیلی عذر میخوام اما من برام پیش اومده که دستمو توی چاه توالت بکنم ! یا آدم خونینو مالی رو لمس کنم ، با این چیزا نه حالم بد میشه نه اعصابم بهم میریزه

ولی از دهنی و ملچ ملچ کردن غذا یا هورت کشیدن مایعات و ... خیلی بدم میاد ، البته نه به اندازه آدامس یعنی به نظر شما اینکه از ادامس بدم میاد دلیلش همونه ؟ چون اون حالت ها رو ندارم
من فقط یک بار دهنی خوردم اونم مال دوست دخترم اما هیچ احساس بدی نداشتم و تازه احساس خوبی هم داشتم

اینا چقدر بهم ربط داره ؟

ساناز فرهیدوش
26th September 2010, 08:50 PM
وقتی کسی آدامس می جود در ضمیر نا خود آگاه شما صحنه ایی نا خوشایند برای ذهن شما تداعی می شده و در شما حال انز جار ایجاد می کند .

eli20
26th September 2010, 09:27 PM
عزیزم صلوات بفرست

ساناز فرهیدوش
27th September 2010, 11:10 AM
دوست خوبمون پیشنهاد خوبی دادند . وقتی کسی این کار را انجام می دهد توجه خود را به سمت دیگری معطوف سازید . تکرار ذکر منجر به ارامش ذهنی می شود .

ashkan
27th September 2010, 04:11 PM
راستش تا قبلا صلوات و ذکر به دلم مینشست ولی چند وقتیه که احساسی که قبلا داشتمو نصبت بهش ندارم ، قبلا ذکر خدا و ائمه برام خیلی مقدس بود اما الان از مقدس بودنشون برام کاسته شده
انقدر از دهن مردم حرف ها شنیدم که یه جورایی شرمم میاد صلوات بفرستم ! احساس میکنم همه مسخرم میکننو بهم میخندن [shaad]
وقتی این کارو میکنم به چشم یه مجرم جانی بهم نگاه میکننو و بهم تف و لعنت میفرستن ، به خودم که هیچ ! به دینو ایمانمم هم کلی اهانت میشه [nadidan]

AHB
27th September 2010, 04:14 PM
من فکر نمیکنم صلوات فرستادن خجالت داشته باشه ولی درسته خیلی ها یک کم سیم هاشون
اتصالی زده و بد در این مورد برداشت میکنن

eli20
27th September 2010, 05:24 PM
دوست من میدونم این تفکر از کجا ناشی شدو یهو این همه آدم چرا تغییر کردن اما بدون بحث خدا و اماما از خیلیا جداست

ashkan
27th September 2010, 09:34 PM
نمیدونم شما چی فکر میکنید ، بحث سیاسی هم نمیخوام راه بندازم ، ولی فکر کنم شما هم همون فکرو کنید که من میکنم ، جمهوری اسلامیو ....
که خوشبختانه ما این رژیم جهنمی رو به لطف خدا قبول نکردیم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد