PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : labella indiference و فرق آن با تمارض چیست؟

غلامعلی نوری
22nd September 2010, 07:26 PM
درودبردوستان

خواستم تعریف ساده و جامعی از labella indifference وتفاوت آن را با apathy و با تمارض بدانم

پژواک
22nd September 2010, 07:42 PM
سلام.سلامت باشید:
لیبلا ایندیفرنس از علایم هیستری است.هیستری یعنی بدون هیچ دلیل فیزیکی طرف یه بیماری میگیره مثلا میگن درد معده ات هیستریکه.یعنی عصبیه.
اما تمارض یه جورایی برعکسه یعنی فرد مشکلی نداره ولی از لحاظ روانی مثلا جلب توجه دوست داره نشون بده مریضه.
آپاتی در روانپزشکی یعنی؛ بی تفاوتی ، نداشتن عاطفه ، بی روح بودن ، بروز ندادن هیچ گونه احساسات یا هیجان ، یکنواخت بودن خلق.که این علائم تو لیبلا هم هست
از این به بعد سوالاتونو تو بخش سوالات پزشکی بپرسید.
اگه توضیح دیگه ای لازمه بفرمایید.

غلامعلی نوری
22nd September 2010, 09:23 PM
سلام.سلامت باشید:
لیبلا ایندیفرنس هیستری است یعنی بدون هیچ دلیل فیزیکی طرف یه بیماری میگیره مثلا میگن درد معده ات هیستریکه.یعنی عصبیه.
اما تمارض یه جورایی برعکسه یعنی فرد مشکلی نداره ولی از لحاظ روانی مثلا جلب توجه دوست داره نشون بده مریضه.
آپاتی در روانپزشکی یعنی؛ بی تفاوتی ، نداشتن عاطفه ، بی روح بودن ، بروز ندادن هیچ گونه احساسات یا هیجان ، یکنواخت بودن خلق.که این علائم تو لیبلا هم هست
از این به بعد سوالاتونو تو بخش سوالات پزشکی بپرسید.
اگه توضیح دیگه ای لازمه بفرمایید.

درود بر شما دوست گرامی

اون جوری که من دیده ام معنی لغوی لیبلا ایندیفرنس بی تفاوتی زیبا می شه چرا زیبا ؟؟؟ نمی دونم درد معده کجاش زیباست !!؟؟ میشه بیشتر توضیح بدین

در ضمن فکر کردم سوال روانپزشکی را در قسمت روانپزشکی باید بپرسم تا پزشکی

پژواک
22nd September 2010, 09:38 PM
من تعریف هیستری رو گفتم معده هم مثال بود.نمیدونم کجاش زیباست.[tafakor]

پژواک
22nd September 2010, 09:42 PM
برای اطلاعات بیشتر:
http://medical-dictionary.thefreedictionary.com/la+belle+indifference

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد